Drevostavby

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 219
VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA s.r.o.

VARIO VILA - domy pre radosť ... už 19 rokov. Vyrábame a montujeme drevostavby – drevené rodinné domy, rodinné domy na kľúč, strešné väzníkové a tesárske konštrukcie, bytové domy, výrobné haly a iné objekty. Staviame montované rodinné domy zo sendvičových drevených panelov. Zateplenie fúkanou izoláciou.
Ukáž na mape   internet: www.variovila.cz  
naše produkty: Drevené domy, Drevostavby typové domy, Fúkaná izolácia, Montované drevostavby na kľúč, Nízkoenergetické domy na kľúč, Pasívne rodinné domy, Strešné väzníkové konštrukcie
Poslať správu VARIO VILA s.r.o.
EKOPANELY CZ s.r.o.

EKOPANELY CZ s.r.o.

Výroba a predaj ekopanelov, montované rodinné domy, domky, garáže, ekologické stavby, záhradné domky, drevené domy, drevostavby, priečky, podhľady, podlahy, pôdne vstavby, prístavby, obklady stien, izolácie, sádrokartóny, mobilné priečky.
Ukáž na mape   internet: www.ekopanely.cz  
naše produkty: Drevostavby nízkoenergetické domy, Ekologický stavebný materiál
Poslať správu EKOPANELY CZ s.r.o.
ELK s.r.o.

ELK s.r.o.

Spoločnosť ELK s.r.o. patrí do koncernu jedného z najväčších výrobcov drevostavieb a zrubov v Európe. Domy ELK sú domy pre život s vysokým štandardom, nízkou spotrebou energie a rozsiahlym servisom dostupné pre každého.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby, Montované rodinné domy, Nízkoenergetické domy, Domy na kľúč, Zrubové domy
Poslať správu ELK s.r.o.
VS DOMY a.s.

VS DOMY a.s.

Projekcia, výstavba, realizácia - ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč, drevostavby. Celostenové sendvičové panely. Montované stavby na báze celostenových sendvičových panelov. Ekologická výstavba rodinných domov na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Domy na kľúč, Drevostavby, Montované drevostavby, Nízkoenergetické domy
Poslať správu VS DOMY a.s.
MS HAUS s.r.o.

MS HAUS s.r.o.

Drevostavby, zrubené domy, sendvičové domy, rodinné domy na kľúč. Montované rodinné domy. Komplexné služby od projekcie po dodávku na kľúč v oblasti drevostavieb. Drevostavby na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby na kľúč, Drevostavby - rodinné domy, Montované rodinné domy, Projekčné práce, Rodinné domy na kľúč, Zrubové domy
Poslať správu MS HAUS s.r.o.
MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.

Vyrábame a staviame drevené domy - montované domy, zrubové domy, rúbené domy, zrubové chaty. Drevostavby, energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč, drevostavby na kľúč. Atypické rodinné domy – drevostavba, bývanie pre každého.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevenice, Montované drevostavby, Montované domy, Rodinné domy
Poslať správu MORAVIA WOOD TRADING, s.r.o.
KODEK

KODEK

Dodávame a montujeme tepelné čerpadlá, solárne kolektory, čističky odpadových vôd, automatické ekologické kotle, podlahové vykurovacie systémy, radiátory, konvektory. Vŕtanie studní, vrty pre tepelné čerpadlá. Vykonávame energetické audity a poradenstvo v energetike.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené montované domy, Kotly na tuhé palivá, Tepelné čerpadlá
Poslať správu KODEK
DOMY D.N.E.S. s.r.o.

DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Drevostavby - ekonomické, nízkoenergetické rodinné domy na kľúč, pasívne domy, montované drevené rodinné domy a stavby. Typové projekty drevených nízkoenergetických rodinných domov na kľúč. Staviame typové drevené montované rodinné domy a stavby na kľúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby - montované nízkoenergetické rodinné domy na kľúč
Poslať správu DOMY D.N.E.S. s.r.o.
WOOD SYSTEM s.r.o.

WOOD SYSTEM s.r.o.

Dodávame rodinné domy - drevostavby, montované domy s drevenou masívnou konštrukciou. Drevostavby, ekologické a energeticky úsporné montované rodinné domy na kľúč i v rôznom stupni rozostavanosti. Individuálne riešenie veľkosti, dispozíc a rozsahu dodávky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevostavby rodinné domy
Poslať správu WOOD SYSTEM s.r.o.
WALFER spol. s r. o.

WALFER spol. s r. o.

Vyrábame a montujeme na objednávku drevené domy a zrubové domy na bývanie, víkendové domy, záhradné domčeky, drevené eurookná, vchodové dvere. Veľkoobchod maliarských, fasádnych farieb, náterov na drevo a kovy. Zákaznícky servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené domy, Zrubové domy
Poslať správu WALFER spol. s r. o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.