Manipulačná technika

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 1120 celkom 35
FERRIC, spol. s r. o.

FERRIC, spol. s r. o.

Vyrábame a predávame vybavenie pre prevádzky stavebných firiem, kovové konštrukcie na mieru, zábradlia, ploty, mreže a liatinový i kovaný mestský mobiliár. Podieľame sa na subdodávkach pre výrobné spoločnosti alebo dodávame kompletné výrobky podľa zadania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bádie na betón, Paletové vidly, Výklopné kontajnery
Poslať správu FERRIC, spol. s r. o.
VDZ, spol. s r.o.

VDZ, spol. s r.o.

Výroba a predaj v oblasti pojazdových kolies. Vyrábame a ponúkame kompletné kolesá a disky pre priemysel, manipulačnú, poľnohospodársku a záhradnú techniku. Predaj pneu a duší so špecifikovaným zameraním. Dezény pneu travné, šípové, slick, s drážkou, cestovné a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fúkacie kolesá, Kovové disky
Poslať správu VDZ, spol. s r.o.
MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.

Predaj a prenájom vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky. Servis, repasy a opravy vysokozdvižných vozíkov, predaj – trakčné batérie, nabíjačky, pneumatiky TRELLEBORG. Školenie obsluhy, poradenstvo, technické prehliadky manipulačných vysokozdvižných vozíkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolesá pre vysokozdvižné vozíky, Odkúpenie použitej manipulačnej techniky, Paletové vozíky, Pneu TRELLEBORG, Pneumatiky pre vysokozdvižné vozíky, Prenájom vysokozdvižných vozíkov, Prídavné zariadenia manipulačnej techniky, Repas vysokozdvižných vozíkov, Školenie vodičov vysokozdvižných vozíkov, Trakčné batérie pre manipulačné vozíky, Vysokozdvižné vozíky
Poslať správu MORAVIA-MANIPUL, spol. s r.o.
ELZAS technik s.r.o.

ELZAS technik s.r.o.

Sme firma ktorá sa zaoberá prenájmom výškových pracovných plošín a kompletnými službami v obore elektro. Pracujeme v oblasti stavebníctva, reklamy, elektromontáží. Cena za dopravu je zmluvná a neodvíja sa od sídla našej spoločnosti.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prenájom výškových pracovných plošín
Poslať správu ELZAS technik s.r.o.
F&S MAGNET s.r.o.

F&S MAGNET s.r.o.

Predaj a výroba magnetických systémov. Bremenové magnety pre žeriavy HD, sklady hutného materiálu, šrotové vákuové manipulátory na nerez, farebné kovy, sklo, drevo. Magnety pre veľmi ťažké bremená, magnety heavy duty lifting. Manipulátory.
Ukáž na mape  
naše produkty: Magnety pre veľmi ťažké bremená
Poslať správu F&S MAGNET s.r.o.
WANNER s.r.o.

WANNER s.r.o.

Wanner je Váš partner pre závesné a zdvíhacie zariadenia, techniky s lanami, upevnenie nákladu a vybavenie pre bezpečnosť osôb. Kvalita a servis, v našej firme stojí v popredí zákazník. Výroba, predaj, servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Manipulačná technika, Viazacia technika, Zdvíhacia technika
Poslať správu WANNER s.r.o.
Besmont s.r.o.

Besmont s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu zdvíhacej techniky pre dielenské, skladové aj montážne prevádzky. Zaoberáme sa výrobou, rekonštrukciou, opravou, servisom a montážou zdvíhacích zariadení, oceľových konštrukcií, žeriavov, kladkostrojov a diaľkového ovládania.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lanové a reťazové kladkostroje, Výroba žeriavov
Poslať správu Besmont s.r.o.
MATE, a.s.

MATE, a.s.

Predaj, servis a prenájom manipulačnej techniky, výroba mechanických a hydraulických zariadení na vysokozdvižné vozíky, teleskopické manipulátory, stavebné a poľnohospodárske stroje. Predaj hydraulických hadíc a prvkov, servis ZETOR, strojov UNC a záhradnej techniky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Montážne plošiny, Žeriavnícke ramená
Poslať správu MATE, a.s.
MAXIAUTO s.r.o.

MAXIAUTO s.r.o.

Požičovňa áut MAXIAUTO.CZ sa zaoberá krátkodobým a dlhodobým prenájmom dodávkových – sťahovacích, chladiarenských a osobných automobilov a mikrobusov. Pristavenie vozidiel kdekoľvek v Európe. Možnosť platby v hotovosti, kartou alebo na faktúru.
Ukáž na mape  
naše produkty: Autopožičovňa Praha, Manipulačná technika Praha, Požičovňa úžitkových vozidiel, Sťahovacie služby
Poslať správu MAXIAUTO s.r.o.
ProfiTech CZ, s.r.o.

ProfiTech CZ, s.r.o.

Preprava, manipulácia betónu a sypkých hmôt - badie na betón, koše na betón. Manipulácia s materiálom na paletách - paletové vidly, vidly na palety, závesy na palety. Pracovné klietky, pracovné koše, mobilné zábrany. Výklopné a viacúčelové kontajnery.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bádie na betón, Koše na betón, Manipulačné kliešte, Závesné paletové vidly
Poslať správu ProfiTech CZ, s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.