Výstavba a nehnuteľný majetok

Je tu 48 sekcií v ktorej sú 142 podsekcií

 
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie
Zobrazujem firmy 91110 celkom 468
ASITA spol. s r.o.

ASITA spol. s r.o.

ASITA spol. s r.o. dodáva len bezpečnostné systémy schválené akreditovanými skúšobňami pre príslušnú kategóriu rizík v zmysle príslušných CSN a EN.
naše produkty: Informačná bezpečnosť, Magnetické kontakty pro EZS, Rozvodné krabice
Poslať správu ASITA spol. s r.o.
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o. sa zaoberá predajom dreva, výkupom dreva od ostatných vlastníkov lesov, pestovaním a následným predajom sadeníc. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m.
naše produkty: Poplatkové lovy, Predaj a nákup dreva
Poslať správu MP LESY, spol. s r.o.
TROJICE spol. s r.o.

TROJICE spol. s r.o.

Dierované plechy, triediace sitá, CNC spracovanie plechu, strihanie, dierovanie, vysekávanie, ohýbanie, delenie, ohraňovanie, vŕtanie. Zakázková kovovýroba, kovoobrábanie, výroba oceľových konštrukcií, zámočnícke a zváračské práce CO2, MIG MAG, TIG, WIG, CNC.
naše produkty: CNC spracovanie plechu, Dierované plechy, Výroba oceľových konštrukcií, Zákazková kovovýroba
Poslať správu TROJICE spol. s r.o.
PSP izoterm s.r.o.

PSP izoterm s.r.o.

Naša firma vyrába sendvičové panely pre stavbu skriňových nástavieb na automobily, sendvičové panely pre stavebníctvo, dodatočné izolácie dodávkových automobilov. Ďalej sme výrobný program rozšírili o výrobu tvarových dielov z tvrdej polyuretánovej peny.
naše produkty: Izolácia dodávkových automobilov, Tepelné izolácie potrubí a nádrží
Poslať správu PSP izoterm s.r.o.
PROGRESSA s.r.o.

PROGRESSA s.r.o.

Progressa od roku 1994 vyrába stavebnú mechanizáciu. Naše výrobky sa plne osvedčily na náročných trhoch krajín EU. Úspešne dodávame renomovaným svetovým firmám ( napríklad Husqvarna ). Ponúkame výhodnú spoluprácu pre obchod s našimi výrobkami.
naše produkty: Lámačky betónovej zámkovej dlažby, Rotačné hladičky betónu, Stolové kotúčové diamantové píly pre rezanie stavebných materiálov
Poslať správu PROGRESSA s.r.o.
MONTKOV, spol. s r.o.

MONTKOV, spol. s r.o.

Výroba a predaj oceľových zárubní, celokovových, drevených, požiarných dverí, revízne dvierka, bezpečnostné mreže a dvere, oceľové vráta, ľahké oceľové poklopy, zámočnícka kovovýroba, zámočníctvo, presklené steny Jansen, konštrukcie oceľových hál a iné.
naše produkty: bezpečnostné mreže, Dvere vchodové, Oceľové dvere, Oceľové zárubne
Poslať správu MONTKOV, spol. s r.o.
PARIO s.r.o.

PARIO s.r.o.

Strechy na kľúč, pokrývačske, klampiarske a tesárske práce. Náročná klampiarska výroba, strechy z medi, titanzinku, hliníka. Prírodná bridlica, pálená a betónova taška, eternit, plechové krytiny. Odvetrávané plechové fasády. Montáž strešných okien.
naše produkty: Fasády plechové, Strechy Praha
Poslať správu PARIO s.r.o.
SWN Moravia, s.r.o.

SWN Moravia, s.r.o.

Výroba drevených schodísk, kovových schodísk, kombinovaných schodísk, vretenových schodísk, obkladov betónových schodísk, samonosných schodísk z masívu, kovu a nerezovej ocele. Drevených zábradlí, nerezových zábradlí, kovových zábradlí a balkónov.
naše produkty: Drevené schodiská, Kovové schodiská
Poslať správu SWN Moravia, s.r.o.
HEISSNER CZ, s.r.o.

HEISSNER CZ, s.r.o.

Ponúkame jazierkové fólie, čerpadlá, filtre, vodné efekty, plastové rybníčky. Realizácia jazierok z fólie či plastových výliskov. Novo ponúkame kúpacie bazény novej generácie Biodesign. Zastupujeme holandskú firmu ELHO – výrobcu kvalitných plastových kvetináčov.
naše produkty: Jazierková fólia, Jazierkové čerpadlá
Poslať správu HEISSNER CZ, s.r.o.
ODES, s.r.o

ODES, s.r.o

Výroba drvičov odpadu - plasty, pneumatiky, drevo, papier, zmesné odpady a iné. Výroba dopravníkov - pásové a reťazové dopravníky, válčekové trate, triediče a separátory, kompletné technológie na spracovanie odpadov - recyklačné linky, triedičky odpadov.
naše produkty: Alternatívne palivo, Recyklačné linky, Spracovanie elektroodpadu
Poslať správu ODES, s.r.o
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kováčstvo. Vyrábame potrubné diely z ocele v množstvách od 1 kusa. Využitie pre chemický, potravinársky, plynárenský, energetický, vodárenský priemysel. Ďalej vyrábame príruby krkové, prechody, tvarovky, armatúry, trúbky, potrubie, výkovky. Dodávka produktov do 48 hod.
naše produkty: Príruby krkové, Tvarové výkovky
Poslať správu MEGA, spol. s r. o.
ALLUX - STAV s.r.o.

