Vzdelávanie a školenie

Je tu 16 sekcií v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 555
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Predaj a prenájom vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíkov, predaj – trakčné batérie, nabíjačky, pneumatiky TRELLEBORG. Školenie obsluhy, poradenstvo, technické prehliadky manipulačných vysokozdvižných vozíkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolesá pre vysokozdvižné vozíky, Odkúpenie použitej manipulačnej techniky, Paletové vozíky, Pneu TRELLEBORG, Pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, Prenájom vysokozdvižných vozíkov, Prídavné zariadenia manipulačnej techniky, Repas vysokozdvižných vozíkov, Školenie vodičov vysokozdvižných vozíkov, Trakčné batérie pre manipulačné vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslať správu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bankovní institut vysoká škola, a.s.

Bakalárske a naväzujúce magisterské štúdium z oblasti financií, bankovníctva, poisťovníctva, verejnej správy, managementu, informačných technológií, aplikovaného práva a hospodárstva, kurzy. Certifikácia v Prahe a desiatich regiónoch v Českej republike.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kurzy českého jazyka pre cudzincov, Vysoká škola Praha
Poslať správu Bankovní institut vysoká škola, a.s.
SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o.

SC&C Partner, spol. s r.o. je poradenská spoločnosť zaoberajúca sa zavádzaním Lean a Six Sigma. Zároveň je autorizovaným predajcom softwaru Minitab v Českej republike a na Slovensku, poriada kurzy a poskytuje technickú podporu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Black Belt tréning, Inovácia produktov a procesov, Lean Six Sigma
Poslať správu SC&C Partner, spol. s r.o.
Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.

Inštitút informatiky – je vyššia odborná škola, ktorá ponúka vedľa denného 3 ročného štúdia taktiež 3,5 ročné diaľkové štúdium. Oproti vysokej škole sa zameriavame na praktické znalosti potrebné na súčasnom pracovnom trhu. Absolvent IIVOŠ získa titul DiS.
Ukáž na mape  
naše produkty: Denné štúdium, Diaľkové štúdium IT, Kurzy informačnej technológie
Poslať správu Institut informatiky - Vyšší odborná škola, s.r.o.
PC-DIR Real - Školicí středisko IT

PC-DIR Real - Školicí středisko IT

Počítačové kurzy pre užívateľov, programátorov, grafikov a správcov sietí. Cez 400 druhov školení produktov Microsoft, Novell, IBM AIX, Lotus Notes, HP, Cisco, 3COM, Nortel, VMWare, CheckPoint, Oracle, Linux, Solaris, Internet, bezpečnosť IT, DTP, grafika.
Ukáž na mape  
naše produkty: Počítačové kurzy
Poslať správu PC-DIR Real - Školicí středisko IT
DIREKTA GROUP s.r.o.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Poradenstvo k štrukturálnym fondom EÚ. Príprava a spracovávanie dokumentácie k žiadosťam, vrátane Štúdie prevoditeľnosti. Spracovávanie žiadostí. Administrácia projektov. Pôsobíme na celom území Českej republiky. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001:2000.
Ukáž na mape  
naše produkty: Štrukturálne fondy EÚ
Poslať správu DIREKTA GROUP s.r.o.
Autoškola Krátký

Autoškola Krátký

Naša autoškola v Prahe vykonáva výcvik vodičov a školenia vodičov. Získate u nás vodičský preukaz skupín A, B, BE, C, CE, D. Poskytujeme aj kondičné jazdy. Prebieha u nás príprava učiteľov autoškôl. Vykonávame psychotesty pre vodičov nákladných áut a autobusov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Profesný preukaz vodiča
Poslať správu Autoškola Krátký
Advanced Search, s.r.o.

Advanced Search, s.r.o.

Personálna agentúra, hlavnou činnosťou je sprostredkovanie pracovníkov, priame vyhľadávanie pracovníkov podľa požiadaviek klienta a personálne poradenstvo. Medzi ďalšie služby patrí outplacement, psychodiagnostika, poriadanie assessment centier a poriadanie odborných seminárov v oblasti personálneho poradenstva.
Ukáž na mape  
Poslať správu Advanced Search, s.r.o.
Computer Agency o.p.s.

Computer Agency o.p.s.

Vzdelávacia, konzultačná, marketingová a reklamná agentúra, ktorá pôsobí v oblasti informačných a komunikačných technológií. Kurzy sú akreditované MŠMT ako kurzy DVPP. Kvalifikačné a rekvalifikačné kurzy, semináre, workshopy, konferencie, konzultácie a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kurzy AutoCAD, Počítačové kurzy
Poslať správu Computer Agency o.p.s.
Transparent Communications, s.r.o.

Transparent Communications, s.r.o.

Public Relations - spracovanie komunikačnej stratégie, mediálne zastúpenie, tlačové správy a média lobbying, monitoring médií, krízová komunikácia, produktová podpora, tvorba firemných materiálov a časopisov, produkcia eventov, ďalšie vzdelávanie managementu.
Ukáž na mape  
Poslať správu Transparent Communications, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.