GPS

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 25
AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.

Nami prevádzkovaný systém je určený pre zabezpečenie vozidiel, ako i pre správu vozového parku v oblasti logistiky súvisiaceho s prevádzkou vozidiel. Systém svojimi produktami obsiahne ako bezpečnostnú problematiku stráženia vozidiel, tak i logistickú aplikáciu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektronická kniha jázd, GPS monitoring vozidiel
Poslať správu AUTOAWACS BOHEMIA s.r.o.
LEVEL, s. r. o.

LEVEL, s. r. o.

Ponúkame: GPS, GSM komunikátory, GPS vozidlové jednotky, GPS Lokalizačné jednotky pre vozidlá, GSM Autoalarmy, GPS komunikačné jednotky pre vagóny, GPS lokalizáciu osôb, GSM Alarm, GSM dohľad, Personal tracker, GSM diaľkové ovládanie a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel, GPS monitoring kontajnerov, GPS monitoring železničných vagónov, Personal Tracker, Vozidlový komunikátor
Poslať správu LEVEL, s. r. o.
AXITECH, s.r.o

AXITECH, s.r.o

Axitech, s.r.o. sa zaoberá aplikáciou automobilových záznamových a monitorovacích systémov GPS a navigácie do vozidiel. Prenos dát GSM a GPRS technológií. Meranie spotreby nafty, PHM, Dispečerské riadenie autoprevádzky, monitoring a controlling.
Ukáž na mape  
naše produkty: GPS monitoring prevádzky lokomotív, GPS satelitný monitoring vozidiel TDM
Poslať správu AXITECH, s.r.o
AAAMOBIL, s.r.o.

AAAMOBIL, s.r.o.

Mobilné telefóny, digitálne fotoaparáty, GPS navigácia, MP3 prehrávače, pamäťové karty a kompletné príslušenstvo. Online obchody www.aaamobil.cz, www.aaafoto.cz, www.aaanavigace.cz + predajne Brno a Olomouc. Rozvoz po celej Českej republike zdarma!
Ukáž na mape  
Poslať správu AAAMOBIL, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.