Klenoty

Je tu 11 sekcií v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 120
ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.

Storočná tradícia výroby českých sklenených perál. Široký výber farieb a tvarov s najväčšou ponukou na svete. Špeciálna technológia. Perlové výrobky predstavujúce špičku vo svojom odbore. Ponuka zahŕňa voskové perly, brúsené perly, mixy perál a sklenenú bižutériu.
Ukáž na mape   internet: www.estrela.cz  
naše produkty: Atypické korálky, České korálky, Neónové korálky
Poslať správu ESTRELLA ES - PRESS, spol.s r.o.
FABOS s.r.o.

FABOS s.r.o.

Medzi náš sortiment patria: kravatové spony, medaily, odznaky, lisované bižutériové komponenty, náhrdelníky, retiazky, náušnice, prstene, české guličky, brúsené guličky, tlačené guličky, vinuté perly, štrasové diely, nity, ihly a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bižutéria s krištáľmi Swarovski, Česká bižutéria, České guličky, Veľkoobchod s Crystals from Swarovski, Výroba bižutérie, Zákazková výroba bižutérie
Poslať správu FABOS s.r.o.
Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

Jaroslav Kubík - MINERAL METAL

MINERAL METAL je veľkoobchod zo šperkami a výrobkami z polodrahokamov, vzorkami minerálov pre zberateľov, surovinami a polotovarmi z drahých kameňov. Tovar si sami dovážame z celého sveta. Ponúkame veľmi priaznivé veľkoobchodné ceny a množstevné zľavy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drahé kamene a minerály, Drahé kamene ako darčekové predmety, Kamene pre liečiteľstvo, Masážne kamene, Šperky z polodrahokamov, Výrobky z drahých kameňov
Poslať správu Jaroslav Kubík - MINERAL METAL
G & B beads, s.r.o.

G & B beads, s.r.o.

Popredný výrobca českých originálnych sklenených perál. V ponuke nájdete ohňom leštené perly, tlačené perly, ploškované perly, originálne lampové perly a sklenenú bižutériu.
Ukáž na mape  
naše produkty: České korálky, Ohňové perly, Sklenené perly
Poslať správu G & B beads, s.r.o.
Zakoglass s.r.o.

Zakoglass s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a dekorovaním brúsených sklenených perál a tvarov. Sklenené brúsené perly ( ohňové perly ) dodávame vo všetkých farebných odťieňoch, vo veľkostiach 3 – 18 mm.
Ukáž na mape  
naše produkty: České korálky, Ohňové korálky, Ohňovky, Sklenené brúsené perly, Sklenené korálky, Stláčané korálky
Poslať správu Zakoglass s.r.o.
RIAL

RIAL

Zaoberáme sa výrobou štrasovej, liatej a kovovej bižutérie. Módna bižutéria. Svadobná bižutéria. Bižutéria na všedný deň. Výroba bižutérie z minerálov. Bižutéria zo skla. Sklenené doplnky firiem Preciosa a Swarovski.
Ukáž na mape  
naše produkty: Štrasová bižutéria
Poslať správu RIAL
COLLEGIUM Trade, s. r. o.

COLLEGIUM Trade, s. r. o.

Výrobca bižutérie s módnymi trendami, sklenená bižutéria, exkluzívna bižutéria, svadobná bižutéria. Bižutéria pre večerné a denné príležitosti, zo šperkov ponúkame náhrdelníky, náramky, náušnice a prstene v originálnom designe a vysokej kvalite spracovania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Sklenená bižutéria
Poslať správu COLLEGIUM Trade, s. r. o.
INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER

Jedna z najsilnejších a najstabilnejších spoločností v Českej republike, od roku 1995. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj diamantov. Špecializácia na predaj a poradenstvo v oblasti investičných diamantov. Pracujeme s najuznávanejšími certifikátmi GIA a HRD.
Ukáž na mape  
naše produkty: Investičné diamanty
Poslať správu INBAR s.r.o. - DIAMOND CENTER
DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DIAMOND TRADE CENTER a.s.

DTC predáva vysoko kvalitné investičné diamanty. Medzinárodné certifikované investičné diamanty špičkovej kvality pochádzajú priamo od izraelskej spracovateľskej spoločnosti. Investičné diamanty sú koncentrátom Vášho majetku, nepodliehajú žiadnej evidencii.
Ukáž na mape  
naše produkty: Investičné diamanty
Poslať správu DIAMOND TRADE CENTER a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.