Kvety a rastliny

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 406
FRUMENTA s.r.o.

FRUMENTA s.r.o.

Naša spoločnosť funguje ako veľkoobchod v predaji poľnohospodárskych komodít, predávame semená - horčice, mak, kmín, slnečnice, hrach, pohanka, ľan, proso, lesknice, ľanové semeno, hrach, proso, semeno ďateliny, travné semeno, svetlice, hrach siaty, konope a iné.
Ukáž na mape   internet: www.frumenta.cz  
naše produkty: Horčicové semeno, Hrach siaty, Ľanové semeno, Mak siatý, Proso siate, Rasca, Semeno slnečnice prúžkovanej
Poslať správu FRUMENTA s.r.o.
Matouš Hydroponie s.r.o.

Matouš Hydroponie s.r.o.

Kvetinová výzdoba špeciálnych interiérov na kľúč s následnou starostlivosťou o inštalované rastliny. Projekcia špeciálnych interiérov, vizualizácia - vkladanie obrázkov do digitálnych fotografií. Substráty Seramis, keramzit, zeolitové substráty, potreby pre hydropóniu.
Ukáž na mape   internet: www.hydroponie.cz  
naše produkty: Machové obrazy, Ozelenenie interiéru, Rastliny pre interiér, Vertikálne záhrady, Zelená stena
Poslať správu Matouš Hydroponie s.r.o.
PEMAG, spol. s r. o.

PEMAG, spol. s r. o.

Vyrábame termokapsle/záklopky a polykapy pre vinárov a nápojárov. Ďalej ponúkame prírodné korky, skrutkové uzávery, potreby pre vinárov. Predávame sadenice vínnej révy a taktiež vykonávame výsadbu. Zabezpečujeme medzinárodnú prepravu zvierat.
Ukáž na mape   internet: www.pemag.cz  
naše produkty: Medzinárodná preprava zvierat, Sadenice vínnej révy, Termokapsle
Poslať správu PEMAG, spol. s r. o.
DOPS s.r.o.

DOPS s.r.o.

Vyrábame pletivá pozink, plastované, priemyselné oplotenie 3D, ploty oplotenka, ohradenka, stĺpiky, rámy, brány, bránky, ostnatý drôt, plot trubičkový. Gabióny, rabice, tkaniny, kari siete, mriežky, betonárska výstuž, úväzky, spony. Železiarstvo.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drôtené ploty, Gabióny, Kvetinové podpery, Lesná a dialničná oplotenka, Ostnatý drôt, Plotové pletivo, Plotové stĺpiky, Práškové lakovanie, Úväzky, Vyhrievané dečky, Výstuhy do drobnozrnných betónov
Poslať správu DOPS s.r.o.
SEVA-SEED, spol. s r.o.

SEVA-SEED, spol. s r.o.

Ponúkame sáčkované osivo zeleniny, kvetín, liečivých a aromatických rastlín, voľne vážené osivá zeleniny a liečivých rastlín, osivá na výsevnych páskach, cibuľu sadzačku a iné. Garantujeme kvalitu osív za predpokladu ich správneho uskladnenia a použitia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Osivá, Poľnohospodárske komodity, Predaj osív
Poslať správu SEVA-SEED, spol. s r.o.
S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.

Ponúkame živé, umelé a rezané kvetiny, vyrábame umelé stromy. Zapožičiavanie kvetín a dekorácií, výroba a predaj fontán a vodotryskov, vianočné a sezónne dekorácie, filmové dekorácie, pôsobnosť v celej Českej a Slovenskej republike.
Ukáž na mape  
naše produkty: 3D dekorácie, Sezónne dekorácie, Umelé kvetiny, Vianočné dekorácie, Živé kvetiny
Poslať správu S.O.S. - DEKORACE, s.r.o.
BYLINY Mikeš s.r.o.

BYLINY Mikeš s.r.o.

Nákup, predaj a spracovanie bylín. Spracované liečivé rastliny sú určené predovšetkým pre výrobu čajov, významnou surovinou sú pre liehovary a potravinárstvo. Spracovávajú sa tu aj vybrané druhy korenia a sušeného ovocia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aromatické rastliny, Byliny, Liečivé rastliny
Poslať správu BYLINY Mikeš s.r.o.
Ekytky - Miloš Winkler

Ekytky - Miloš Winkler

Expresné doručovanie kvetín v Prahe, Českej republike i v celom svete. Špecialista na darčekové a reprezentatívne kytice a kvetinové koše, aranžmá, svadby, vence, kytice, ruže. Objednávky online, platba kartou, predaj na faktúru. Doručíme rýchlo a diskrétne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Darčekové kytice, Doručovanie kvetín, FLOWERS4U, Kvetinárstva v Prahe, Kvetiny online, Svadobné kytice
Poslať správu Ekytky - Miloš Winkler
Kytice.cz

Kytice.cz

Bloomies s.r.o. je mladá kvetinová spoločnosť založená v roku 2002. Naše hlavné aktivity sú: predaj kvetín, kvetinové väzby, aranžmá kvetín a akékoľvek služby s tým spojené. Sme schopní pripraviť kvetiny na akúkoľvek príležitosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kvetiny online Česká republika, Kytice online Česká republika
Poslať správu Kytice.cz
Květiny BB

Květiny BB

Predaj, poradenská činnosť a servis pre samozavlažovacie kvetináče pestovateľského systému Lechuza, kvetinový servis. Doručovanie kvetín v Brne, Českej republike i do sveta. Inštalácia a údržba interiérovej zelene vrátane systémov automatického zavlažovania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Samozavlažovacie kvetináče
Poslať správu Květiny BB
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.