Zimné záhrady

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 21
MONTplast CZ s.r.o.

MONTplast CZ s.r.o.

Prevažne sa špecializujeme na výrobu a montáž zastrešenia bazénov a zimných záhrad prakticky všetkých typických aj atypických tvarov. Realizujeme: zastrešenia átrií, štadiónov, veľkých bazénov, priemyselných objektov, ale taktiež zasklievanie lódžií, prístrešky a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Zastrešenie bazénov, Zimné záhrady
Poslať správu MONTplast CZ s.r.o.
MTM Bezuchov s.r.o.

MTM Bezuchov s.r.o.

Drevené zimné záhrady, drevené okná, vchodové dvere, euro okná, euro zimná záhrada, atypické zastrešenie, ateliérové okná a svetlíky, presklené konštrukcie, grafické a počítačové simulácie a návrhy interiérov a exteriérov obytných priestorov, zimných záhrad.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevená zimná záhrada, Otvárač okien, Zimná záhrada, Zimné záhrady
Poslať správu MTM Bezuchov s.r.o.
A-OKNA s.r.o.

A-OKNA s.r.o.

Výroba, predaj a montáž - plastové okná, vchodové plastové dvere, verandy a plastové zimné záhrady. Dodávky okien so všetkými službami a doplnky na kľúč, bezplatné poradenstvo a zameranie zakázok, akosť podľa ISO 9001.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové dvere, Plastové okná
Poslať správu A-OKNA s.r.o.
THERMONT spol. s r.o.

THERMONT spol. s r.o.

Kompletný hliníkový systém Sapa RC pre výrobu najkvalitnejších okien, dverí, fasád, zimných záhrad, strešných okien a svetlíkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové okná, Svetlíky, Zasklenie lodžií a balkónov, Zimné záhrady
Poslať správu THERMONT spol. s r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Vyrábame a dodávame hliníkové konštrukčné systémy s veľmi vysokou mechanickou odolnosťou pre zastrešenie zimných záhrad a systém posuvných okien a dverí. Zimné záhrady sú vybavené presklenými otváracími a posuvnými oknami a dverami rôzneho druhu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové zimné záhrady, Zimná záhrada, Zimné záhrady
Poslať správu PRESIZA s.r.o.
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a. s. pôsobí v mnohých krajinách sveta. Orientujeme sa na činnosti spojené s projekciou, dodávkou, validačnou činnosťou a servisom stavieb pre náročné technológie ( čisté priestory ) v oblastiach využitia ako je farmácia, chémie, elektrotechnika, zdravotníctvo a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čisté priestory na kľúč, Čisté priestory pre farmáciu, Moderné Operačné sály, Stavby zdravotníckych priestorov, Vybavenie laboratórií
Poslať správu BLOCK a.s.
AL-OK, spol. s r.o.

AL-OK, spol. s r.o.

Firma zaoberajúca sa dodávkou hliníkových a plastových výrobkov - zimné záhrady, okná, dvere, hliníkové fasády, hliníkové výkladce, strešné svetlíky, ľahké oceľové konštrukcie, strešné okná, pevné zastrešenie bazénov, tieniaca technika.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové fasády, Hliníkové zimné záhrady
Poslať správu AL-OK, spol. s r.o.
HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA stínící technika s.r.o.

HELLA je jedným z popredných európskych výrobcov tieniacej techniky a systémov ochrany proti slnku s tradíciou od roku 1959. Náš úspech sa zakladá na vlastnom vývoji, najvyššej kvalite výrobkov a odbornej montáži.

naše produkty: Interiérové žalúzie, Kazetové markízy, Kazetové rolety, Predokenné roláda, Siete proti hmyzu, Vonkajšie rolety, Vonkajšie žalúzie, Zatienenie zimných záhrad
Poslať správu HELLA stínící technika s.r.o.

Jaroslav Zícha

Zimné záhrady
Ukáž na mape  
Poslať správu Jaroslav Zícha
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.