Hotely Zlín

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 110 celkom 10
RESTAURACE-PENZION LEŠNÁ

RESTAURACE-PENZION LEŠNÁ

Hotel sa nachádza v Zlíne blízko ZOO Lešná. Každá izba má vlastnú kúpelňu so sprchovým kútom, televízorom, vonkajšími žalúziami. Pri penzióne je možno bezplatne parkovať.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Zlín, Ubytovanie ZOO Lešná
Poslať správu RESTAURACE-PENZION LEŠNÁ
Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník

Horský Hotel Permoník sa nachádza v malebnej obci Nový Hrozenkov zhruba 500m n m. cca 20 km od okresného mesta Vsetín, ležiaci na brehu rieky Bečvy. Hotelová reštaurácia ponúka výbornú kuchyňu, posedenie na vonkajšej terase, grilovanie, tanečné večery.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Beskydy, Relaxačné pobyty Beskydy, Ubytovanie Beskydy
Poslať správu Horský Hotel Permoník
Hotel Eroplán

Hotel Eroplán

Hotel Eroplán je umiestnený v blízkosti centra a pár minút chôdze od kúpaliska. Ponúkame kvalitné ubytovanie, ktoré je spojené s ponukou Relaxačného centra - sauna, masáže, solárium a minifitness. Hotel je hneď vedľa známeho Valašského múzea v prírode.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Rožnov pod Radhoštěm
Poslať správu Hotel Eroplán
Hotel Forman

Hotel Forman

Hotel Forman a reštaurácia Valašská koliba Kordulka sa nachádza v Rožnove pod Radhošťom, v Zlínskom kraji. Okolie ponúka množstvo športového a kultúrneho vyžitia: kúpanie, cyklistika, rybárčenie, turistika, golfové ihrisko, zimné športy, jazda na koni.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Beskydy, Ubytovanie Rožnov pod Radhošťom
Poslať správu Hotel Forman
Park Hotel Všemina

Park Hotel Všemina

Trojhviezdičkový Park Hotel Všemina ponúka: ubytovanie pre 200 osôb, reštaurácie, bar, krytý bazén, relaxačné centrum so saunou, soláriom a masážami, outdoorové programy, požičovňu športového vybavenia, stolný tenis, šípky, billiard a veľký detský kútik.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ubytovanie Beskydy
Poslať správu Park Hotel Všemina
Hotel Abácie & Wellness

Hotel Abácie & Wellness

Hotelový komplex Abácia vznikol náročnou, ale citlivou rekonštrukciou budovy z 30. rokov 20. storočia. Ponúkame ubytovanie v 24 komfortných izbách svetového štandardu ( TV, satelit, telefón, internet, chladnička, minibar, kúpelňa s vaňou alebo sprchovým kútom ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Wellness pobyty Beskydy
Poslať správu Hotel Abácie & Wellness
Bečva Villa Resort

Bečva Villa Resort

Bečva Villa Rezort ponúka luxus, pohodlie, relax a zážitky uprostred nádhernej divokej prírody beskydských hôr. Bečva Villa Rezort je nové rekreačné zariadenie, ktoré bolo postavené v roku 2006-2008. Rezort sa nachádza medzi Prostrednou a Hornou Bečvou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dovolenka Beskydy, Ubytovanie Beskydy, Ubytovanie v Beskydoch
Poslať správu Bečva Villa Resort
Hotel Sirákov

Hotel Sirákov

Hotel je umiestnený v krásnej valašskej prírode na spojnici Zlín, Vsetín, Beskydy. Hotel ponúka ubytovanie, školenie, firemné akcie, špeciality z Hlivy ústricovej. Turistika, cykloturistika. Ponúkame rekondičný pobyt, regeneráciu, saunu, whirlpool, masáže.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Zlín
Poslať správu Hotel Sirákov
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.