Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 48 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií

 
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie
Zobrazujem firmy 7190 celkom 468
T - SAFE s.r.o.

T - SAFE s.r.o.

Výroba, zákazková výroba a predaj bezpečnostných úschovných objektov. Ponúkame široký sortiment stenových, nábytkových a skriňových trezorov, bezpečnostných schránok, bezpečnostných trezorových dvier, archivačných skríň, trezory a skrine na zbrane a strelivo.
naše produkty: Nábytkové sejfy, Nábytkové trezory, Skrine na zbrane, Trezory do steny, Trezory na zbrane, Výroba trezorov
Poslať správu T - SAFE s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Predmetom podnikania našej firmy je: recyklácia, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi vrátane tých nebezpečných, pozemné stavby, inžinierské a ekologické stavby, demolície, zámočníctvo, kovoobrábačstvo, banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom.
naše produkty: Pozemné stavby, Recyklácia kameniva, Recyklácia odpadu
Poslať správu ŽSD a.s.
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projekcia, výroba a montáž oceľových montovaných hál. Výrobné a priemyselné haly, poľnohospodárske haly, skladové haly, športové a jazdecké haly. Výroba a predaj ľahkej strešnej krytiny, trapézových plechov, C / Z profilov, presvetľovacích panelov.
naše produkty: Hangáre, Montované oceľové haly, Stajne pre kone, Ľahké plechové strešné krytiny
Poslať správu BORGA s.r.o.
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Veľkoobchod so širokým sortimentom hutných materiálov - legovaná oceľ, rúrky, tyče ( kruhové, ploché ), plechy. Ponúkame oceľ z vlastného skladu, zo skladov našich partnerov v Českej republike i v zahraničí, poprípade priamo z ocelární doma i v cudzine.
naše produkty: Hutnícky materiál, Legovaná oceľ, Oceľové rúrky
Poslať správu BODEN - MATTE, spol. s r.o.
A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.

Naša spoločnosť A-Z Chladenie sa špecializuje na montáž, servis chladiacích a klimatizačných zariadení. Postupom času sme sa vypracovali medzi významné veľkoobchody s komponentami pre chladiacu a klimatizačnú techniku ( väčšinu náhradných dielov máme skladom ).
naše produkty: Chladiace boxy, Čističky vzduchu, Infračervené žiariče, Mobilná klimatizácia, Nástenné klimatizácie, Plynové pece, Priemyselné chladenie, Servis chladenia, Stropné ventilátory, Tepelné čerpadlá, Výčapné zariadenie, Vzduchotechnika
Poslať správu A - Z CHLAZENÍ, s.r.o.
Kostečka Group spol. s r. o.

Kostečka Group spol. s r. o.

Vyrábame tepelné čerpadlá TC2. Dodávame a montujeme klimatizácie Fuji Electric pre celú škálu spotrebiteľov od domácností a kancelárií až po hotely a priemyslové prevádzky, čističe vzduchu, zariadenia na úpravu vody Judo.
naše produkty: Nástenné klimatizácie, Tepelné čerpadlá
Poslať správu Kostečka Group spol. s r. o.
KOMPAN

KOMPAN

Ponúkame kompletné vybavenie verejných a školských detských ihrísk a športovísk. Realizujeme dodávky aj montáže: hojdačky, kĺzačky, preliezačky, kolotoče, lanovky, a športový mobiliár. Herné prvky Kompan sú optimalizované na dynamické zaťaženie.
naše produkty: Detské hojdačky, Detské ihriská, Detské kĺzačky, Detské kolotoče, Herné prvky, Ihriská, Lanové herné prvky, Mestský mobiliár, Moduly pre skateparky, Rekonštrukcia detských ihrísk, Stavba a vybavenie športoviska, Verejné ihriská, Vybavenie detských ihrísk, Vybavenie ihriska
Poslať správu KOMPAN
Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.

Výroba a montáž – značkové okná, dvere, výlohy, posuvné steny, rolety vrátane príslušenstva ( parapety, žalúzie, siete proti hmyzu ). Plastové i hliníkové okná a dvere. Výmeny okien v panelových domoch, okná a dvere pre panelové domy v rámci revitalizácie.
naše produkty: Balkónové dvere, Plastové dvere vchodové, Plastové okná STAVONA
Poslať správu Stavona, spol. s r.o.
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Ponuku tvorí stavebný sortiment. Jedná sa o drevené konštrukcie, izolačné hmoty, truhlársky sortiment a záhradný nábytok. Dodávame drevotrieskové, drevovláknité, laminované, masívne a drevené materiály, drevo pre vonkajšie použitie a ďalšie.
naše produkty: Drevopredaj, Rezivo
Poslať správu Weyland Holz spol. s r.o.
Opravny Telč, a.s.

Opravny Telč, a.s.

Vyrábame oceľové konštrukcie, hangáry, haly pre sklady, výrobné haly, stajne pre ustajnenie dobytka, haly jazdiarne, skladové prístrešky pre poľnohospodárstvo. V našej ponuke sú aj rozhľadne a letiskové vozíky.
naše produkty: Letiskové vozíky, Oceľové konštrukcie
Poslať správu Opravny Telč, a.s.
MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.

