Značenie výrobkov a identifikácia

Je tu 1 sekcia v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábame magnety pre priemysel, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilné magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naša spoločnosť distribuuje a servisuje závitorezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a náradie RUKO.
Ukáž na mape   internet: www.magnety.sk  
naše produkty: Bremenové magnety, Elektromagnetické spojky, Elektromagnety, Feritové magnety, Magnetická fólia, Magnetické menovky, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Magnetické upínače na brúsenie, Magnetické upínače na frézovanie, Neodymové magnety, Permanentné magnety, Pneumatické magnety, Závitorez
Poslať správu SELOS Magnetics, s.r.o.
LINTECH, spol. s r.o.

LINTECH, spol. s r.o.

Firma Lintech ponúka predaj laserovej technológie a značkovacích systémov ( laserové značiace, zváracie, atď ). Predaj laserovej technológie na aplikácie: laserového popisovania, zvárania, gravírovania atď. Konštrukcie jednoúčelových strojov, výroba priemyselných rozvádzačov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Laserové gravírovanie, Priemyselné značenie, Stavba jednoúčelových strojov
Poslať správu LINTECH, spol. s r.o.
LORIKA CZ s.r.o.

LORIKA CZ s.r.o.

Nosným programom spoločnosti je riešenie priemyselnej a personálnej hygieny - priemyselné utierky, protiúnavové a protiskĺzové rohože, pracovné stoličky Werksitz, vyznačovacie pásky, ochranné odevy, pletené pracovné ESD rukavice a dezinfekčné prípravky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dávkovače mydla, Ergonómia sedenia, Kúpelňové zrkadlá, Kúpelňové doplnky, Odpadkové koše, Podlahové vyznačovacie pásky, Pracovné antistatické rukavice, Pracovné rukavice, Pracovné stoličky, Priemyselné papierové utierky, Priemyselné protiúnavové rohože, Priemyslové utierky, Rohože, Sanitárna technika, Umývacie pasty na ruky, Vstupné čistiace rohože, Vyznačovacie pásky
Poslať správu LORIKA CZ s.r.o.
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikačné systémy, platobné a GSM aplikácie, konzultácie. NFC. Dochádzkové, prístupové, vjazdové, korelačné a stravovacie systémy. ID systémy pre výdajové automaty. Internetové kiosky s platobným terminálom. SW a služby pre dochádzky a prípravu miezd.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilná čítačka kariet, NFC technológia, Plastové karty
Poslať správu Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
LUX - IDent s.r.o.

LUX - IDent s.r.o.

Vyrábame rádiofrekvenčné RFID transpondéry o frekvenciach 125kHz a 13,56MHz. Portfólio produktov zahŕňa: nepúzdrené cievky, predlamináty, bezkontaktné karty, clamshell karty, kľúčenky ( prívesky na kľúče ), čipové hodinky, diskové tagy ( PVC, PET, epoxy ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezkontaktné karty, RFID čipy
Poslať správu LUX - IDent s.r.o.
CARD CENTRUM a.s.

CARD CENTRUM a.s.

Výroba všetkých typov plastových a papierových kariet podľa ISO 9001 a 14001. Plastové a papierové karty magnetické, čipové, bezkontaktné karty, stieracie dobíjacie kupóny pre mobilných operátorov, balení do leporela, za 7 rokov vyrobených viac než 100 miliónov kariet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové karty, Stieracie karty
Poslať správu CARD CENTRUM a.s.
CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE, s.r.o.

CODEWARE s. r. o. je česká spoločnosť, ktorá patrí už takmer dvadsať rokov k lídrom na tuzemskom trhu v oblasti automatickej identifikácie. Okrem Českej republiky pôsobíme aj v krajinách Európskej únie. Sme distribútorom svetových výrobcov Honeywell, CipherLab, Opticon či TSC.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Čítačky čiarových kódov, Mobilné terminály, Samolepiace etikety a TTR pásky, Tlač etikiet, Tlačiarne čiarových kódov
Poslať správu CODEWARE, s.r.o.
DAFICARD

DAFICARD

Výroba a distribúcia plastových kariet všetkých druhov. Plastové karty - magnetické karty, bezkontaktné RFID, identifikačné karty, vernostné karty, VIP karty, zákaznické karty, 3M polepky biele i s potlačou, kľúčenky RFID.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové karty
Poslať správu DAFICARD
apluscard - plastové karty

apluscard - plastové karty

Výroba a potlač plastových kariet štandárd ISO. Plastové karty - magnetické, čipové, bezkontaktné, bez inteligencie, adhezívne karty 3M bez potlače i s potlačou. Čipové kľúčenky a CD vizitky s plnofarebnou autorskou potlačou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové karty
Poslať správu apluscard - plastové karty
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.