Fasády

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 16
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výškovými prácami. Kam sa nedostane lešenie, či iná technika, tam sa dostaneme my. Máme dlhoročnú prax a bohaté skúsenosti v oboroch pokrývačstvo, izolatérstvo, lakýrnictvo, stavebné práce, klampiarenstvo a ďalšie.
Ukáž na mape   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čistenie fasád, Čistenie odkvapov, Dilatačné špáry, Nátery fasád, Nátery odkvapov, Nátery plechových striech, Ochrana proti holubom, Opravy fasád, Opravy komínov, Postreky proti pavúkom, Umývanie okien vo výškach, Zábrany proti holubom
Poslať správu MT Hardy s.r.o.
DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL, s.r.o.

DEKMETAL s.r.o. je členom skupiny DEK a.s., ktorá je najväčším dodávateľom stavebných materiálov v Čechách a na Slovensku. Dekmetal sa zaoberá výrobou a dodávkami plechových strešných a fasádnych systémov vrátane zákazkovej výroby z plechu.
Ukáž na mape   internet: dekmetal.cz  
naše produkty: Fasádne systémy, Strešná krytina MAXIDEK, Trapézové plechy DEKPROFILE
Poslať správu DEKMETAL, s.r.o.
Štukatérství Martin Bezdička

Štukatérství Martin Bezdička

Vyrábame fasádne profily štandardných tvarov, ale aj na objednávku pre historické centrá s požiadavkom na zachovanie pôvodných štukatúr. Vykonávame reštaurátorské práce, projekčnú a poradenskú činnosť. Vyrábame sadrové profily na výzdobu interiérov.
Ukáž na mape   internet: www.stuk-bezdicka.cz  
naše produkty: Fasádne profily, Podstrešné rímsy, Sadrové ozdobné prvky
Poslať správu Štukatérství Martin Bezdička
PARIO s.r.o.

PARIO s.r.o.

Strechy na kľúč, pokrývačske, klampiarske a tesárske práce. Náročná klampiarska výroba, strechy z medi, titanzinku, hliníka. Prírodná bridlica, pálená a betónova taška, eternit, plechové krytiny. Odvetrávané plechové fasády. Montáž strešných okien.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fasády plechové, Strechy Praha
Poslať správu PARIO s.r.o.
OK mont - STM, spol. s r. o.

OK mont - STM, spol. s r. o.

Dodávky a montáže oceľových konštrukcií, zámočnícke práce, výroba, dodávka a montáž celohliníkových presklených konštrukcií systému Wicona, Schüco a iné, dodávky a montáže skladaných a sendvičových obvodových plášťov, projektovanie a inžinierská činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fasádne plášte, Oceľové konštrukcie
Poslať správu OK mont - STM, spol. s r. o.
AL-OK, spol. s r.o.

AL-OK, spol. s r.o.

Firma zaoberajúca sa dodávkou hliníkových a plastových výrobkov - zimné záhrady, okná, dvere, hliníkové fasády, hliníkové výkladce, strešné svetlíky, ľahké oceľové konštrukcie, strešné okná, pevné zastrešenie bazénov, tieniaca technika.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové fasády, Hliníkové zimné záhrady
Poslať správu AL-OK, spol. s r.o.
RI OKNA a.s.

RI OKNA a.s.

Naša spoločnosť bola ako rýdzo český podnik založená v roku 1994 s tým, že sa už od počiatku svojej podnikateľskej činnosti zameriava na výrobu a montáž plastových prvkov ( v roku 2007 rozšírené o hliníkové prvky ) vrátane všetkých servisných služieb.
Ukáž na mape  
naše produkty: hliníkové fasády, Montáž plastových okien a dverí, Plastové okná, Plastové zdvižne posuvné dvere, Vchodové plastové dvere
Poslať správu RI OKNA a.s.
SLÁDEK - STAVBY s.r.o.

SLÁDEK - STAVBY s.r.o.

K oborom činnosti našej firmy patrí zatepľovanie, fasády, sanácia panelových domov, farebné návrhy fasád, miešanie farieb, tepelné izolácie a poradenstvo. Predaj výrobkov STO, LEUBE, TOMEŠ. Predaj stavebnej chémie a náradia. Silikónové farby, sanačné a šľachtené omietky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fasády
Poslať správu SLÁDEK - STAVBY s.r.o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.