Polygrafické služby

Je tu 5 sekcií v ktorej sú 6 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 81
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

Špecialista na zákazkovú výrobu v oblasti vstrekovania plastov, lisovania plechov, práškového lakovania, potlače výrobkov a ich finálne kompletovanie. Ponúkame spoľahlivosť dodávok, kvalitu a zdravý pomer cena – výkon.
Ukáž na mape   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Dištančné podperné stojky, Kovové výlisky, Lakovanie práškovými farbami, Lisovanie plechov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Práškové lakovanie, Revízne dvierka, Stojky pre duté a zdvojené podlahy, Tampónová tlač, Tvarovacie valce do profilovacích liniek, Tvarovanie plastov, Vstrekovanie plastov
Poslať správu VJB PARTNER, spol. s r.o.
FINIDR, s. r. o.

FINIDR, s. r. o.

Najväčší výrobca kníh v pevnej a mäkkej väzbe v strednej Európe s 500 zamestnancami. Tradícia a skúsenosti od roku 1994. Ponúkame kvalitnú tlač, knihárske spracovanie a profesionálny klientsky servis v 5-tich jazykoch. Naším heslom je „Vždy kvalitne a včas“.
Ukáž na mape   internet: www.finidr.cz  
naše produkty: Čiernobiela tlač, Farebná tlač, Špeciálne efekty tlačovín, Väzba kníh, Výrobca kníh
Poslať správu FINIDR, s. r. o.
PODHORAN LUKOV a.s.

PODHORAN LUKOV a.s.

Abroll mulden kontajner, medzinárodná kamiónová doprava, opravy a emisie nákladných vozidiel a traktorov, oprava autoagregátov výmenným spôsobom, sieťotlač, reklamná tlač, plošné spoje, výroba nábytku, postele, prenájom kongresová sála, vináreň.
Ukáž na mape   internet: www.podhoran.cz  
naše produkty: Abroll kontajner, Štítky
Poslať správu PODHORAN LUKOV a.s.
Svoboda Press s.r.o.

Svoboda Press s.r.o.

Špecializujeme sa na vysokokapacitnú rotačnú ofsetovú tlač. Disponujeme 5 veľkokapacitnými rotačnými strojmi ( Lithoman IV ). Ponúkame komplexný servis v rotačnej a archovej ofsetovej tlači, od predtlačovej prípravy cez tlač až po dokončujúce spracovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Farebná tlač, Tlač brožúr, Tlač časopisov, Tlač katalógov, Tlač letákov, Veľkokapacitná rotačná ofsetová tlač
Poslať správu Svoboda Press s.r.o.
ART - JAZZ, spol. s r.o.

ART - JAZZ, spol. s r.o.

Veľkoplošná tlač - digitálna solventná, výroba samolepiek, polepy áut, reklamné cedule, reklamné pútače, billboardy, označenie firiem, výlohy. Reklamné plachty, sieťoviny, autoplachty vrátane ušitia, reklama na autá, tlačoviny, veľtržné stánky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Polepy áut, Reklamná ceduľa, Veľkoplošná tlač, Výroba samolepiek
Poslať správu ART - JAZZ, spol. s r.o.
Polypress s.r.o.

Polypress s.r.o.

Tlačiareň, malonákladová tlač, veľkoplošná tlač, veľkoformátová tlač, digitálna tlač. Letáky, katalógy, prospekty, brožúry, pohľadnice, časopisy, vizitky, knihy a ďalšie v akomkoľvek náklade. Komplexná reklamná kampaň. DTP štúdio. Tlačiareň úspešných.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ofsetová veľkoplošná malonákladová tlač
Poslať správu Polypress s.r.o.
CASUS DIRECT MAIL a.s.

CASUS DIRECT MAIL a.s.

Úplný servis v oblasti adresného mailu a tlače. Rozosielanie novín a časopisov, dopisov, reklamných letákov, dokumentov vrátane ich personifikácie, balenie dokumentov a časopisov do fólií, výber profesných databází, výroba a tlač obálok vrátane a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Direct marketing Česká republika
Poslať správu CASUS DIRECT MAIL a.s.
STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik

Pripravujeme a tlačíme ceniny, ktoré vyžadujú ochranu pred zneužitím ( bankovky, cenné papiere, štátne dokumenty, cestovné pasy, občianské preukazy, vodičské preukazy, stravenky, lístky na dopravu a iné. Zaoberáme sa výrobou a personalizáciou plastových kariet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Polykarbonátove karty, Tlač akcií, Tlač kupónov, Tlačiareň Praha, Výroba plastových kariet
Poslať správu STÁTNÍ TISKÁRNA CENIN, státní podnik
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

FOMA BOHEMIA spol. s r.o.

Vyrábame čiernobiele fotomateriály ( filmy a papiere ), medicinálne röntgenové filmy, dentálne filmy, technické röntgenové filmy, rádiografické systémy, spracovateľské kúpele pre ručné i strojné použitie, materiály pre kriminalistiku a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priemyselné RTG filmy, Zubné RTG filmy
Poslať správu FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
ARES CZ s.r.o.

ARES CZ s.r.o.

Ponúkame prenájom billboardov, citylightov, mostov, štítov, zabezpečíme celorepublikové kampane. Veľkoplošná tlač plachiet, billboardov, samolepiek, posterov, letákov s ochrannou lamináciou. Ponúkame reklamné polepy áut, výloh, reklamné tabule, zváranie plachiet.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prenájom billboardov, Prenájom reklamných plôch
Poslať správu ARES CZ s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.