Dovážame a predávame obklady, dlažby, listely, mozaiky pre: kúpeľne, kuchyne, bazény, terasy, schody, obchodné priestory. Rozvoz po celej Českej republike. Internetový obchod s glazovanými i neglazovanými keramickými obkladmi zo Španielska.
naše produkty: Keramické dlažby, Obklady do kúpeľne, Vonkajšia dlažba
Poslať správu MULTINACIONAL STYLDECOR s. r. o.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line predaj bytového nábytku so zameraním na jedálenské stoly a predovšetkým stoličky. Okrem stolov a stoličiek ponúkame aj celé kuchynské zostavy, postele, nočné stolíky, skrine, komody, písacie stoly, detský nábytok, obývacie steny, záhradný nábytok a psie búdy.
naše produkty: Drevená rastúca stolička, Jedálenské stoličky, Jedálenské zostavy, Jedálenský sety, Komody, Obývacie steny, Záťažové stoličky
Poslať správu STRAKOŠ NÁBYTEK
Richard Vosika - AAA - RIVO

Richard Vosika - AAA - RIVO

AAA - RIVO sťahovanie tažkých bremien - čokoľvek - kamkoľvek. Sťahovanie dielenských a strojných zariadení, strojov, bez obmedzenia hmotnosti, byty, firmy, sklady, úrady, knihovne, skladovanie nábytku-sklady, likvidácie nábytku skládkou. Tuzemsko i zahraničie.
naše produkty: Kamiónová doprava, Maľovanie izieb, Nákladná cestná doprava, Prenájom žeriavov, Preprava nadmerných nákladov, Sťahovanie, Sťahovanie firiem, Sťahovanie strojov, Sťahovanie ťažkých bremien, Žeriavnícke práce
Poslať správu Richard Vosika - AAA - RIVO
Outokumpu s.r.o.

Outokumpu s.r.o.

Z pôvodného, hlavne skladovacieho areálu nerez plechu, sa v priebehu niekoľkých málo rokov stalo významné stredisko na úpravu zvitkov za studena valcovaného nerez plechu - strihanie na presné dĺžky tabulí a prevedenie rôzných povrchových úprav nerez plechov.
naše produkty: Nerez plech
Poslať správu Outokumpu s.r.o.
ARMAGAS s. r. o.

ARMAGAS s. r. o.

Výrabame a montujeme plynové armatúry, ventily, uzávery. Od roku 1991 sme na rôzne európske, ale i svetové trhy dodali, prvýkrát pod hlavičkou Třineckých železáren a.s. a od 1. 9. 1993 už ako súkromná firma ARMAGAS s.r.o., tisíce plynových armatúr.
naše produkty: Plynové armatúry, Plynový filter KAP
Poslať správu ARMAGAS s. r. o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naša spoločnosť vytvorila pružný celok, ktorého sila spočíva v stabilnej pozícii českého výrobcu s perfektným zázemím a najväčším tržným podielom v dvoch komoditách - odpadové potrubie z polypropylénu ( HT ) a kanalizačné potrubie z PVC ( KG ).
naše produkty: Kanalizačné systémy OSMA, Plastové kanalizačné potrubné systémy, Plastové potrubie, Potrubné systémy
Poslať správu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
DITON s.r.o.

DITON s.r.o.

Naša spoločnosť sa radí medzi najvýznamnejších výrobcov betónových výrobkov v Českej republike. Náš sortiment zahŕňa predovšetkým farebné i tvarové varianty dvojvrstvovej betónovej dlažby, obrubníkov, štípaných plotových tvaroviek a striešok a mnoho ďalších produktov.
naše produkty: Betónová dlažba, Obrubníky, Palisády, Vonkajšia dlažba, Zámková dlažba
Poslať správu DITON s.r.o.
ALBIXON a.s.

ALBIXON a.s.

Firma s vlastným, českým kapitálom. Majitelia podnikajú pod ochrannou známkou Albion od roku 1990. Naša spoločnosť sa postupne prepracovala medzi špičku na českom trhu a už i v medzinárodnom merítku sme najväčším výrobcom bazénov a zastrešení v Európe.
naše produkty: Bazény, Infrasauny, Solárne sprchy, Vírivé vane Jacuzzi, Vonkajšie bazény, Zastrešenie bazénov
Poslať správu ALBIXON a.s.
AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

Nami prevádzkovaný systém je určený pre zabezpečenie vozidiel, ako i pre správu vozového parku v oblasti logistiky súvisiaceho s prevádzkou vozidiel. Systém svojimi produktami obsiahne ako bezpečnostnú problematiku stráženia vozidiel, tak i logistickú aplikáciu.
naše produkty: Elektronická kniha jázd, GPS monitoring vozidiel
Poslať správu AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Vyrábame a dodávame hliníkové konštrukčné systémy s veľmi vysokou mechanickou odolnosťou pre zastrešenie zimných záhrad a systém posuvných okien a dverí. Zimné záhrady sú vybavené presklenými otváracími a posuvnými oknami a dverami rôzneho druhu.
naše produkty: Hliníkové zimné záhrady, Zimná záhrada, Zimné záhrady
Poslať správu PRESIZA s.r.o.
Stránka:   späť   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.