Papier a papierové výrobky

Je tu 15 sekcií v ktorej je 2 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 400
Petr Pultar - NIKI

Petr Pultar - NIKI

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom papierenskej hygieny. Jedná sa najmä o toaletný papier a priemyselné papierové uteráky. Dodávame ZZ uteráky, papierové plachty pre nemocnice, papierové vreckovky a papierové obrúsky. Vyrábame papierové sáčky a baliaci papier.
Ukáž na mape  
naše produkty: Papierové sáčky, Rezanie papiera
Poslať správu Petr Pultar - NIKI
ADORE s.r.o.

ADORE s.r.o.

Dovozca a distribútor širokej ponuky písacích potrieb a darčekových predmetov. Reklamné ceruzky, guličkové perá, atramentové, keramické perá, darčekové sady a ďalšie. Dodávame reklamným agentúram a veľkoobchodom s množstevnými zľavami. Reklamné predmety - potlač.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ceruzky s potlačou, Plastové prepisovačky, Potlač pier, Reklamné ceruzky, Reklamné perá, Reklamné predmety
Poslať správu ADORE s.r.o.
Czech Pack, spol. s r.o.

Czech Pack, spol. s r.o.

Výroba a predaj ekologickej, hygienicky nezávadnej, papierovej lepiacej pásky slúžiacej hlavne k zalepovaniu papierových kartónov a krabíc, vhodnej pre ručné i strojné spracovanie. Lepiaca páska pre nábytkársky priemysel slúžiaca ku zlepovaniu dýh.
Ukáž na mape   internet: www.czechpack.cz  
naše produkty: Flexotlač, potlačené lepiace pásky, Papierové lepiace pásky
Poslať správu Czech Pack, spol. s r.o.
NIXE s.r.o.

NIXE s.r.o.

Vyrábame a predávame dekoračné obalové materiály - darčekové sáčky, papierové tašky, baliace papiere a fólie, papier, krepový papier, stuhy, obaly na kvetiny, sušené kvetiny pre aranžmá, darčekové baliace materiály a ďalšie kvetinárske a baliace doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Darčekové papierové tašky, Darčekové sáčky, Dekoračné stuhy, Mašle, Organza, Stuhy
Poslať správu NIXE s.r.o.
MELECKY a.s.

MELECKY a.s.

MELECKY a.s. pôsobí v papierenskom priemysle v oblasti spracovania papiera. Špecializuje sa vo výrobe ekologických výplňových, fixačných a obalových materiálov z voštín a Fixboard ® - paliet, prepravných boxov, radí sa medzi popredných stredoeurópskych výrobcov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Biela korková magnetická tabuľa, Lisované papierové rohy, Papierové palety, Papierové voštiny, Prepravné papierové boxy, Voštinové dosky
Poslať správu MELECKY a.s.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Výroba, vývoj v súlade s ISO 9001 : hliníkové, nerezové a mosadzné štítky, PVC, plasty, papier, ovládacie prístrojové panely, samolepky, klávesnicové fólie, psie a evidenčné známky, etikety, informačné systémy, leptanie, gravírovanie, dierovanie a UV lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezové štítky, Samolepky, Sieťotlač
Poslať správu Agentura-D, s.r.o.
Merida Hradec Králové, s.r.o.

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Dodávame úplný sortiment spotrebného tovaru, jedná sa hlavne o dávkovače mydla, zásobníky papierových utierok, sušiče na ruky, osviežovače vzduchu, tekuté mydlá, papierové utierky, toaletný papier, upratovaciu techniku a chémiu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dávkovače mydla, Profesionálny vysávač Merida, Zásobníky na toaletný papier, Zásobníky na papierové ručníky
Poslať správu Merida Hradec Králové, s.r.o.
PRONTRA, s.r.o.

PRONTRA, s.r.o.

Výroba papierových vakov. Papierové vaky otvorené, lepené a ventilové bez potlače i s potlačou. Voskované a tukovzdorné papiere pre balenie potravín, strojných výrobkov, spotrebného tovaru. Pergamenová náhrada, hodvábny papier, bielený i nebielený kraft.
Ukáž na mape  
naše produkty: Baliaci papier, Papierové vaky, Voskovaný papier
Poslať správu PRONTRA, s.r.o.
IMPOL TRADE s.r.o.

IMPOL TRADE s.r.o.

Hľadáte tapety na stenu? Moderné vliesové tapety za skvelé ceny! Pravidelné akčné ponuky a výpredaje tapiet. Nájdete u nás tiež samolepiace tapety a fólie, fototapety a obrazy. Zadarmo doprava pri nákupe nad 60 €.
Ukáž na mape   internet: www.tapety-folie.sk  
naše produkty: Samolepiace tapety a fólie, Tapety, Tapety na stenu, Tapety na steny, Výfuky
Poslať správu IMPOL TRADE s.r.o.
EPOS spol. s r.o.

EPOS spol. s r.o.

Spracovateľ thermopapiera do rolí, formulárov a lístkov pre záznamové a registračné prístroje certifikovaný ISO 9001:2001. Výrobca roliek do digitálnych tachografov, bankomatov, parkovacích automatov, lístky, vstupenky.
Ukáž na mape   internet: www.papirshop.cz  
naše produkty: Rolky pre digitálne tachografy
Poslať správu EPOS spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.