Potrubia a trúbky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 95
MaBara, s.r.o.

MaBara, s.r.o.

Vyrábame flotačné jednotky BM flot, ponúkame montáže vodárenských technológií a montáže potrubných rozvodov z nerez ocele, rotačné kartáčové sitá na mechanické prečistenie odpadových vôd, projektovanie vodárenských technológií. Dodávky a montáže ČOV.
Ukáž na mape   internet: www.mabara.cz  
naše produkty: Česlicové koše, Flotačné jednotky, Flotátor, Mobilné zdvíhacie zariadenie, Rotačné sito
Poslať správu MaBara, s.r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou, distribúciou a exportom plastov. Používame technológie vytlačovania a vstrekovania plastov. Vyrábame stavebné plastové profily pre zatepľovanie, sadrokartóny, omietkové; ochranné rúrky, mikrotrubičky, rúrky pre rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukáž na mape   internet: www.mat-plasty.cz  
naše produkty: Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov, Ochranné rúrky, Plastové hadice, Plastové stavebné profily, Rúrky pre rozvody vzduchu
Poslať správu MATEICIUC a.s.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naša hlavná činnosť je smerovaná na predaj hutného materiálu. V súčasnej dobe sa špecializujeme na pažnice Union a sortiment rúrok, hlavne na rúrky oceľové bezšvíkové hladké, závitové 11353, 11523, špirálovo zvárané, kotlové 12021 a 12022 a ďalšie rúrky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutný materiál, Kovové rúry, Oceľové profily, Oceľové rúrky bezšvíkové, Oceľové rúrky konštrukčné, Oceľové rúrky zvárané, Rúrky z ocele, Rúry
Poslať správu BMB OCEL s.r.o.
FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o.

FAVEX , s.r.o., sa špecializuje na rúrkový sortiment - oceľové zvárané rúrky, rúrky zo studených a morených pásov, zvárané presné ťahané rúrky, bezšvíkové valcované a ťahané rúrky, HPL rúrky. Ponúkame aj tyče ťahané za studena a nerezový hutný materiál.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezový hutný materiál, Presné delenie rúrok, Profily oceľové tenkostenné uzavreté, Rúrky oceľové bezšvíkové, Rúrky oceľové konštrukčné, Tyče oceľové ťahané i valcované, Uzavreté profily zvárané
Poslať správu FAVEX, s.r.o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naša spoločnosť vytvorila pružný celok, ktorého sila spočíva v stabilnej pozícii českého výrobcu s perfektným zázemím a najväčším tržným podielom v dvoch komoditách - odpadové potrubie z polypropylénu ( HT ) a kanalizačné potrubie z PVC ( KG ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Kanalizačné systémy OSMA, Plastové kanalizačné potrubné systémy, Plastové potrubie, Potrubné systémy
Poslať správu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kováčstvo. Vyrábame potrubné diely z ocele v množstvách od 1 kusa. Využitie pre chemický, potravinársky, plynárenský, energetický, vodárenský priemysel. Ďalej vyrábame príruby krkové, prechody, tvarovky, armatúry, trúbky, potrubie, výkovky. Dodávka produktov do 48 hod.
Ukáž na mape  
naše produkty: Príruby krkové, Tvarové výkovky
Poslať správu MEGA, spol. s r. o.
KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

Výroba, návrh a kompletizácia vzduchotechnických zariadení, klimatizáciou. Vyrábame vzduchotechnické potrubia z čierneho aj pozinkovaného plechu, kruhové i čtyřhranné, potrubí z nerezového plechu a hliníkové izolované potrubia typu ALP. Zakázková kovovýroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Vetranie, Vzduchotechnika
Poslať správu KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.
Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Dodávky, servis, kalibrácia a výroba prístrojov. Jedná sa o tlakomery, manometre, teplomery, snímače tlaku, snímače teploty, teplomerové puzdrá (jímky), návarky, šrúbenia, oddeľovacie membrány, kalibrácie tlaku a teplôt, opravy meracej, regulační techniky a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracia technika, Teplomerové nádržky, Teplomery, Tlakomery, Zákazková kovovýroba
Poslať správu Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
MBNS - International, spol. s r.o.

MBNS - International, spol. s r.o.

Výroba tlakových nádob, kolón, reaktorov, separátorov, kondenzátorov, nádrží, zásobníkov, miešadiel, výmenníkov tepla, chladičov, rúrkových zväzkov, predhrievačov, pecí a rúrkových systémov pecí, kotlov, kolektorov, potrubných dielcov, ohyby rúrok, výkovky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Tlakové nádoby
Poslať správu MBNS - International, spol. s r.o.
MODŘANY Power, a.s.

MODŘANY Power, a.s.

Dodávame komplexné potrubné systémy i kusové potrubné diely - indukčné ohyby, prechody, T kusy, meracie dýzy, odlučovače, závesy, armatúry, tlakové nádoby, zvárané konštrukcie. Sme jediným českým dodávateľom potrubných systémov pre primárne okruhy JE.
Ukáž na mape  
naše produkty: Potrubné ohyby
Poslať správu MODŘANY Power, a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.