Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 48 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií

 
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 daľšie
Zobrazujem firmy 81100 celkom 468
KORTAN - stavební zámečnictví

KORTAN - stavební zámečnictví

Vykonávame kompletnú finalizáciu vstupných priestorov, rekonštrukcie vchodov a spoločných priestorov bytových domov, atypické zámočnícke konštrukcie, výroba a montáž lexanových zástreškov, poštové schránky, zábradlí a ostatných kovových konštrukcií vo všetkých variantách povrchových úprav.
naše produkty: Poštová schránka do stĺpika, Poštové schránky, Poštové schránky pre rodinné domy, Schránky pre bytové domy, Zostavy poštových schránok
Poslať správu KORTAN - stavební zámečnictví
SAPHO s.r.o.

SAPHO s.r.o.

Ponúkame kúpelňový nábytok, vane, hydromasážne vane, infrasauny, sprchové kúty, umývadlá, kúpelňové doplnky a osvetlenie, spa, parné boxy, sprchové panely, batérie, sprchové vaničky, zásteny, sprchy, vykurovacie telesá, relaxačné zariadenie.
naše produkty: Akrylátové vane, Kúpelňový nábytok, Sanitárna keramika
Poslať správu SAPHO s.r.o.
MONROS v.o.s.

MONROS v.o.s.

Firma MONROS v.o.s. vyrába markýzy, navíjacie pergoly, rolovacie garážove vráta WALTOR s pohonmi LIFT MASTER, predokenné rolety, vjazdové brány a závory, exteriérové žalúzie, horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie a baldachýny.
naše produkty: Celotieniace interiérové žalúzie iso VM, Garážové vráta, Navíjacie markýzy
Poslať správu MONROS v.o.s.
METAL GRANIT spol. s r.o.

METAL GRANIT spol. s r.o.

Výroba rotačných prvkov z prírodného kameňa. Stavebníctvo - stĺpy, balustrády, gule. Pohrebné pomníky a doplnky - vázy, lampy, misy, urny, pomníky. Interiéry - fontány, zvlhčovače vzduchu, kuchynské dosky. Kamenné valce - presnosť 0,02 mm.
naše produkty: Balustrády, Kamenné stĺpy, Pohrebné doplnky, Urny
Poslať správu METAL GRANIT spol. s r.o.
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma bola založená v roku 1993 a v roku 2003 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa špecializovaným veľkoobchodom a maloobchodom v oboroch voda, vykurovanie a plynoinštalácia. Zdarma poskytujeme poradenstvo v obore.
naše produkty: Inštalačný systém PVC - CPVC, Krbové kachle, Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Poslať správu ŠKRAMPAL spol. s r.o.
STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

STAPPERT Česká republika spol. s r.o.

Predaj - abrazívne materiály, oteruvzdorné a vysokopevnostné materiály Imex, Dillimax, Creusabro 4800, Creusabro 8000, X120Mn12-1.3401, Dillidur, ROC 400, ROC 500. Predaj nerezový hutný materiál - rúrky, plechy, profily, potrubné dielce.
naše produkty: Delenie materiálu, Duplexná oceľ, Nerez oceľ, Vysokopevnostné materiály
Poslať správu STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
SeCesPol - CZ, s.r.o.

SeCesPol - CZ, s.r.o.

Poľský výrobca výmenníkov tepla SECESPOL sa už viac ako 25 rokov špecializuje na vývoj, konštrukciu a výrobu rôznych riešení a typov výmenníkov tepla.
naše produkty: Bazénové výmenníky tepla, Cenník výmenníkov tepla, Nerezové rúrky, Pharma výmenníky tepla, Rúrkové výmenníky tepla, Doskové výmenníky tepla, Výmenníky tepla
Poslať správu SeCesPol - CZ, s.r.o.
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábame stavebné púzdra pre posuvné dvere, segmentové, točité, klasické schodiská do interiéru i exteriéru a sťahovacie schody do stropu aj do steny.
naše produkty: Bočnicové schodiská, Posuvné dvere, Povalové sťahovacie schody, Schody, Stavebné púzdro, Točité schodisko
Poslať správu JAP spol. s r. o.
VERMOS s.r.o.

VERMOS s.r.o.

Vyrábame vákuové trubicové kolektory a solárné zásobníky. Vákuový trubicový kolektor je určený pre celoročnú prevádzku a preto musí byť vždy naplnený nemrznúcou kvapalinou určenou pre prevoz solárnych zariadení ( netoxická, ekologicky nezávadná kvapalina ).
naše produkty: Vákuový trubicový kolektor
Poslať správu VERMOS s.r.o.
de Wolf GROUP s. r. o.

de Wolf GROUP s. r. o.

Priemyselné rohože, čistiace rohože, latexové matrace, gumové rohože, čistiace zóny, ergonomické rohože, textilné rohože, upratovacia služba, upratovacie prostriedky upratovacie stroje, čistiace prostriedky, deratizácia - dezinfekcia - dezinsekcia, upratovacia chémia.
naše produkty: Čistiace rohože, Čistiace zóny, Latexové matrace, Podlahové rošty, Rohožky
Poslať správu de Wolf GROUP s. r. o.
REGULUS spol. s r.o.

