Zdravotnícke potreby

Je tu 4 sekcia v ktorej je 3 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 268
Biomag

Biomag

Vývoj a výroba patentovanej 3D pulzovej magnetoterapie Biomag. Liečebné a rehabilitačné prístroje pulzovej magnetoterapie Biomag sú veľkým prínosom ako v zdravotníctve, tak v domácej starostlivosti. Produkty magnetoterapie Biomag sa predávajú v 20 krajinách sveta.
Ukáž na mape   internet: www.biomag-magnetoterapia.sk  
naše produkty: Domáca magnetoterapia Biomag® LightFit, Magnetoterapeutický prístroj, Magnetoterapia, Magnetoterapia pre domáce použitie, Magnetoterapia pre domácu starostlivosť Biomag® Lumio, Magnetoterapia prístroje, Veterinárna magnetoterapia
Poslať správu Biomag
LABOX spol. s r.o.

LABOX spol. s r.o.

Výroba a servis laminárnych boxov, projekcia a dodávky čistých priestorov, akreditované skúšobné laboratórium na meranie a validáciu laminárnych boxov, čistých priestorov, vzduchotechniky a tepelných procesov, kalibrácia počítačov častíc a aerosólových fotometrov.
Ukáž na mape   internet: www.labox.eu  
naše produkty: Akreditované skúšobné laboratórium, Čisté priestory, Facility management, Kalibrácia počítačov častíc, Laminárne boxy, Telefón pre čisté priestory
Poslať správu LABOX spol. s r.o.
PROMA REHA, s.r.o.

PROMA REHA, s.r.o.

Spoločnosť PROMA REHA, s.r.o. vyrába a dodáva na trh nemocničné a ošetrovateľské polohovacie lôžka vrátane príslušenstva, detské postieľky, chodítka, kreslá pre kardiakov, transportné a vyšetrovacie lehátka, nočné a jedálenské stolčeky a mnoho ďalších výrobkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lôžka intenzívnej starostlivosti, Nemocničné lôžka, Opatrovateľské lôžka, Polohovacie lôžka, Zdravotnícke vybavenie
Poslať správu PROMA REHA, s.r.o.
MEDICA FILTER spol. s r.o.

MEDICA FILTER spol. s r.o.

Český výrobca a dodávateľ zdravotníckych prostriedkov. Široký sortiment zahŕňa operačné a ambulantné sety, operačné rúška a operačné odevy. Obväzy, obvinadlá, tampóny, kompresie, náplasti. Ďalej zdravotnícke odevy, lekárske plášte, odevy s výstražnými prvkami a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Inkontinenčné pomôcky, Operačné plášte, Operačné sety, Ortopedické nohavičky, Výrobca zdravotníckych pomôcok
Poslať správu MEDICA FILTER spol. s r.o.
svorto.cz s.r.o.

svorto.cz s.r.o.

Vyrábame ortopedické vložky pre priečne a pozdĺžne ploché nohy, individuálne ortopedické vložky na mieru, špeciálne a športové vložky, ortopedické pomôcky pre nohu - korektory, podpätníky, bandáže, srdiečka. Predávame gelové ortopedické pomôcky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detská obuv, Nešmýka, Ortopedické vložky, Vložky na mieru
Poslať správu svorto.cz s.r.o.
BIOPHYS, spol. s r.o.

BIOPHYS, spol. s r.o.

Prístroje, séra, reagencie a ďalšie produkty pre zdravotnícke laboratória. Lékársky nábytok a ďalšie vybavenie zdravotníckych pracovísk a ústavov sociálnej starostlivosti.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lékársky nábytok pre zdravotnícke pracovisko
Poslať správu BIOPHYS, spol. s r.o.
ProSpon, spol. s r.o

ProSpon, spol. s r.o

Návrh, vývoj, výroba a distribúcia nástrojov a implantátov pre ortopédiu, traumatológiu, chirurgiu a strojárenskú výrobu. Firma bola založená v roku 1992, dodávame do štátnych i súkromných zdravotníckych zariadení v Českej republike, Slovensku, Rusku a Francúzsku.
Ukáž na mape  
naše produkty: Externé fixátory
Poslať správu ProSpon, spol. s r.o
VV - DESIGN spol. s r.o.

VV - DESIGN spol. s r.o.

Naša spoločnosť je autorizovaným výrobcom a dodávateľom ortopedických pomôcok. Vyrábame a dodávame anatomické ortopedické vložky, ortopedické polovložky, dielčie podporné elementy chodidla, pooperačné rehabilitačné pantolety HV a korekčné papuče.
Ukáž na mape  
naše produkty: Anatomické ortopedické vložky
Poslať správu VV - DESIGN spol. s r.o.
AGMECO LT,s.r.o.

AGMECO LT,s.r.o.

Spoločnosť AGMECO LT ponúka výrobky zdravotnej techniky - polohovacie lôžka, lehátka, vozíky, pomôcky pre telesne postihnutých - invalidné vozíky elektrické. Ďalej ponúkame podporu imunity, potravinové doplnky, zdravú výživu - Brazílsky šampiňón, doplnky stravy ABM.
Ukáž na mape  
naše produkty: Podpora imunity, Polohovacie lôžka, Potravinové doplnky, Zdravá výživa, Zdvíhacie plošiny
Poslať správu AGMECO LT,s.r.o.
ZES Brno, a.s.

ZES Brno, a.s.

ZES Brno vyrába magnetoterapeutický prístroj rady RENAISSANCE. Magnetoterapeutický prístroj RENAISSANCE vytvára špecifické nízkofrekvenčné pulzové magnetické pole. Prístroje RENAISSANCE sú využívané pre rehabilitáciu, regeneráciu či magnetoterapiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Magnetoterapeutický prístroj
Poslať správu ZES Brno, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.