Masážne zariadenie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 320
ENPRAG, s.r.o.

ENPRAG, s.r.o.

Kovový nábytok, široký výber od renomovaných európskych výrobcov. Dodávame kartotéky, lístkovnice, skrine, trezory, dielenský nábytok, regály, kancelárske kontajnery. Posuvné regály, ohňuvzdorné skrine. Zameriavame sa i na školský nábytok pre školy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dielenské skrine, Dielenské stoly, Dielenský nábytok, Kancelárska skriňa, Kancelárske kontajnery, Kovové kartotéky, Kovové šatné skriňe, Kovový nábytok, Lístkovnice, Masérsky skladací stôl, Nábytok do ordinácií, Policové regály, Pracovné stoly ponky, Školský nábytok, Skrine na šanóny, Trezory, Zdravotnícke lôžka a ležadlá
Poslať správu ENPRAG, s.r.o.
EKOVUK MEDI, s.r.o

EKOVUK MEDI, s.r.o

Naša spoločnosť ponúka prístroje pre liečebné účely. Prístroje sú vhodné ako pre veľké rehabilitačné centrá tak aj pre jednotlivcov. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis na prístroje PNEUVEN. Doprava prístrojov po Českej a Slovenskej republike, zaškolenie obsluhy.

naše produkty: Domáce ošetrenie celulitídy, Liečba opuchu nôh, Multifunkčný prístroj na presoterapiu a vakuoterapiu, Prístroj pre domácu lymfodrenáž
Poslať správu EKOVUK MEDI, s.r.o
SABAI, s.r.o.

SABAI, s.r.o.

V našej ponuke možno nájsť typické thajské masáže, ale aj aromatickú masáž celého tela, reflexnú masáž chodidiel alebo masáž zameranú na odstránenie celulitídy. Akékoľvek masáže vykonávajú certifikované terapeutky z Thajska. Ponúkame darčekové certifikáty.
Ukáž na mape  
naše produkty: Masáže, Thajské masáže
Poslať správu SABAI, s.r.o.
Thai Sun, s.r.o.

Thai Sun, s.r.o.

Tradičná thajská masáž je povestné umenie, ktoré sa predáva z generácie na generáciu a ktorého korene siahajú do staroveku do doby pred 2500 rokmi, takzvanej doby Buddhy. Kedysi sa umeniu thajskej masáže venovali predovšetkým lekári pretože vyžaduje dokonalú znalosť tela.
Ukáž na mape  
naše produkty: Thajské masáže
Poslať správu Thai Sun, s.r.o.
NIODE s.r.o.

NIODE s.r.o.

Výroba kozmetických prístrojov značky NIODE, pravidelné dodávky spotrebného materiálu, záručný a pozáručný servis, široká ponuka príslušenstva, intenzívne školenie pre prácu s prístrojmi, obchodná činnosť.
Ukáž na mape  
naše produkty: Odstránenie celulitídy, Vacupressový masážny prístroj
Poslať správu NIODE s.r.o.

Jana Kynclová

Masážne zariadenie
Ukáž na mape  
Poslať správu Jana Kynclová

Pavel Lingr

Masážne zariadenie
Ukáž na mape  
Poslať správu Pavel Lingr

TORF ZIEGLER spol. s r.o.

Masážne zariadenie
Ukáž na mape  
Poslať správu TORF ZIEGLER spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.