REGULUS spol. s r.o.

Vyrábame solárne kolektory, solárne systémy, tepelné čerpadlá, akumulačné nádrže, termostaty, oddymenie plynových kotlov, termostatické ventily, regulátory ťahu pre kotly na tuhé palivá, čerpadlové skupiny pre vykurovacie systémy, elektrické vykurovacie telesá.
naše produkty: Akumulačné nádrže, Regulátory ťahu pre kotly na tuhé palivá, Slnečné kolektory, Termostatické ventily
Poslať správu REGULUS spol. s r.o.
PaPP, spol. s r. o.

PaPP, spol. s r. o.

Sme stavebná a obchodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti bytovej, občianskej, priemyslovej, inžinierskej výstavby a rekonštrukcií všetkých druhov stavieb vrátane pamiatkovo chránených objektov.
naše produkty: Stavebná firma, Vykurovanie priemyslových hál
Poslať správu PaPP, spol. s r. o.
Bazénové centrum Pardubice

Bazénové centrum Pardubice

Špecializujeme sa predovšetkým na predaj, výrobu a rekonštrukciu bazénov. Bazény záhradné i vnútorné, fóliové, laminátové, i betónové vrátane montáže a príslušenstva. Ponúkame protiprúdy, filtráciu, vysávače do bazénov, úpravy vody a ďalšie príslušenstvo.
naše produkty: Renovácia bazénov, Zapustené bazény
Poslať správu Bazénové centrum Pardubice
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá vyrába montované haly, výrobné haly, skladovacie haly, hangáry, jazdiarne, veľkoplošné stany, pártystany, prístrešky. Prevádzame projekty, výrobu, montáže, rekonštrukcie, stavby na kľúč a financovanie hál, hangárov a pártystanov.
naše produkty: Montované haly, Oceľové haly, Skladovacie haly, Športové haly
Poslať správu HWT s.r.o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Sklenený svet dodáva a montuje celosklenené dvere, bezrámové priečky, deliace steny a sklenené zábradlia. Realizujeme objednávky na sklenené výklady, pochôdzne sklá, sklenené schody, Lacobel a izolačné dvojsklá. Zrkadlové steny a obklady farebným smaltovaným sklom.
naše produkty: Celosklenené dvere, Pochôdzne sklá, Sklenené markízy, Sklenené podhľady, Sklenené priečky, Sklenené sprchové kúty, Sklenené zábradlia
Poslať správu Patrik Bujdák - Skleněný svět
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a. s. pôsobí v mnohých krajinách sveta. Orientujeme sa na činnosti spojené s projekciou, dodávkou, validačnou činnosťou a servisom stavieb pre náročné technológie ( čisté priestory ) v oblastiach využitia ako je farmácia, chémie, elektrotechnika, zdravotníctvo a iné.
naše produkty: Čisté priestory na kľúč, Čisté priestory pre farmáciu, Moderné Operačné sály, Stavby zdravotníckych priestorov, Vybavenie laboratórií
Poslať správu BLOCK a.s.
MK PROFI  Kachlová kamna s.r.o.

MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.

Výroba kachlí, kompletná dodávka kachľových pecí a vykurovacích zariadení s keramickým opláštením na zakázku. Historické kachle, repliky, krby, krbové pece, kachľové pece, keramické plastiky a doplnky. Projekty a návrhy. Poradenstvo v obore kachliarstvo.
naše produkty: Kachle, Kachľové krby, Šamot, Výroba keramických kachlí pre kachľové pece a krby
Poslať správu MK PROFI  Kachlová kamna s.r.o.
INT-EX , s.r.o.

INT-EX , s.r.o.

Základnou činnosťou je výroba a montáž plastových okien a dverí. Ďalšou činnosťou, ktorou sa naša spoločnosť zaoberá, je výroba a montáž vstavaných skríň. Svoje služby ponúkame predovšetkým v Stredočeskom a Ústeckom kraji.
naše produkty: Plastové dvere, Plastové okná Ústí nad Labem - INT-EX , s.r.o.
Poslať správu INT-EX , s.r.o.
APROKS, spol. s.r.o.

APROKS, spol. s.r.o.

Návrh, dodávka, montáž a sprevádzkovanie bezpečnostných mechanických zábran - turnikety, závory, vráta, výsuvné steny a stĺpy, pokladničné a vstupenkové systémy pre športoviská, múzeá, štadióny, systémový integrátor, automatizácia riadiacich procesov.
naše produkty: Mincové turnikety, Vstupné turnikety, Výsuvné stĺpy
Poslať správu APROKS, spol. s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábame a staviame drevené domy - montované domy, zrubové domy, rúbené domy, zrubové chaty. Drevostavby, energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč, drevostavby na kľúč. Atypické rodinné domy – drevostavba, bývanie pre každého.
naše produkty: Drevenice, Montované drevostavby, Montované domy, Rodinné domy
Poslať správu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
Stránka:   späť   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.