Zdroje energie

Je tu 5 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 31
H+D Elektromontáže s.r.o.

H+D Elektromontáže s.r.o.

Na českom trhu pôsobíme od roku 1995. Máme bohaté skúsenosti v oblasti elektromontáži, montáži solárnych systémov a vo výrobe rozvádzačov nízkeho napätia. Projekčná činnosť: výpočty osvetlenia, výkresová dokumentácia v PC Schematic, Autocad.
Ukáž na mape   internet: www.hd-elektro.cz  
naše produkty: Elektroinštalácie, Elektromontáže, Inteligentná elektroinštalácia Loxone, Montáže elektro, Výroba rozvádzačov nízkeho napätia
Poslať správu H+D Elektromontáže s.r.o.
MEZSERVIS spol. s r. o.

MEZSERVIS spol. s r. o.

Projekcia a výroba zariadení pre reguláciu a automatizáciu elektrických pohonov, pracovných strojov a technologických zariadení. Výroba: výťahové rozvádzače, rozvádzače NN. Skúšobná technika pre automobilový priemysel. Opravy a servis produktov firmy Siemens.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dynamometry, Opravy a servis SINUMERIK, SIMATIC S5, S7, Riadenie technologických procesov, Výroba rozvádzačov nízkeho napätia
Poslať správu MEZSERVIS spol. s r. o.
EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

EXIMET TRAFO, spol. s r.o.

Vyrábame a dodávame transformátory, tlmivky a vinuté diely, ponúkame nielen kompletný klasický sortiment nízkonapäťovej a vysokonapäťovej produkcie, ale aj špeciálne produkty na prianie zákazníka. Opravy suchých impregnovaných a olejových transformátorov a tlmiviek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Reaktory, Tlmivky, Transformátory
Poslať správu EXIMET TRAFO, spol. s r.o.
Spálovský, a.s.

Spálovský, a.s.

Viac ako 25 rokov sa špecializujeme na výrobu rozvádzačov NN do 1000V a 6300A, výrobu a predaj oceľoplechových rozvádzačových skríň - sme zmluvným distribútorom talianskej spoločnosti E.T.A. Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom a kompletný zákaznícky servis.

naše produkty: Elektrické rozvádzače, Rozvádzačové skrine
Poslať správu Spálovský, a.s.
PROPULS SOLAR s.r.o.

PROPULS SOLAR s.r.o.

Výroba solárnych kolektorov Suntime®. Dodávka kompletných solárnych systémov pre ohrev teplej vody, prikurovanie a ohrev bazénov. Vysoká životnosť, vysoký energetický zisk. Certifikácia: SolarKeymark, ISO 9001:2009, ČVUT Praha, ISE Freiburg ( SRN ), TSU ( SK ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Slnečné kolektory, Solárna energia, Solárne kolektory, Solárne systémy
Poslať správu PROPULS SOLAR s.r.o.
ČES, s.r.o.

ČES, s.r.o.

Dodávka a montáž meracej a regulačnej techniky. Výroba rozvádzačov, software M+R, projekcie M+R, VZT, ÚT, EPS, EZS. Predaj regulačnej techniky. Dodávka a montáž kotolní, výmeníkovych staníc na kľúč. Meracia a regulačná technika, elektrické a priemyselné rozvádzače.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meranie a regulácia, Rozvádzače MaR
Poslať správu ČES, s.r.o.
fgFORTE s.r.o.

fgFORTE s.r.o.

Sme popredným českým výrobcom priemyselných batérií a akumulátorov. Produkty členíme do kategórií: fgFORTE bezúdržbové akumulátory - záložné zdroje, trakčné batérie - batérie do vysokozdvižných vozíkov a pohyblivých aplikácií, autobatérie, batériové systémy a servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autobatérie, Nabíjačka batérie, Záložný zdroj napájania
Poslať správu fgFORTE s.r.o.

SMART SOLAR s.r.o.

Zdroje energie
Ukáž na mape  
Poslať správu SMART SOLAR s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.