Zámočníci

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 461
TVARPROFIL s.r.o.

TVARPROFIL s.r.o.

Vykonávame ohýbanie veľkých profilov. Veľké profily sa používajú na výstavby oceľových konštrukcií mostov, stožiarov, priemyselných budov a podobne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutnícky materiál, Kari siete, Ohýbanie profilov, Ohýbanie rúrok, Predaj hutného materiálu
Poslať správu TVARPROFIL s.r.o.
HESTEGO a.s.

HESTEGO a.s.

HESTEGO s.r.o. vyrába teleskopické kryty, nosiče káblov, stieracie systémy, krycie mechy, teleskopické pružiny, roletové kryty, článkové zásteny, otočné okná, upínacie systémy. Sme schopní vyhovieť predstavám a potrebám i tých najnáročnejších zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovovýroba, Nosiče káblov, Práškové lakovanie, Skladané krycie mechy, Spracovanie plechov, Stierače vodiacích plôch, Teleskopické kryty, Teleskopické pružiny, Zámočnícka výroba
Poslať správu HESTEGO a.s.
KORTAN - stavební zámečnictví

KORTAN - stavební zámečnictví

Vykonávame kompletnú finalizáciu vstupných priestorov, rekonštrukcie vchodov a spoločných priestorov bytových domov, atypické zámočnícke konštrukcie, výroba a montáž lexanových zástreškov, poštové schránky, zábradlí a ostatných kovových konštrukcií vo všetkých variantách povrchových úprav.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poštová schránka do stĺpika, Poštové schránky, Poštové schránky pre rodinné domy, Schránky pre bytové domy, Zostavy poštových schránok
Poslať správu KORTAN - stavební zámečnictví
HWT s.r.o.

HWT s.r.o.

HWT s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá vyrába montované haly, výrobné haly, skladovacie haly, hangáry, jazdiarne, veľkoplošné stany, pártystany, prístrešky. Prevádzame projekty, výrobu, montáže, rekonštrukcie, stavby na kľúč a financovanie hál, hangárov a pártystanov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Montované haly, Oceľové haly, Skladovacie haly, Športové haly
Poslať správu HWT s.r.o.
FIMOSTEEL s.r.o.

FIMOSTEEL s.r.o.

Spoločnosť FIMOSTEEL s.r.o. sa zaoberá ohýbaním rúrok a ohýbaním profilov za studena. Kladieme dôraz na presnosť a kvalitu, využívame najmodernejšie technológie.

naše produkty: Ohýbanie profilov, Ohýbanie rúrok
Poslať správu FIMOSTEEL s.r.o.
KOVOS Vracov, spol. s r.o.

KOVOS Vracov, spol. s r.o.

Krby na mieru sú vyrábané podľa požiadaviek zákazníka. Vyrábame a dodávame oceľové dvojplášťové krby s unikátnym riešením ohrevu vzduchu. Krbové vložky sú zhotovené z oceľového plechu hrúbky 4mm. Vnútorná strana je vyložená liatinovými doskami hrúbky 14mm.
Ukáž na mape  
naše produkty: Krbové vložky na mieru, Krby na mieru
Poslať správu KOVOS Vracov, spol. s r.o.
PROSTOR-design, s.r.o.

PROSTOR-design, s.r.o.

Naša spoločnosť ponúka vývoj a konštrukciu strojov a zariadení, reengineering, CNC spracovanie plechov, povrchové úpravy, výrobu a montáž strojov a zariadení, logistiku dodávok a zásobovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC spracovanie plechov, Pásový dopravník, Plechové skrine, Práškové lakovanie, Stavebné bunky
Poslať správu PROSTOR-design, s.r.o.
Kovo HB, s.r.o.

Kovo HB, s.r.o.

Vyrábame lisované plechové diely, zámočnícke diely, domáce potreby a železiarstvo - vykrajovačky, špičky na zdobenie, formičky na pečivo a čokoládu, trubičky na kremrole, cedníky, zaváracie hrnce, vedrá, krmítka pre kurčatá, nabíjačky jaterníc, hrable.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lisované plechové diely
Poslať správu Kovo HB, s.r.o.
AKROS v.o.s.

AKROS v.o.s.

Veľkoobchodný a maloobchodný predaj nerezového spojovacieho a hutného materiálu. Výroba skladovacích systémov. Spojovací materiál z nerezu - nerezové skrutky, matice, podložky, závitové tyče, laná, reťaze, pánty, taktiež nerezové doplnky pre jachtárov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezový hutný materiál, Nerezový spojovací materiál, Zámočnícka výroba
Poslať správu AKROS v.o.s.
Kovovýroba Šulc

Kovovýroba Šulc

Kovovýroba Šulc je česká spoločnosť vynikajúca tiež v oboroch obrábanie a zámočnícke práce: triskové obrábanie, CNC sústruženiu, frézovaniu, vŕtaniu, delení materiálu, strihaní, rezaní, zakružovaní plechov, lisovaní, zváraní materiálu a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: CNC obrábanie
Poslať správu Kovovýroba Šulc
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.