Drôty, káble a zväzky káblov

Je tu 9 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 61
Conductix-Wampfler s.r.o.

Conductix-Wampfler s.r.o.

Ťažisko činnosti firmy Wampfler spočíva vo vývoji, výrobe, poradenstve a inštalácii systémov pre prenos energie a dát k pohyblivým spotrebičom. Káblové vlečky, troleje, navíjacie bubny, krúžkové zberače, energetické reťaze, podvesné dráhy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.conductix.cz  
naše produkty: Energetické reťaze, Flexibilné káble, Izolované napájacie troleje, Káble pre výťahy, Káblové navíjacie bubny, Káblové vlečky, Krúžkové zberače, Motorové bubny, Napájacia technika, Ploché káble, Podvesné dráhy, Troleje, Uzavreté troleje
Poslať správu Conductix-Wampfler s.r.o.
HESTEGO a.s.

HESTEGO a.s.

HESTEGO s.r.o. vyrába teleskopické kryty, nosiče káblov, stieracie systémy, krycie mechy, teleskopické pružiny, roletové kryty, článkové zásteny, otočné okná, upínacie systémy. Sme schopní vyhovieť predstavám a potrebám i tých najnáročnejších zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovovýroba, Nosiče káblov, Práškové lakovanie, Skladané krycie mechy, Spracovanie plechov, Stierače vodiacích plôch, Teleskopické kryty, Teleskopické pružiny, Zámočnícka výroba
Poslať správu HESTEGO a.s.
COMET OBALY, s.r.o.

COMET OBALY, s.r.o.

Náš sortiment: oceľové pásky valcované za studena, oceľové viazacie drôty, umelohmotné PP pásky, polyesterové PET, PES pásky, spony na páskovanie, odvíjače na oceľovú pásku PP, PES, PET pásku, fólie stretchové, papierové hrany, ochranné rohy, páskovačky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fixačné fólie, Výroba drôtov, Oceľové viazacie pásky, Ochranné hrany, Páskovačky, PET viazacie pásky
Poslať správu COMET OBALY, s.r.o.
Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou

Významný český výrobca elektrotechnického spojovacieho materiálu: radových svoriek RSA s príslušenstvom, pozemných svoriek, ekvipotenciálnych a odbočovacích svorkovníc, svorkovníc pre stožiary verejného osvetlenia a ďalších komponentov pre elektrotechnický priemysel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priechodkové dosky a vývodky, Priechodné izolované svorky, Radové svorky, Stáčacie konektory, Ekvipotenciálne svorkovnice, Univerzálne radové svorky UTB a DTB, distribučné bloky OJL
Poslať správu Elektro, výrobní družstvo v Bečově nad Teplou
Ray Service, a.s.

Ray Service, a.s.

Ponúkame kompletné riešenie v oblasti výroby káblových zväzkov a dodávok káblových komponentov. Ako naše výrobky, tak jednotlivé komponenty nachádzajú svoje uplatnenie v širokom spektre aplikácií. Od vojenskej a leteckej techniky až po priemyslové aplikácie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Káblové zväzky
Poslať správu Ray Service, a.s.
TECHNOBAL s.r.o.

TECHNOBAL s.r.o.

Spoločnosť Technobal ponúka komplexné systémy balenia a páskovania. V našom širokom sortimente nájdete páskovacie stroje, baliace stroje a viazacie pásky. Ďalej ponúkame baliace fólie, papierové a plastové hrany a v neposlednom rade aj viazacie drôty.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baliace stroje, Fixačné fólie, Oceľové drôty, Oceľové viazacie pásky, Páskovačky, Plastové pásky
Poslať správu TECHNOBAL s.r.o.
Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s.

Rieter CZ a.s., je súčasťou švajčiarskeho priemyselného koncernu Rieter, ktorého história siaha až od roku 1795. Dnes má koncern 15 000 zamestnancov na 70 miestach celého sveta. Aktivity koncernu sa delia do dvoch oblastí: Textile systems a Automotive systems.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektroskrine, Interiérové diely do osobných a nákladných automobilov, Káblové zväzky, Montáž guličkových ložísk a podzostáv, Montážne práce, Opracovanie kubických dielcov, Opracovanie rotačných dielcov, Preťahovacie stroje, Textilné dopriadacie stroje, Tvárniace nástroje, Výroba dielov pre textilné stroje, Výroba nástrojov, Výroba plechových dielcov a skupín, Výroba remeňov z materiálu Habasit, Vývoj nástrojov a dielov, Vývojové práce
Poslať správu Rieter CZ a.s.
APEL s.r.o.

APEL s.r.o.

Dispečerské centrá, dispečerské panely, textové a grafické informačné displeje, vyvolávacie a vstupné systémy, výsledkové tabule, výroba rozvádzačov a káblových zväzkov, predaj výpočtovej techniky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rozvádzače, vyvolávaciu systém
Poslať správu APEL s.r.o.
BREVIL, export-import, spol. s r.o.

BREVIL, export-import, spol. s r.o.

Zváracie drôty SG 2, SG 3, nerezové zváracie drôty a elektródy, materiály pre zváranie hliníkových a medených zliatin, pre zváranie pozinkovaných materiálov, zváracie drôty pre zváranie žiaropevných ocelí i tvárnej liatiny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Frézovacie kotúče, Trubičkový zvárací drôt, Zvárací materiál, Zváracie drôty
Poslať správu BREVIL, export-import, spol. s r.o.
Šťastný elektronik

Šťastný elektronik

Drôty, káble a zväzky káblov
Ukáž na mape  
Poslať správu Šťastný elektronik
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.