Galvanovne a lakovne

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 48
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

Špecialista na zákazkovú výrobu v oblasti vstrekovania plastov, lisovania plechov, práškového lakovania, potlače výrobkov a ich finálne kompletovanie. Ponúkame spoľahlivosť dodávok, kvalitu a zdravý pomer cena – výkon.
Ukáž na mape   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Dištančné podperné stojky, Kovové výlisky, Lakovanie práškovými farbami, Lisovanie plechov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Práškové lakovanie, Revízne dvierka, Stojky pre duté a zdvojené podlahy, Tampónová tlač, Tvarovacie valce do profilovacích liniek, Tvarovanie plastov, Vstrekovanie plastov
Poslať správu VJB PARTNER, spol. s r.o.
K o v o l a k s. r. o.

K o v o l a k s. r. o.

Kompletné dodávky lakovní a pracovísk povrchových úprav. Špecializujeme sa na lakovacie linky, striekacie kabíny, striekacie boxy, vytekacie tunely, sušky, chladiace tunely, máčacie a polievacie pracoviská. Zariadenie pre predúpravu povrchu a iné.
Ukáž na mape   internet: www.kovolak.cz  
naše produkty: Lakovacie kabíny, Lakovacie linky, Striekacie boxy, Striekacie kabíny, Striekacie steny, Technológia lakovania a povrchových úprav, Vybavenie lakovní
Poslať správu K o v o l a k s. r. o.
COLORprofi, spol. s r.o.

COLORprofi, spol. s r.o.

Mokrá priemyslová lakovňa - lakovanie kovových častí a plastov pre strojárenstvo a automobilový priemysel. Robotizovaná lakovňa plastov i kovov, držiteľ certifikácie ISO 9001, ISO 14001 a TS 16949. Naši zákazníci prichádzajú z celej Európy. Naše krédo - kvalita.
Ukáž na mape   internet: www.colorprofi.cz  
naše produkty: Lakovňa Automotive, Lisovňa plastov, Priemyselná mokrá lakovňa kovov
Poslať správu COLORprofi, spol. s r.o.
KOVOFINIŠ s.r.o.

KOVOFINIŠ s.r.o.

Dodávateľ zariadení pre povrchovú úpravu a čistenie priemyslových odpadových vôd. Galvanické linky, predúpravy povrchu ( pračky, morenie, fosfátovanie, pasivácia ), kataforetické linky a lakovanie ponorom, čistiarne odpadových vôd a vzduchu.
Ukáž na mape   internet: kovofinis.cz  
naše produkty: Čistiarne odpadových vôd, Galvanické linky, Vakuové odparky
Poslať správu KOVOFINIŠ s.r.o.
CVP Galvanika s.r.o.

CVP Galvanika s.r.o.

Sme rýdzo česká spoločnosť zaoberajúca sa povrchovou úpravou kovov - galvanické zinkovanie, zinkovanie legované niklom a práškové lakovanie. Patríme medzi popredných dodávateľov v Českej republike.
Ukáž na mape   internet: www.cvp-galvanika.cz  
naše produkty: Galvanické zinkovanie
Poslať správu CVP Galvanika s.r.o.
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Strojárstvo - rezanie plechu laserom, zváranie nerezovej ocele, CNC obrábanie. Výroba strojov s mechanickým pohonom - drtiče, mulčovače, rozmetadlá hnoja, rotory. Kovovýroba na zákazku. Práškové a mokré lakovanie, výroba zberacích senážnych vozov. STS Strakonice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lakovanie ocele, Zváranie oceľových konštrukcií, Prášková lakovňa, Práškové lakovanie kovov, Výroba poľnohospodárskej techniky, Výroba rotorov, Zberací voz Horal, Zberacie vozy, Zváranie ocele
Poslať správu BISO - Keibel s.r.o.
MS technik spol. s r.o.

MS technik spol. s r.o.

Lisovanie a zváranie plechových výliskov predovšetkým pre automobilový priemysel, galvanické zinkovanie, čierna pasivácia, chromátovanie ( žltý a modrý chromát ), silnovrstvová pasivácia, bubnová a závesová linka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Galvanické zinkovanie, Lisovacie nástroje, Výlisky z plechu, Zváranie
Poslať správu MS technik spol. s r.o.
FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

Morenie a pasivácia legovaných antikoróznych ocelí, tryskanie nerezových povrchov balotínou, tryskanie, nátery, metalizácia uhlíkových ocelí, morenie a pasivácia uhlíkových ocelí, poradenská, konzultačná a technická činnosť, špeciálne povrchové úpravy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Morenie ocele, Tryskanie nerezových povrchov
Poslať správu FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.

LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.

Lakovanie dielov pre automobilový priemysel a koľajové vozidlá. Povrchové úpravy v presnom strojárenstve. Lakovanie nábytkových dielov, kuchynských dvierok, dverných výplní a iné. Vlastný vývoj náterových a aplikačných systémov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lakovanie kovu, Lakovanie plastu, Mokré lakovanie, Priemyselná lakovňa
Poslať správu LAKOVNA HAJDÍK s.r.o.
BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

BENET AUTOMOTIVE s.r.o.

Sme spoločnosť disponujúca technológiami vstrekovania PUR RIM, pomalého a rýchleho systému PUR a vstrekovania termoplastov. Ponúkame dizajn, konštrukciu, lakovanie (automatické i ručné), montáž dielov. Ďalej vyrábame kompozity technológiou PREPREG.

naše produkty: Automatická lakovňa, Kompozity, Lisovňa plastov, Nástrojáreň, Výroba karbónových dielov, Výroba polyuretánu technológiou RIM
Poslať správu BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.