W

Webac Vibro s.r.o.

Webac Vibro s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou a predajom príložných vibrátorov. Konštrukčné poradenstvo zdarma. Prvoradou úlohou našej firmy je vysoká kvalita výrobkov. Vlastnosti našich výrobkov sú neustále zlepšované. Vyrábame mikrovibrátory, elektrické a pneumatické vibrátory.
naše produkty: Priemyselné vibrátory, Príložné vibrátory, Vibromotory
Poslať správu
WIXMETAL s.r.o.

WIXMETAL s.r.o.

Našou hlavnou činnosťou je zákazková kovovýroba, zváranie oceľových i nerezových dielov a výroba rôznych oceľových konštrukcií s hmotnosťou jednotlivých dielov do 5 ton. Medzi našich spokojných zákazníkov patria firmy v ČR, Nemecku, Švajčiarsku a Francúzsku.
naše produkty: Zákazková kovovýroba, Zvárané oceľové konštrukcie
Poslať správu
Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Würth Elektronik iBE CZ s.r.o.

Tlmivky, transformátory, cievky, varistory, konektory. Výroba odrušovacích tlmiviek, predaj induktívnych súčiastok pre priemyselné podniky. Mechanická výroba elektrotechnických súčiastok. Výroba elektromotorov, generátorov a transformátorov.
naše produkty: Odrušovacie tlmivky, Tlmivky
Poslať správu
Wellness hotel Pohoda

Wellness hotel Pohoda

Moderné štvorhviezdičkový hotel Pohoda je situované v najznámejších moravských kúpeľoch Luhačovice. Ich doménou sú týždenné a víkendové wellness pobyty, romantické pobyty alebo pobyty pre seniorov.
naše produkty: Hotely Luhačovice, Kúpele Luhačovice, Last moment Luhačovice, Ubytovanie Luhačovice, Víkendové pobyty Luhačovice, Wellness pobyty Luhačovice
Poslať správu
Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

Výroba a predaj kompletného tehlového systému POROTHERM, keramické preklady a stropy, brúsené tehly, POROTHERM DRYFIX.SYSTEM, AKU tehly, superizolačné tehly POROTHERM Si, lícové tehly a pásky TERCA, keramická dlažba TERCA.
naše produkty: Brúsené tehly, Keramické dlažby, Lícové tehly, Murivo porotherm, Murované domy, Obvodové murivo, Pálené tehly, Keramické preklady, Priečky, Stavba domu, Stropy, Tehlový dom, Tehly, Terca klinker
Poslať správu
WALMAG MAGNETICS s.r.o.

WALMAG MAGNETICS s.r.o.

Vyrábame magnetické upínače určené pre brúsenie, frézovanie, EDM ako permanentné, elektropermanentné i elektromagnety, bremenových magnetov NEO, odmagnetovačov stolných i tunelových, magnetických vrtacích stojanov a vyvrtávacích sád.
naše produkty: Bremenový magnet, Magnetická vŕtačka, Magnetický upínač, Odmagnetovanie, Veľké magnetické systémy
Poslať správu
WILD STONE

WILD STONE

Špecializujeme sa na výrobu a predaj ľahčeného obkladového kameňa, portlandských dlažieb a fásádnych doplnkov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu naších výrobkov. Modernizujeme a skvalitňujeme výrobu vo všetkých smeroch. Pravidelne rozširujeme portfólio výrobkov.
naše produkty: Kamenné obklady, Portlandské dlažby, Prírodný kameň, Tehlová dlažba
Poslať správu
WATEK s.r.o.

WATEK s.r.o.

Ultračistá voda - firma Watek je popredným výrobcom a dodávateľom zariadení pre prípravu ultračistej vody pre laboratórne i technologické účely a technologických celkov na prípravu vody pre priemysel, pitnej vody pre malé aglomerácie a malé objekty.
naše produkty: Prístroje na úpravu vody, Ultra čistá voda
Poslať správu
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Firma vyrába a predáva multifunkčné travné stroje, sekačky na trávu, traktory, malotraktory, snehové frézy, žacie stroje, obracače sena, mulčovače, zametacie kartáče, čerpadlá k traktorom a ďalšie. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, náhradné diely.
naše produkty: Kosačky, Snehové frézy, Traktory
Poslať správu
Weyland Holz spol. s r.o.

Weyland Holz spol. s r.o.

