Papier a papierové výrobky

Je tu 15 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 400
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Výroba papierových vakov. Papierové vaky otvorené, lepené a ventilové bez potlače i s potlačou. Voskované a tukovzdorné papiere pre balenie potravín, strojných výrobkov, spotrebného tovaru. Pergamenová náhrada, hodvábny papier, bielený i nebielený kraft.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baliaci papier, Papierové vaky, Voskovaný papier
Poslať správu PRONTRA, s.r.o.
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dodávame úplný sortiment spotrebného tovaru, jedná sa hlavne o dávkovače mydla, zásobníky papierových utierok, sušiče na ruky, osviežovače vzduchu, tekuté mydlá, papierové utierky, toaletný papier, upratovaciu techniku a chémiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dávkovače tekutého mydla, Elektrické sušiče rúk, Osviežovače vzduchu, Profesionálny vysávač Merida, Zásobníky na toaletný papier, Zásobníky papierových uteráků
Poslať správu Merida Hradec Králové, s.r.o.
IMPOL TRADE s.r.o.

IMPOL TRADE s.r.o.

Hľadáte tapety na stenu? Moderné vliesové tapety za skvelé ceny! Pravidelné akčné ponuky a výpredaje tapiet. Nájdete u nás tiež samolepiace tapety a fólie, fototapety a obrazy. Zadarmo doprava pri nákupe nad 60 €.
Ukáž na mape   internet: www.tapety-folie.sk  
naše produkty: Samolepiace tapety a fólie, Tapety, Tapety na stenu, Tapety na steny, Výfuky
Poslať správu IMPOL TRADE s.r.o.
EPOS spol. s r.o.

EPOS spol. s r.o.

Spracovateľ thermopapiera do rolí, formulárov a lístkov pre záznamové a registračné prístroje certifikovaný ISO 9001:2001. Výrobca roliek do digitálnych tachografov, bankomatov, parkovacích automatov, lístky, vstupenky.
Ukáž na mape   internet: www.eposprint.cz  
naše produkty: Rolky pre digitálne tachografy
Poslať správu EPOS spol. s r.o.
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom papierenskej hygieny. Jedná sa najmä o toaletný papier a priemyselné papierové uteráky. Dodávame ZZ uteráky, papierové plachty pre nemocnice, papierové vreckovky a papierové obrúsky. Vyrábame papierové sáčky a baliaci papier.
Ukáž na mape  
naše produkty: Papierové sáčky, Rezanie papiera
Poslať správu Petr Pultar - NIKI
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozca a distribútor širokej ponuky písacích potrieb a darčekových predmetov. Reklamné ceruzky, guličkové perá, atramentové, keramické perá, darčekové sady a ďalšie. Dodávame reklamným agentúram a veľkoobchodom s množstevnými zľavami. Reklamné predmety - potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ceruzky s potlačou, Plastové prepisovačky, Potlač pier, Reklamné ceruzky, Reklamné perá, Reklamné predmety
Poslať správu ADORE s.r.o.
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Výroba a predaj ekologickej, hygienicky nezávadnej, papierovej lepiacej pásky slúžiacej hlavne k zalepovaniu papierových kartónov a krabíc, vhodnej pre ručné i strojné spracovanie. Lepiaca páska pre nábytkársky priemysel slúžiaca ku zlepovaniu dýh.
Ukáž na mape   internet: www.czechpack.cz  
naše produkty: Flexotlač, potlačené lepiace pásky, Papierové lepiace pásky
Poslať správu Czech Pack, spol. s r.o.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu NIXE s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Výroba, vývoj v súlade s ISO 9001 : hliníkové, nerezové a mosadzné štítky, PVC, plasty, papier, ovládacie prístrojové panely, samolepky, klávesnicové fólie, psie a evidenčné známky, etikety, informačné systémy, leptanie, gravírovanie, dierovanie a UV lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezové štítky, Samolepky, Sieťotlač
Poslať správu Agentura-D, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.