Z

ZENIT, spol. s r.o.

ZENIT, spol. s r.o.

Zenit ponúka služby v oblasti zastúpenia zahraničných firiem. Dodáva predovšetkým materiály polykarbonát značiek Makrolon, Palram, Politec a Rodeca, plexisklo (akrylát, PMMA) Plexiglas, CNC stroje Sodick. Ďalej sa zaoberá servisom vrtuľníkov W3A-Sokol.
naše produkty: CNC stroje, Dutinkový polykarbonát, Komôrkový polykarbonát, Makrolon, Obrábacie stroje, Pásové strešné svetlíky, Plexisklo, Plexisklo dosky, Plexisklo predaj, Polykarbonát, Polykarbonátové dosky, Protihlukové steny, Trapézový polykarbonát, Záhradné skleníky, Zastrešenie pergoly
Poslať správu
ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

ZAHRADNÍ ARCHITEKTURA TÁBOR spol. s r.o.

Návrhy a realizácie exteriérov. Kompletné rekonštrukcie: historické parky, záhrady, verejná zeleň vrátane drobných stavebných prvkov: schodiská, okrasné kamenné múriky, jazierka, vybavenia detských ihrísk, zámková dlažba, špeciálne mlatové cesty.
naše produkty: Mlatové cesty, Záhradná architektúra
Poslať správu
ZETA Chrudim, s.r.o.

ZETA Chrudim, s.r.o.

Projekty, rekonštrukcie, modernizácie a montáže regálových skladov a skladového hospodárstva. Montáž, servis a revízie vyhradených zdvíhacích zariadení ( regálové zakladače, žeriavy a pohyblivé pracovné plošiny ) a vyhradených elektrických zariadení.
naše produkty: Regálové zakladače
Poslať správu
Z-MODEL, spol. s r.o.

Z-MODEL, spol. s r.o.

Vytvárame modelové zariadenie z klasických technických výkresov, až po vyrobení modelov z dodaného odliatku, alebo poškodeného výrobku. Zaisťujeme vysoko kvalifikované a dynamické služby v oblasti prípravy výroby a zaistenia dodávok modelových zariadení.
naše produkty: Nástavce pre náliatky, Odliatky pre vodné elektrárne, Výroba odliatkov, Zlievárenské modely
Poslať správu
Zero DC s.r.o.

Zero DC s.r.o.

Vyrábame potreby pre športovú a rekreačnú kynológiu. Prostredníctvom internetového obchodu prevádzkujeme veľkoobchod i maloobchod s chovateľskými potrebami. Špecializujeme sa hlavne na potreby pre mushing, dogtrekking, canicross, agility a flyball.
naše produkty: Kynologické potreby, Postroje pre psy, Vodítka pre psov
Poslať správu
ZOMAplast s.r.o.

ZOMAplast s.r.o.

Viac ako 20 rokov vyrábame nádrže na chemikálie, miešané reaktory, absorpčné jednotky pre vypierku odplynov, jednotky pre riedenie a dávkovanie chemikálií. Základnou technológiou je navíjanie veľkopriemerových rúr z termoplastov, najmä PE a PP.
naše produkty: Absorbéry, Skladovacie nádrže, Technologické celky
Poslať správu
ZV - Nástroje s.r.o.

ZV - Nástroje s.r.o.

Výroba meradiel, foriem, nástrojov na plošné a objemové tvárnenie, špeciálneho rezného náradia, upínačov a pomôcok, presných strojných súčastí podľa požiadaviek zákazníka. K dispozícii vlastná konštrukčná kancelária a špecializované meracie stredisko.
naše produkty: Obrábacie nástroje, Presné strojné súčasti, Upínanie obrobkov
Poslať správu
Zvedací plošiny s.r.o.

Zvedací plošiny s.r.o.

Realizujeme zdvíhacie plošiny s nožnicovým mechanizmom typu ZP, zdvíhacie plošiny s priamym piestom a reťazovým prevodom typu ZPP v súlade s požiadavkami Európskej únie. Zaujmú Vás nielen priaznivé obstarávacie ceny a krátke dodacie termíny, ale i úžitkové hodnoty.
naše produkty: Výroba zdvíhacích plošín, Zdvíhacie plošiny, Zdvíhacie stoly
Poslať správu
ZPA EKOREG, spol. s r.o.

ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Vyrábame meracie prístroje a regulačnú techniku, ako sú regulátory tlaku, podtlaku a teploty, snímače teploty, tlakové spínače a prevodníky. Medzi naše produkty patria aj meracie odpory, bimetalová teplotná ochrana a ďalšie.
naše produkty: Regulátory tlaku, Snímače teploty
Poslať správu
ZPV Rožnov, s.r.o.

ZPV Rožnov, s.r.o.

