Poľnohospodárske stroje

Je tu 7 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 65
DAKR spol. s r.o.

DAKR spol. s r.o.

Sme výrobcovia záhradnej, poľnohospodárskej a komunálnej techniky (rotačné sekačky na vysokú trávu, mulčovače, zametacie kartáče, vozíky, snehové frézy, rozmetače solí a iné). Hľadáme distribútorov pre export našich výrobkov do USA, Kanady, Ruska a Španielska.
Ukáž na mape   internet: www.dakr.com  
naše produkty: Cepákové mulčovač, Kosačka na trávu, Minitraktor FD-5, Pohonná jednotka Panter, Rozmetadlá soli, Stavebnica Tekton
Poslať správu DAKR spol. s r.o.
KOLTICO s.r.o.

KOLTICO s.r.o.

Predaj poľnohospodárskych, lesníckych, komunálnych a stavebných pneumatík, diskov a kompletných kolies všetkých rozmerov a nosností od rôznych výrobcov. Vykonávame pneuservisné práce vrátane opráv. K dispozícii máme takisto mobilný pneuservis.
Ukáž na mape   internet: www.koltico.cz  
naše produkty: Pneu BKT, Traktorové pneu, Poľnohospodárske pneu, Agro pneu
Poslať správu KOLTICO s.r.o.
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Strojárstvo - rezanie plechu laserom, zváranie nerezovej ocele, CNC obrábanie. Výroba strojov s mechanickým pohonom - drtiče, mulčovače, rozmetadlá hnoja, rotory. Kovovýroba na zákazku. Práškové a mokré lakovanie, výroba zberacích senážnych vozov. STS Strakonice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lakovanie ocele, Zváranie oceľových konštrukcií, Prášková lakovňa, Práškové lakovanie kovov, Výroba poľnohospodárskej techniky, Výroba rotorov, Zberací voz Horal, Zberacie vozy, Zváranie ocele
Poslať správu BISO - Keibel s.r.o.
A. Pöttinger, spol. s r.o.

A. Pöttinger, spol. s r.o.

Predávame poľnohospodársku techniku, zaisťujeme náhradné diely a servis. Poľnohospodárska technika Pöttinger zahŕňa žacie stroje, obracače, ohrnovače, lisy, vejačky, senážne vozy, samozberacie vozy, rezačky, pluhy, kypryče, podmietače, sejacie stroje aj rozmetávače.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poľnohospodárska technika, Sejacie stroje Pöttinger, Servis poľnohospodárskej techniky
Poslať správu A. Pöttinger, spol. s r.o.
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.

Firma vyrába a predáva multifunkčné travné stroje, sekačky na trávu, traktory, malotraktory, snehové frézy, žacie stroje, obracače sena, mulčovače, zametacie kartáče, čerpadlá k traktorom a ďalšie. Poskytujeme záručný a pozáručný servis, náhradné diely.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kosačky, Snehové frézy, Traktory
Poslať správu WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.

Naša firma je dodávateľom technológií pre sušiace, peletovacie a briketovacie linky vrátane montáže a servisu. Súčasne ponúkame dodávky, montáž a servis technológií pre pozberové linky a sklady obilia.
Ukáž na mape  
naše produkty: Peletovacie linky, Pozberové linky, Sklady peliet, Sušiarne na využitie odpadného tepla
Poslať správu OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.
MONTICOM spol. s.r.o.

MONTICOM spol. s.r.o.

Firma MONTICOM spol. s r.o. je dodávateľom technológií pre skladovanie v poľnohospodárstve, ekológii a priemyslu. Skladovacím objektom sú veľkokapacitné obilné silá, nádrže a zásobníky zo smaltovaných plechov vrátane plnenia, vyberania a ďalších technologických ciest.
Ukáž na mape  
naše produkty: Skladovacie nádrže, Veľkokapacitné obilné silá, Zásobníky zrnovín
Poslať správu MONTICOM spol. s.r.o.
Farmet a.s.

Farmet a.s.

Farmet je dynamicky sa rozvíjajúca česká spol. zaoberajúca sa vývojom, výrobou a predajom poľnohospodárskych strojov na spracovanie pôdy, siatie a technológií na spracovanie olejnín. Produkty sú určené na profesionálne použitie v najnáročnejších podmienkach.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kompaktor, Kyprič, Poľnohospodárske stroje, Poľnohospodárske stroje Praha, Sejací stroj, Podmietač
Poslať správu Farmet a.s.
TAURUS s.r.o., Chrudim

TAURUS s.r.o., Chrudim

Výroba a opravy poľnohospodárskych a lesníckych strojov. Vyrábame dopravníky sypkých hmôt, závitovkové dopravníky, magnetické separátory, zásobníky na obilie a šrot, miešačky kŕmnych zmesí, šrotovníky a vážiace zariadenia do kompletných liniek pre túto výrobu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dopravník závitovkový, Mlynské stroje, Pozberové linky, Šrotovníky, Vertikálny mlyn, Výrobne kŕmnych zmesí
Poslať správu TAURUS s.r.o., Chrudim
1. Slezská strojní, a.s.

1. Slezská strojní, a.s.

Ponúkame poľnohospodárske stroje ( CLAAS, FENDT, HARDI, VÄDERSTAD, KVERNELAND ) a originálne náhradné diely. Poskytujeme servis a opravy poľnohospodárskych strojov. Vykonávame kontrolné testovanie poľných postrekovačov a rosičov. Zabezpečíme financovanie pri kúpe strojov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Poľnohospodárska technika
Poslať správu 1. Slezská strojní, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.