ALLUX - STAV s.r.o.

Svetlovody ALLUX sú vhodné na presvetlenie domov, kancelárií, komerčných budov, výrobných hál a podobne prirodzeným denným svetlom. Svetlovody s priemerom 25 cm, 35 cm , 55cm a 85 cm. Svetlovody efektívne osvetlia miestnosti s nedostatkom denného svetla.
naše produkty: Svetlovody
Poslať správu ALLUX - STAV s.r.o.
PARKETCENTRUM s.r.o.

PARKETCENTRUM s.r.o.

Predávame: parkety, plávajúce laminátové a drevené podlahy, exotické parkety, vrstvené vlysy, PVC, laky, lepidlá, tmely BONA a adesiv. nivelačné hmoty, prechodové a soklové. Naše služby sú: pokladanie drevených a laminátových podláh, parkiet a PVC.
Poslať správu PARKETCENTRUM s.r.o.
ŠINDLER´S. s.r.o.

ŠINDLER´S. s.r.o.

Ponúkame kompletný sortiment nerezovej ocele. Nerezové plechy, rúrky, armatúry, jekly, príruby, klapky, potravinárske šrubovanie, hadice a spojovací materiál. Nerezová oceľ pre potravinársky, hutnícky, chemický, pivovarnícky, liehovarnícky a mliekárenský priemysel.
naše produkty: České sklo, Fotoaparáty, Nerezová oceľ
Poslať správu ŠINDLER´S. s.r.o.
ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

Výroba závitov valcovaním, závitové tyče, svorníky, metrické i trapézové závity, rôzne stúpania, pevnosť a materiály. Veľkoobchodný predaj spojovací materiál. Matice, podložky, skrutky, podstavcové vruty, vratové skrutky, tesárske kovanie.
naše produkty: Závitové tyče
Poslať správu ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA
Ing. Zdeněk Bartoš - Moss

Ing. Zdeněk Bartoš - Moss

Firma Ing. Zdeněk Bartoš - Moss dodáva importovanú, koróziovzdornú, konštrukčnú legovanú, nerezu a žiaruvzdornú oceľ a zliatiny podľa ČSN, DIN, EN, ASTM v tyčiach a hranoloch. Hliníkové profily a parapety.
naše produkty: Hliníkové profily na objednávku, Konštrukčná legovaná oceľ, Okenné parapety
Poslať správu Ing. Zdeněk Bartoš - Moss
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Dodávame strešné okná ROTO, tieniace doplnky a príslušenstvo ROTO, solárne systémy ROTO, fotovoltaika ROTO a povalové schody, strešné okná kývne, strešné okná výsuvné kývne a strešné okná výklopné. Predaj, poradenstvo, služby.
naše produkty: Podkrovné schody, Solárne systémy, Strešné okná
Poslať správu ROTO střešní okna s.r.o.
LUX interiér s.r.o.

LUX interiér s.r.o.

Výrobca dýhovaných interiérových dverí a obložkových zárubní klasické aj bezfalcové konštrukcie. Kompletný zákaznický servis od zamerania až po montáž. Pre zákazníkov, ktorí si nevyberú z katalógu modelov a dekorov, vyrobíme dvere podľa individuálnych požiadaviek.
naše produkty: Bezpečnostné dvere, Dverové kovanie, Dýhované dvere, Interiérové dvere, Masívne dvere, Obložkové zárubne, Oblúkové dvere, Posuvné dvere, Protipožiarne dvere, Sklenené dvere, Vnútorné dvere
Poslať správu LUX interiér s.r.o.
JACER - CZ, a.s.

JACER - CZ, a.s.

Spoločnosť JACER-CZ, a. s. sa zaoberá výrobou a predajom palivového dreva (voľne ložené alebo balené v rašlových vreciach), predajom stavebného, konštrukčného (hranoly, fošne, dosky, laty) aj paletového reziva. Sme stabilným a dlhodobým producentom paliet.
naše produkty: Palivové drevo
Poslať správu JACER - CZ, a.s.
Stolárna Santo a.s.

Stolárna Santo a.s.

Stolárstvo, truhlárstvo. Výroba, drevovýroba, dodávka, montáž, predaj: drevené káblové bubny, dvere, okná, eurookná, drevené schodisko, interiéry. Pre tuzemský i zahraničný trh ponúkame výrobu drevených káblových bubnov podľa požiadaviek zákazníka.
naše produkty: Eurookná, Káblové bubny, Záhradné domčeky
Poslať správu Stolárna Santo a.s.
Stránka:   späť   4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.