Významný európsky výrobca kompletného sortimentu autokobercov a lisovaných výrobkov z technickej gumy. Prevedením svojich výrobkov, kvalitou a vývojom nových typov autokobercov sa spoločnosť zaradila medzi významných dodávateľov európskych automobilových koncernov.
naše produkty: Autokoberce, Gumové autokoberce
Poslať správu
ZELENKA Czech Republic s.r.o.

ZELENKA Czech Republic s.r.o.

Ponúkame komplexné jazykové služby. Realizujeme preklady zo/do všetkých svetových jazykov, lokalizácie softvéru a aplikácií, zabezpečujeme tlmočenie a jazykové kurzy pre firmy aj jednotlivcov. Preklady vykonávame bez príplatku za odbornosť.
naše produkty: Prekladateľská agentúra, Preklady angličtiny
Poslať správu
Zenit,spol.s r.o.

Zenit,spol.s r.o.

Nakupujte českú kvalitu v rýdzo českej spoločnosti ZENIT Čáslav. Pre Váš čistý a spokojný domov ponúkame široký výber tradičných čistiacich prostriedkov pre domácnosť aj profesionálne čistenie. Svojou kvalitou uspokojíme gazdinky aj náročných užívateľov.
naše produkty: Čistiace prostriedky, Čistiace prostriedky, Dezinfekčné prostriedky, Osviežovače vzduchu
Poslať správu
ZLP s.r.o.

ZLP s.r.o.

Vyrábame rôzne druhy fóliových obalov ( PP PE ) . Medzi naše produkty patria sáčky pre balenie potravín, sáčky pre balenie ovocia a zeleniny, sáčky pre balenie textilu apod., vaky, tašky, prírezy a fólie vrátane grafického spracovania a potlače fólie.
naše produkty: Plastové poštové obálky, Sáčky pre balenie ovocia a zeleniny, Vrecká na balenie CD, Vrecká na balenie potravín, Vrecká na balenie textilu
Poslať správu
ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

ZÁVITOVÉ TYČE VALENTA

Výroba závitov valcovaním, závitové tyče, svorníky, metrické i trapézové závity, rôzne stúpania, pevnosť a materiály. Veľkoobchodný predaj spojovací materiál. Matice, podložky, skrutky, podstavcové vruty, vratové skrutky, tesárske kovanie.
naše produkty: Závitové tyče
Poslať správu
ZEUS Trade, s.r.o.

ZEUS Trade, s.r.o.

Špecializujeme sa na predaj ready made spoločností a firiem. Naše ready made spoločnosti sú pripravené k okamžitému predaju a k zahájeniu podnikania. Ponúkame zakladanie obchodných firiem na objednávku. Poskytujeme servis pri založení a aktiváciu s. r. o.
naše produkty: Predaj firiem, Predaj nových firiem v Českej republike, Ready made Česká republika, Ready made ​​spoločnosti, Zakladanie firiem v Českej republike
Poslať správu
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu
ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVOVÝROBA s.r.o.

ZK ŽERNÍČEK KOVÝROBA s.r.o. realizuje komplexnú strojárenskú výrobu. Pomocou najmodernejších strojov vykonávame rezanie plechu a jeklu laserom, zváranie pomocou zváracích robotov, práškové lakovanie a 3D meranie. Špecializujeme sa na výrobu kovových transportných paliet.
naše produkty: Kovové transportné palety, Laserové rezanie
Poslať správu
ZOD DELTA Štípa, družstvo

ZOD DELTA Štípa, družstvo

Našou činnosťou je výroba, predaj hydraulických zdvihákov, tlmičov a autoagregátov. Opravy vozíkov Desta, nákladná doprava, manipulačná technika, pneuservis. Závodná kuchyňa, obedy.
naše produkty: Hydraulické zdviháky, Tlmiče
Poslať správu
ZES Brno, a.s.

ZES Brno, a.s.

ZES Brno vyrába magnetoterapeutický prístroj rady RENAISSANCE. Magnetoterapeutický prístroj RENAISSANCE vytvára špecifické nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole. Prístroje RENAISSANCE sú využívané pre rehabilitáciu, regeneráciu či magnetoterapiu.
naše produkty: Magnetoterapeutický prístroj
Poslať správu
ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

ZNOVÍN ZNOJMO, a.s.

Vyrábame a predávame suché i polosuché vína, špeciálne vína a sekty. Ponúkame vinársky turistický program a ochutnávky vín v Moravskej pivnici, Maľovanem pivnici, Louckom kláštore, prehliadky vinice Šobes, staré vinice Havraníky a vinársky vláčik.
naše produkty: Biele vína, Degustácia vína, Prívlastkové vína, Vinárska turistika, Vinárstvo, Víno, Výroba vína
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.