Interiérové dvere

 
Stránka:   1
Zobrazujem firmy 18 celkom 8
BAUDEKOR s.r.o.

BAUDEKOR s.r.o.

Plastové palubovky a parapety - malopredaj, inštalácia, veľkoobchod. Dodávame a pokladáme plávajúce podlahy, parkety, lino, PVC, marmoleum, linoleum, exotické dreviny a korok značiek Parador, Kronotex, Quick step, Pergo, Tarkett, Armstrong, Forbo, Fatra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Belgické plastové palubovky a parapety, Drevené podlahy, Interiérové ​​dvere, Kamenný koberec, Laminátové podlahy, Plávajúce podlahy, Vinylové podlahy
Poslať správu BAUDEKOR s.r.o.
LUX interiér s.r.o.

LUX interiér s.r.o.

Výrobca dýhovaných interiérových dverí a obložkových zárubní klasické aj bezfalcové konštrukcie. Kompletný zákaznický servis od zamerania až po montáž. Pre zákazníkov, ktorí si nevyberú z katalógu modelov a dekorov, vyrobíme dvere podľa individuálnych požiadaviek.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné dvere, Dverové kovanie, Dýhované dvere, Interiérové dvere, Masívne dvere, Obložkové zárubne, Oblúkové dvere, Posuvné dvere, Protipožiarne dvere, Sklenené dvere, Vnútorné dvere
Poslať správu LUX interiér s.r.o.
SAPELI, a.s.

SAPELI, a.s.

Vyrábame interiérové dýhované a fóliované dvere a zárubne. Ďalej náš sortiment zahŕňa i dvere špeciálne, ako sú bezpečnostné dvere, protipožiarne, celosklenené, zvukovo izolačné, vonkajšie, röntgenové, mechanicky odolné a dvere s klíma úpravou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Interiérové dvere, Zárubne
Poslať správu SAPELI, a.s.
SOLODOOR a.s.

SOLODOOR a.s.

Vyrábame obložkové zárubne, svetlíky. Interiérové dvere hladké, rámčekové, dvere požiarne odolné, dvere posuvné, protihlukové dvere, dvere s výplňou odľahčená drevotriesková doska. V súčasnej dobe vyrábame viac ako 240 000 interiérových dverí ročne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Interiérové dvere, Obložkové zárubne, Protipožiarne dvere, Vnútorné dvere, Zárubne
Poslať správu SOLODOOR a.s.
SEPOS, spol. s r. o.

SEPOS, spol. s r. o.

Firma sa špecializuje na predaj interiérových dverí po celej ČR. Súčasťou dodávky kompletného sortimentu interiérové dvere, je ich montáž do obložkových i kovových zárubní. Tak isto sú dodáváné i iné druhy a typy dverí s dovozom po celej ČR.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bezpečnostné dvere, Interiérove dvere, Vchodové dveře
Poslať správu SEPOS, spol. s r. o.
ALBO

ALBO

Firma ALBO® - významný český výrobca drevených okien EURO – modely IV68 STYL, IV78 TREND, IV78 TREND3+, IV92 STRONG, vchodových dverí, zimných záhrad, sekčných vrát, posuvných stien a iných špeciálnych výrobkov, vyznačujúcich sa perfektnou kvalitou prevedenia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené euro okná, Drevohliníkové okná
Poslať správu ALBO

W a Weinzettl, s.r.o.

Interiérové dvere
Ukáž na mape  
Poslať správu W a Weinzettl, s.r.o.

MANDELLI s.r.o.

Interiérové dvere
Ukáž na mape  
Poslať správu MANDELLI s.r.o.
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.