Odpadové hospodárstvo

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 67
UNIKASSET, spol.s r.o.

UNIKASSET, spol.s r.o.

Našou špecializáciou je výroba strojov a zariadení určených pre ekologickú likvidáciu odpadov. Drviče, mlyny a pásové separátory je možné využiť i v iných technológiách vyžadujúcich rozdrobenie materiálu, separáciu magnetických kovov a drvenie.
Ukáž na mape   internet: www.unikasset.cz  
naše produkty: Drviče odpadu, Parné turbíny, Pásový separátor
Poslať správu UNIKASSET, spol.s r.o.
AGRO CS a.s. - Strojírenská divize

AGRO CS a.s. - Strojírenská divize

Strojárska divízia spoločnosti je zameraná na projekciu, výrobu a dodávky technológií na spracovanie sypkých hmôt. Technologické linky sú konštruované na výrobný proces zahrňujúci naskladňovanie, prepravu, miešanie, triedenie, dávkovanie, váženie, plnenie, balenie a iné.
Ukáž na mape   internet: www.agrocs.cz  
naše produkty: Priemyselné drviče, Technológia manipulácie s priemyselnými hnojivami, Technológia spracovania rašelinových substrátov
Poslať správu AGRO CS a.s. - Strojírenská divize
GANES, s. r.o.

GANES, s. r.o.

Medzi hlavné aktivity spoločnosti GANES patrí oblasť galvanotechniky a odpadového hospodárstva u trieskového obrábania kovov. Zabezpečujeme dodávky zariadení, ako sú galvanické linky, ďalej drviče a odstredivky kovových triesok, briketovacie lisy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.ganes.cz  
naše produkty: Drviče kovových triesok, Galvanické linky, Odstredivky kovových triesok, Výsypné zariadenia
Poslať správu GANES, s. r.o.
GarFen.cz,s.r.o.

GarFen.cz,s.r.o.

Vyrábame závitovkové a hydraulické lisovacie kontajnery, lisovacie stroje, kontajnery na prevoz a uskladnenie odpadu a surovín. Zabezpečujeme servis lisov a kontajnerov všetkých typov a poradenstvo v oblasti odpadu. Vykonávame CNC obrábanie a kovovýrobu.
Ukáž na mape   internet: www.garfen.cz  
naše produkty: CNC obrábanie, Lisovacie kontajnery
Poslať správu GarFen.cz,s.r.o.
ADC služby, s.r.o.

ADC služby, s.r.o.

Služby v ekológii - spracovanie odpadov i nebezpečných, nakladanie s odpadmi, likvidácia nebezpečného odpadu ( priemyslový, zdravotnícky, plasty, triedený, netriedený, znečistený, chemický ), recyklácia riedidiel a rospúšťadiel.
Ukáž na mape   internet: www.adc-sluzby.cz  
naše produkty: Likvidácia nebezpečného odpadu, Predaj recyklovaného acetónu, Recyklacia-regeneracia riedidiel, Výkup a likvidácia olejov
Poslať správu ADC služby, s.r.o.
LUX - PTZ s.r.o.

LUX - PTZ s.r.o.

Vyrábame široký sortiment lisovacej techniky na likvidáciu odpadov. Paketovacie lisy 3-50 ton, kontajnerové lisy. Ďalej dodávame shozy na odpad alebo prádlo, viazacie pásky a motouz. Poradenstvo zdarma.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balíkovacie lisy, Kontajnerové lisy, Lisovacie kontajnery, Odpadové hospodárstvo, Paketovacie lisy, Viazacia páska, Zhozy na prádlo
Poslať správu LUX - PTZ s.r.o.
ŽSD a.s.

ŽSD a.s.

Predmetom podnikania našej firmy je: recyklácia, podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi vrátane tých nebezpečných, pozemné stavby, inžinierské a ekologické stavby, demolície, zámočníctvo, kovoobrábačstvo, banská činnosť a činnosť vykonávaná banským spôsobom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pozemné stavby, Recyklácia kameniva, Recyklácia odpadu
Poslať správu ŽSD a.s.
Bluetech s.r.o.

Bluetech s.r.o.

Pásové dopravníky pre všetky obory - šírka 300 - 1400 mm. Reťazové dopravníky s gumovým alebo lamelovým pásom - šírky 650 - 2000 mm. Technológie pre pozberovú úpravu a skladovanie zemiakov , obilia a zeleniny. Technológie triedenia druhotných surovín.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pásové dopravníky, Poľnohospodárska technika, Zariadenie na recykláciu odpadov
Poslať správu Bluetech s.r.o.
MONTICOM spol. s.r.o.

MONTICOM spol. s.r.o.

Firma MONTICOM spol. s r.o. je dodávateľom technológií pre skladovanie v poľnohospodárstve, ekológii a priemyslu. Skladovacím objektom sú veľkokapacitné obilné silá, nádrže a zásobníky zo smaltovaných plechov vrátane plnenia, vyberania a ďalších technologických ciest.
Ukáž na mape  
naše produkty: Skladovacie nádrže, Veľkokapacitné obilné silá, Zásobníky zrnovín
Poslať správu MONTICOM spol. s.r.o.
Depos Horní Suchá, a.s.

Depos Horní Suchá, a.s.

Nakladanie s odpadmi, váženie tovaru prepravovaného nákladnými vozidlami a kamiónmi, výroba a predaj elektrickej energie. Prevádzka skládky odpadu, zvoz komunálneho odpadu, triedeného odpadu, zvoz a kompostovanie biologicky rozložiteľného odpadu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nakladanie s odpadmi
Poslať správu Depos Horní Suchá, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.