Jemné súčiastky

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 33
Neomag-magnet s.r.o.

Neomag-magnet s.r.o.

Výroba a predaj magnetických systémov. Predaj permanentných magnetov, neodymových magnetov, feritových magnetov, bremeňových magnetov, magnetických separátorov, magnetických filtrov, magnetických úchytov, magnetických hračiek, magnetických klenotov.
Ukáž na mape   internet: www.neomag.cz  
naše produkty: Feritové magnety, Magnetická fólia, Magnetické separátory, Magnetické úchyty, Magnety, NdFeB magnety, Neodymové magnety, Predaj neodymových magnetov, Supermagnety
Poslať správu Neomag-magnet s.r.o.
Jiří Honner

Jiří Honner

Vykonávame zákazkové CNC obrábanie na CNC sústružníckych automatoch. Ponúkame kusovú i sériovú výrobu presných rotačných dielov od priemeru 5 do 70 mm, v kusovej výrobe do 300mm. CNC frézovanie na CNC frézovacích centrách - rozsah 500 x 1100 mm.
Ukáž na mape   internet: www.zakazkove-cnc-obrabeni.cz  
naše produkty: Zákazkové CNC obrábanie, Zákazkové gravírovanie
Poslať správu Jiří Honner
GCE, s.r.o.

GCE, s.r.o.

Obchodné zastúpenie skupiny GCE GROUP pre Českú republiku a Slovensko. Zariadenie pre použitie technických plynov. Fľaškové uzatváracie a redukčné ventily, zváracie horáky a rezacie nástavce, zváracie súpravy, redukčné panely, strojné horáky, horáky MIG/MAG/TIG.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fľaškový redukčný ventil, Kombinovaný ventil, Mobilný kyslíkový koncentrátor, Poistky proti spätnému šľahnutiu, Redukčné stanice, Redukčný ventil, Šetriče plynu, Strojový rezací horák
Poslať správu GCE, s.r.o.
NET, spol. s r.o.

NET, spol. s r.o.

Naša spoločnosť ponúka výkresové skrutky, čapy, svorníky, nity a podobne. Sústruženie na CNC a automatoch, lisovanie z plechu, valcovanie závitov. Výroba nástrojov pre lisovanie. Výroba stavebného kovania. Používané materiály - oceľ, nerez, hliník, mosadz, meď.
Ukáž na mape  
naše produkty: Objemové tvarovanie, Spojovací materiál, Trhacie nity, Výkresové skrutky na objednávku
Poslať správu NET, spol. s r.o.
TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO, akciová společnost

TOS ZNOJMO, akciová spoločnosť sa zaoberá vývojom, výrobou, predajom a servisom mechanických prevodových zariadení a pohonov. Vďaka progresívnej technológii a kapacitným možnostiam firmy je doplnkovým programom výroba hriadeľov, ozubených kolies a opracovanie odliatkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektroprevodovky, Pohony
Poslať správu TOS ZNOJMO, akciová společnost
TechEnergo s.r.o.

TechEnergo s.r.o.

Naša firma dodáva elektrické zariadenia, predovšetkým ako veľkoobchodné dodávky do celého sveta. Naším cieľom je poskytovať komplexný balíček služieb pre dodávky elektrických komponentov pre široké spektrum zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Elektrické prístroje, Elektrické zariadenia, Veľkoobchod elektrického zariadenia
Poslať správu TechEnergo s.r.o.
InFero

InFero

Výroba ozubení, ozubené kolesá, strieškovanie, evolventné a jemné drážkovanie drážkovanie kolesá čelné s priamymi i šikmými zubami, ozubené kolesá frézované i obrážané, reťazové kolesá, ozubené hriadele.
Ukáž na mape  
naše produkty: Evolventné drážkovanie, Ozubené kolesá
Poslať správu InFero
G E N E R A , společnost s ručením omezeným

G E N E R A , společnost s ručením omezeným

Zaoberáme sa výrobou a montážou oceľových konštrukcií pre žakárske stroje. Vyrábame reťazové a ozubené kolesá - kolesá čelné priame, šikmé, závitovkové aj kužeľové. Taktiež lisujeme plasty na vlastne vyrobených lisoch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Oceľové konštrukcie pre žakárske stroje
Poslať správu G E N E R A , společnost s ručením omezeným
ELITEX OK s.r.o.

ELITEX OK s.r.o.

Vyrábame a dodávame ozubené kolesá, ozubené kolesá s priamym vnútorným ozubením, kužeľové kolesá s priamym ozubením, reťazové kolesá, závitkové súkolie, ozubené hrebene, ozubené remenice, násuvné prevodové skrine, reťazové spojky a pastorky s ozubením.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ozubené kolesá
Poslať správu ELITEX OK s.r.o.

Wikov MGI a.s.

Jemné súčiastky
Ukáž na mape  
Poslať správu Wikov MGI a.s.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.