Ostraha osôb

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
S a S security service, s.r.o.

S a S security service, s.r.o.

Firma SaS security service, s.r.o. je rýdzo česká spoločnosť špecializujúca sa na profesionálnu fyzickú ostrahu majetku a osôb, od roku 2000 aj na upratovacie práce a od roku 2004 aj na technicko – organizačné služby v oblasti požiarnej ochrany.
Ukáž na mape   internet: www.sassecurity.cz  
naše produkty: Ostraha firiem, Ostraha majetku, SECURITY Praha, Strážna služba
Poslať správu S a S security service, s.r.o.
LEVEL, s. r. o.

LEVEL, s. r. o.

Ponúkame: GPS, GSM komunikátory, GPS vozidlové jednotky, GPS Lokalizačné jednotky pre vozidlá, GSM Autoalarmy, GPS komunikačné jednotky pre vagóny, GPS lokalizáciu osôb, GSM Alarm, GSM dohľad, Personal tracker, GSM diaľkové ovládanie a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: GPS Monitoring a zabezpečenie vozidiel, GPS monitoring kontajnerov, GPS monitoring železničných vagónov, Personal Tracker, Vozidlový komunikátor
Poslať správu LEVEL, s. r. o.
SIEZA, s.r.o.

SIEZA, s.r.o.

Ponúkame komplexné služby v oblasti bezpečnostnej, riadiace a informačné systémy. Naša firma vyvíja, vyrába a distribuuje perimetrický detekčný systém PERIDECT, mobilný zabezpečovací systém RSS a rádiový systém pre kontrolu a ochranu strážnej služby RGS.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilný zabezpečovací systém, Perimetrický detekčný systém, Rádiový systém pre ochranu a kontrolu strážnej služby
Poslať správu SIEZA, s.r.o.
GS Nymburk, s.r.o.

GS Nymburk, s.r.o.

GS Nymburk je spoločnosť zameraná na služby elektronickej ochrany vozidiel a objektov. Gs-Loc Logistik je satelitný systém sledovania prevádzky vozidiel vhodný pre prepravné spoločnosti, firemnú dopravu, taxislužby a firmy zaisťujúce pohotovostné prepravy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Satelitná ochrana osôb, Satelitný systém sledovania prevádzky vozidiel
Poslať správu GS Nymburk, s.r.o.

David Šmigura

Ostraha osôb
Ukáž na mape  
Poslať správu David Šmigura
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.