Gastronómia a catering

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 256
RETIGO s.r.o.

RETIGO s.r.o.

Spoločnosť Retigo pôsobí na gastronomickom trhu od roku 1993. Hlavnou činnosťou je výroba a predaj parných konvektomatov a pekárskych pecí a predaj holdomatov a šokových schladzovačov. Retigo sa účastní na prestížnych veletrhoch ako v Českej republike tak v zahraničí.
Ukáž na mape   internet: www.retigo.cz  
naše produkty: Gastro vybavenie, Gastronomické vybavenie, Holdomaty, Konvektomaty, Pekárenské pece DeliMaster, Šokery
Poslať správu RETIGO s.r.o.
Paulus

Paulus

Zákazková výroba pre gastronómiu. Vyrábame akékoľvek gastro zariadenie pre kuchyne, reštaurácie, pizzérie a bary ako klasické tak aj atypické rozmery. Ponúkame zváranie nereze, ohýbanie plechov, ohraňovanie. Kvalitné služby a dodanie cenovo dostupného zariadenia.
Ukáž na mape   internet: www.paulus-nerez.cz  
naše produkty: Chladiace stoly, Gastro vybavenie, Gastro výroba, Gastro zariadenie, Gastronomické zariadenie, Nerezová výroba, Vybavenie reštaurácií, Výčapné pulty, Výčapné zariadenia
Poslať správu Paulus
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Výroba nerezových zariadení, odvodňovacie systémy, vpusty, žľaby, rošty, nerezové dvere prevádzkové, chladiarenské, výroba a montáž solárnych kolektorov. Zakázková výroba podľa požiadaviek ( nádrže, vane a podobne ).
Ukáž na mape   internet: www.laf.cz  
naše produkty: Chladiarenské dvere, Kúpeľňové žľaby, Nerez na mieru, Nerezové nádrže, Nerezové výrobky, Nerezové zábradlie, Nerezový podlahový vpust, Zákazková výroba nerez
Poslať správu LÁF NEREZ s.r.o.
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Reštauračný pivovar. Vlastná výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný svetlý a tmavý ležiak. 340 miest v atraktívnych rozsiahlych priestoroch. Prehliadka s odborným výkladom. Vynikajúca typicky česká a medzinárodná kuchyňa. Pivné večery so živou hudbou.
Ukáž na mape   internet: www.npivovar.cz  
naše produkty: Česká reštaurácia v Prahe, Český pivovar v Prahe
Poslať správu Novoměstský pivovar spol. s r.o.
PROGAST, spol. s.r.o.

PROGAST, spol. s.r.o.

Výrobca a dovozca prírodného korenia, koreniacich zmesí a aditív. Tento sortiment dodávame širokému spektru odberateľov najmä z mäsového priemyslu a gastronomických zariadení. Poskytujeme kompletné technologické poradenstvo a garantujeme vysokú kvalitu.
Ukáž na mape   internet: www.progast.eu  
naše produkty: Korenie, Potravinárske prísady
Poslať správu PROGAST, spol. s.r.o.
GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

GASTROTECHNO GROUP s.r.o.

Ponuka vybavenia obchodov, gastro zariadení, nárezových strojov, váh a pokladní. Predaj chladiacej a mraziacej techniky, umývačiek a nerezového nábytku. Významný dodávateľ nárezových a mäsospracujúcich strojov a chladiace technológie. Zabezpečenie kompletného servisu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baličky potravín, Chladiaca technika, DEKO (BERKEL), Grily, Konvektomaty, Kuchynské vybavenie, Kuchynský riad, Kutre na mäso, MANCONI, Mraziaci technika, Vitríny, Nárezové stroje, Nárezový stroj, Pekárske pece, SAM KUCHLER
Poslať správu GASTROTECHNO GROUP s.r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
MORAVIA PROPAG, s.r.o.

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Výroba a predaj - veľkopriestorové stany, párty stany, pavilóny, stánky, haly, pergoly, atypické zastrešenia, autoplachty, transparenty, potlač. Prenájom stanov, pivných setov, catering, ozvučenie, osvetlenie, kúrenie, mobilné wc. Kompletná akcia na klúč.
Ukáž na mape  
naše produkty: Montované haly, Nožnicové stany, Párty stany, Predaj stanov, Predajné stánky, Prenájom stanov, Výroba stanov
Poslať správu MORAVIA PROPAG, s.r.o.
RGT s.r.o.

RGT s.r.o.

Firma vyrába výčapnú techniku a gastrotechniku v celom sortimente so špecializáciou predovšetkým na chladiace a mraziace stoly, ktoré svojou konštrukciou a kvalitou získali zákazníkov u nás i v zahraničí. Zaisťujeme projekciu a poradenskú činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gastro zariadenia, Nerezový nábytok, Vybavenie pre fast food
Poslať správu RGT s.r.o.
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Reštaurácie a kaviarne v Prahe s českou, talianskou, brazílskou, francúzskou, tex-mex kuchyňou, s cieľom obnoviť tradíciu gurmánstva v Čechách a oživiť české kulinárske umenie. Degustačná reštaurácia v Prahe predstavuje pokrmy vybranej českej gourmet kuchyne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česká kuchyňa, Reštaurácie v Prahe, Talianska reštaurácia v Prahe
Poslať správu AMBI CZ, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.