Ponuku tvorí stavebný sortiment. Jedná sa o drevené konštrukcie, izolačné hmoty, truhlársky sortiment a záhradný nábytok. Dodávame drevotrieskové, drevovláknité, laminované, masívne a drevené materiály, drevo pre vonkajšie použitie a ďalšie.
naše produkty: Drevopredaj, Rezivo
Poslať správu
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Ponúkame široký sortiment zdrojov pre všetky metódy zvárania ( zváračky bodové, oblúkové a plazmové ), prídavné materiály, príslušenstvo, ochranné pomôcky, filtračné zariadenie a brusivo od domácich ajzahraničných výrobcov, vybavenie pre autoservisy a ďalšie.
naše produkty: Aku vŕtačka, Brúska uhlová, Motorové píly, Nabíjačka autobatérií, Ochranné pomôcky, Pneumatické náradie, Robotický vysávač, Štiepačka, Záhradná technika, Zváracia technika, Zváračky, Zváranie
Poslať správu
WIP Reklama spol. s r.o.

WIP Reklama spol. s r.o.

Full service v oblasti reklamy, veľkoplošná reklama - takmer 1000 billboardov, vlastná výroba, DTP štúdio, individuálny prístup ku klientom. Výroba reklamy, veľkoplošná tlač, billboardy, bigboardy, svetelná reklama, grafické štúdio, reklamná agentúra.
naše produkty: Bigboard, Billboard, Billboardy, Grafické štúdio, Grafika, Reklama, Reklamná agentúra, Svetelná reklama, Veľkoplošná tlač, Výroba reklamy
Poslať správu
WOODCITY s.r.o.

WOODCITY s.r.o.

Drevené palety sú našim nosným výrobným programom a obchodnou činnosťou. Ponúkame komplexné portfólio služieb - drevené EUR palety, drevené palety prosté, drevené palety, drevené palety UK a drevené palety odľahčené.
naše produkty: Drevené EUR palety
Poslať správu
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner je Váš partner pre závesné a zdvíhacie zariadenia, techniky s lanami, upevnenie nákladu a vybavenie pre bezpečnosť osôb. Kvalita a servis, v našej firme stojí v popredí zákazník. Výroba, predaj, servis.
naše produkty: Manipulačná technika, Viazacia technika, Zdvíhacia technika
Poslať správu
WELLNESS HOTEL STEP

WELLNESS HOTEL STEP

Hotel STEP sa nachádza v oblasti Praha 9 neďaleko centra, v blízkosti O2 arény. Hotelový komplex disponuje 160 izbami a poskytuje služby pre konferencie, kongresy, firemné akcie. V hoteli je bazén, wellness centrum, golf indoor, bowling, tenis a squash.
naše produkty: Wellness hotel Praha
Poslať správu
WIREX, s.r.o.

WIREX, s.r.o.

Gabióny, jumbogabióny, gabiónové matrace, siete - dvojzávitové ( hexagonálne ), vrecové gabióny. Gabiónové konštrukcie, zvárané siete pre gabióny, gabiónové konštrukcie šesťhranné ( hexagonálne ) pletivo a spojovacie systémy, sponky a špirály.
naše produkty: Gabióny
Poslať správu
WORLD COMMERCE, s.r.o.

WORLD COMMERCE, s.r.o.

Vyrábame drevené palety EUR z kvalitných prírezov podľa UIC 435-2. Opravujeme drevené palety, prevažne EUR a štandard. Sme držiteľom licencie na výrobu a opravy paliet EUR. Vykupujeme palety EUR a štandard, i poškodené. Doprava všetkých paliet v cene.
naše produkty: Drevené palety EUR
Poslať správu
W - PLAST.cz s.r.o.

W - PLAST.cz s.r.o.

Vo výrobnom programe našej firmy je dodávka a montáž plastových okien, dverí - balkónových, posuvných, skladacích a vchodových, výkladcov a doplnkov k týmto výrobkom – vonkajších roliet, vnútornych žalúzií, vonkajších a vnútorných parapiet, sietí proti hmyzu.
naše produkty: Okná pre bytové družstvá, Okná pre panelové domy, Plastové okná, Výroba okien, Výrobca okien
Poslať správu
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vstavané skrine a šatne na mieru, výroba, predaj, montáž. Široká ponuka materiálov, systémov otvárania a doplnkov vo všetkých cenových kategóriách. Grafický návrh, kalkulácie, zameranie, doprava zdarma. Všetko i na splátky. Volajte zdarma 800 179 260.
naše produkty: Šatníkové skrine Woodface, Skrine na mieru Woodface, Vstavané skrine Woodface
Poslať správu
WOOD-FOREST GROUP a.s.

WOOD-FOREST GROUP a.s.

Vyrábame rezivo stavebné a ďalšie piliarske produkty, režeme smrekovú guľatinu, brúsime rezné nástroje v našej brusiarni. Vyrábame výrezy pre zrubové domy a stavby. Guľatinu pre výrobu reziva stavebného odkôrňujeme a krátime na vlastnej manipulačnej linke.
naše produkty: Rezivo stavebné
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.