Meranie a regulácia

Je tu 6 sekcií v ktorej je 1 podsekcie

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 1120 celkom 157
ZPA EKOREG, spol. s r.o.

ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Vyrábame meracie prístroje a regulačnú techniku, ako sú regulátory tlaku, podtlaku a teploty, snímače teploty, tlakové spínače a prevodníky. Medzi naše produkty patria aj meracie odpory, bimetalová teplotná ochrana a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Regulátory tlaku, Snímače teploty
Poslať správu ZPA EKOREG, spol. s r.o.
MEROS, spol. s r.o.

MEROS, spol. s r.o.

Akreditované kalibračné laboratórium. Autorizované metrologické stredisko. Vykonávame overovanie stanovených meradiel a kalibráciu meradiel elektrických a fyzikálnych veličín. Oprava, predaj meracej techniky a poradenstvo v obore kalibrácia meradiel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Akreditované kalibračné laboratórium, Kalibrácia meradiel
Poslať správu MEROS, spol. s r.o.
SMARIS, s.r.o.

SMARIS, s.r.o.

Výroba komponentov na meranie a reguláciu. Špecializujeme sa na priemyselné prevodníky, prevodníky s ethernetom, digitálne zobrazovače a prevodníky vodivosti. Vyrábame tlakomery, termočlánky, meradlá vodivosti a pH, snímače s Pt100, Pt1000, Ni1000, NTC. Vývoj HW a SW.
Ukáž na mape  
naše produkty: Převodník pro měření pH, redoxu, chloru a kyslíku, Snímače teploty
Poslať správu SMARIS, s.r.o.
KUBOUŠEK s.r.o.

KUBOUŠEK s.r.o.

Predaj meracích prístrojov, jediný dodávateľ kompletného sortimentu MITUTOYO pre Českú republiku, servis. Predaj vtstrekovacích strojov na plasty a periférnych zariadení. Zaistenie dodávky na kľúč, inštalácie, servisu a školenia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracie prístroje, Meradlá MITUTOYO, Stroje na plasty
Poslať správu KUBOUŠEK s.r.o.
Poličské strojírny a.s.

Poličské strojírny a.s.

Vyrábame pneumatické prvky, systém pneumatického otvárania dverí autobusov, vŕtačkové skľučovadlá, komponenty pre čerpanie PHM, prietokomery, výdajné a LPG pištole, rýchlospojky a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čerpacia technika pohonných hmôt, Pneumatické dverné systémy, Pneumatické prvky, Systém pneumatického otvárania dverí
Poslať správu Poličské strojírny a.s.
DEGA CZ s.r.o.

DEGA CZ s.r.o.

Dega detektory nebezpečných plynov a pár - naša spoločnosť sa zaoberá vývojom, výrobou, predajom, servisom detektorov nebezpečných plynov a pár. Ďalej tiež podporou projekcie systémov detekcie plynov a pár, ktorá je súčasťou bezplatnej podpory našich zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Detektor plynu, Detektor požiaru
Poslať správu DEGA CZ s.r.o.
LESÁK - ZEMAN s.r.o.

LESÁK - ZEMAN s.r.o.

Vyrábame priemyselné váhy pre mäsospracujúci a potravinársky priemysel, poľnohospodárstvo. Importujeme váhy Cas a Torrey. Predávame a servisujeme expedičné a etiketovacie váhy a registračné pokladne pre obchody, kuchyne, laboratória a priemysel.
Ukáž na mape  
naše produkty: Fiškálne tlačiarne, Obchodné váhy, Registračné pokladne
Poslať správu LESÁK - ZEMAN s.r.o.
THERMOPROZESS s. r. o.

THERMOPROZESS s. r. o.

Výrobca meracej a regulačnej techniky Mikrotherm, distribútor Watlow, Carlo Gavazzi, Crydom. Limitné jednotky, teplotné regulátory, PID, vykurovacie telesá, merače teploty, chladiče, termočlánkové / odporové snímače, snímače teploty, relé SSR a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Regulácia, Senzor, Vykurovacie telesá
Poslať správu THERMOPROZESS s. r. o.
TRASCO, spol. s r.o.

TRASCO, spol. s r.o.

Výskum, vývoj a výroba meracej a regulačnej techniky s použitím mikroprocesorov. Systémy programovej regulácie tepla jednotlivých miestností ( IRC ) - úspora tepla 15 - 50%. Návratnosť 1,5 - 5rokov. Pomerové meranie spotreby tepla a vody s ďiaľkovým odpočtom. Regulácia tepla.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúrenie, Lacné kúrenie, Regulácia teploty
Poslať správu TRASCO, spol. s r.o.
ČES, s.r.o.

ČES, s.r.o.

Dodávka a montáž meracej a regulačnej techniky. Výroba rozvádzačov, software M+R, projekcie M+R, VZT, ÚT, EPS, EZS. Predaj regulačnej techniky. Dodávka a montáž kotolní, výmeníkovych staníc na kľúč. Meracia a regulačná technika, elektrické a priemyselné rozvádzače.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meranie a regulácia, Rozvádzače MaR
Poslať správu ČES, s.r.o.
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.