Dvere a okná

Je tu 9 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 935
TTK CZ s.r.o.

TTK CZ s.r.o.

Drevené eurookná a vchodové dvere, balkónove dvere, okná drevo-hliník, okná pre nízkoenergetické domy. Kompletné dodávky okien vrátane parapetov, vonkajších roliet a žalúzií.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené okná na mieru, Drevohliníkové okná, Vchodové dvere drevené
Poslať správu TTK CZ s.r.o.
MTM Bezuchov s.r.o.

MTM Bezuchov s.r.o.

Drevené zimné záhrady, drevené okná, vchodové dvere, euro okná, euro zimná záhrada, atypické zastrešenie, ateliérové okná a svetlíky, presklené konštrukcie, grafické a počítačové simulácie a návrhy interiérov a exteriérov obytných priestorov, zimných záhrad.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevená zimná záhrada, Otvárač okien, Zimná záhrada, Zimné záhrady
Poslať správu MTM Bezuchov s.r.o.
A-OKNA s.r.o.

A-OKNA s.r.o.

Výroba, predaj a montáž - plastové okná, vchodové plastové dvere, verandy a plastové zimné záhrady. Dodávky okien so všetkými službami a doplnky na kľúč, bezplatné poradenstvo a zameranie zakázok, akosť podľa ISO 9001.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plastové dvere, Plastové okná
Poslať správu A-OKNA s.r.o.
Stavona, spol. s r.o.

Stavona, spol. s r.o.

Výroba a montáž – značkové okná, dvere, výlohy, posuvné steny, rolety vrátane príslušenstva ( parapety, žalúzie, siete proti hmyzu ). Plastové i hliníkové okná a dvere. Výmeny okien v panelových domoch, okná a dvere pre panelové domy v rámci revitalizácie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balkónové dvere, Plastové dvere vchodové, Plastové okná STAVONA
Poslať správu Stavona, spol. s r.o.
KORTAN - stavební zámečnictví

KORTAN - stavební zámečnictví

Vykonávame kompletnú finalizáciu vstupných priestorov, rekonštrukcie vchodov a spoločných priestorov bytových domov, atypické zámočnícke konštrukcie, výroba a montáž lexanových zástreškov, poštové schránky, zábradlí a ostatných kovových konštrukcií vo všetkých variantách povrchových úprav.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poštová schránka do stĺpika, Poštové schránky, Poštové schránky pre rodinné domy, Schránky pre bytové domy, Zostavy poštových schránok
Poslať správu KORTAN - stavební zámečnictví
MONTKOV, spol. s r.o.

MONTKOV, spol. s r.o.

Výroba a predaj oceľových zárubní, celokovových, drevených, požiarných dverí, revízne dvierka, bezpečnostné mreže a dvere, oceľové vráta, ľahké oceľové poklopy, zámočnícka kovovýroba, zámočníctvo, presklené steny Jansen, konštrukcie oceľových hál a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: bezpečnostné mreže, Dvere vchodové, Oceľové dvere, Oceľové zárubne
Poslať správu MONTKOV, spol. s r.o.
ROTO střešní okna s.r.o.

ROTO střešní okna s.r.o.

Dodávame strešné okná ROTO, tieniace doplnky a príslušenstvo ROTO, solárne systémy ROTO, fotovoltaika ROTO a povalové schody, strešné okná kývne, strešné okná výsuvné kývne a strešné okná výklopné. Predaj, poradenstvo, služby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Podkrovné schody, Solárne systémy, Strešné okná
Poslať správu ROTO střešní okna s.r.o.
LUX interiér s.r.o.

LUX interiér s.r.o.

Výrobca dýhovaných interiérových dverí a obložkových zárubní klasické aj bezfalcové konštrukcie. Kompletný zákaznický servis od zamerania až po montáž. Pre zákazníkov, ktorí si nevyberú z katalógu modelov a dekorov, vyrobíme dvere podľa individuálnych požiadaviek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné dvere, Dverové kovanie, Dýhované dvere, Interiérové dvere, Masívne dvere, Obložkové zárubne, Oblúkové dvere, Posuvné dvere, Protipožiarne dvere, Sklenené dvere, Vnútorné dvere
Poslať správu LUX interiér s.r.o.
TP EUROokna s.r.o.

TP EUROokna s.r.o.

Firma TP EUROokná s.r.o. vyrába a predáva eurookná a vchodové dvere. Naše okná a dvere montujeme a servisujeme po celej Českej republike, kde disponujeme regionálnymi zástupcami.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené eurookná, Drevené okná
Poslať správu TP EUROokna s.r.o.
SAPELI, a.s.

SAPELI, a.s.

Vyrábame interiérové dýhované a fóliované dvere a zárubne. Ďalej náš sortiment zahŕňa i dvere špeciálne, ako sú bezpečnostné dvere, protipožiarne, celosklenené, zvukovo izolačné, vonkajšie, röntgenové, mechanicky odolné a dvere s klíma úpravou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Interiérové dvere, Zárubne
Poslať správu SAPELI, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.