Potrubia a trúbky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 100
rt steel s.r.o.

rt steel s.r.o.

Spoločnosť rt steel s.r.o. je zameraná na výrobu zovretých ohybov, cladding, zostavovanie a zváranie potrubných dielov. Vykonávame obrábanie a údržbu strojov. Zabezpečujeme dodávky investičných celkov pro energetický a chemický priemysel. Ponúkame kompletný sortiment hutného materiálu.
Ukáž na mape   internet: www.rtsteel.cz  
naše produkty: Navarovanie superzliatiny (Cladding), Opravy elektrických strojov, Zovreté ohyby 180°, Zváranie potrubných dielov
Poslať správu rt steel s.r.o.
MATEICIUC a.s.

MATEICIUC a.s.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou, distribúciou a exportom plastov. Používame technológie vytlačovania a vstrekovania plastov. Vyrábame stavebné plastové profily pre zatepľovanie, sadrokartóny, omietkové; ochranné rúrky, mikrotrubičky, rúrky pre rozvody vzduchu, hadice, drobné výlisky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mikrorúrky pre inštaláciu mikrokáblov, Ochranné rúrky, Plastové hadice, Plastové stavebné lišty, Rúrky pre rozvody vzduchu a príslušenstvo
Poslať správu MATEICIUC a.s.
MaBara, s.r.o.

MaBara, s.r.o.

Vyrábame flotačné jednotky BM flot, ponúkame montáže vodárenských technológií a montáže potrubných rozvodov z nerez ocele, rotačné kartáčové sitá na mechanické prečistenie odpadových vôd, projektovanie vodárenských technológií. Dodávky a montáže ČOV.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česlicové koše, Flotačné jednotky, Flotátor, Mobilné zdvíhacie zariadenie, Rotačné sito
Poslať správu MaBara, s.r.o.
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naša hlavná činnosť je smerovaná na predaj hutného materiálu. V súčasnej dobe sa špecializujeme na pažnice Union a sortiment rúrok, hlavne na rúrky oceľové bezšvíkové hladké, závitové 11353, 11523, špirálovo zvárané, kotlové 12021 a 12022 a ďalšie rúrky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hutný materiál, Kovové rúry, Oceľové profily, Oceľové rúrky bezšvíkové, Oceľové rúrky konštrukčné, Oceľové rúrky zvárané, Rúrky z ocele, Rúry
Poslať správu BMB OCEL s.r.o.
FAVEX, s.r.o.

FAVEX, s.r.o.

FAVEX , s.r.o., sa špecializuje na rúrkový sortiment - oceľové zvárané rúrky, rúrky zo studených a morených pásov, zvárané presné ťahané rúrky, bezšvíkové valcované a ťahané rúrky, HPL rúrky. Ponúkame aj tyče ťahané za studena a nerezový hutný materiál.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezový hutný materiál, Presné delenie rúrok, Profily oceľové tenkostenné uzavreté, Rúrky oceľové bezšvíkové, Rúrky oceľové konštrukčné, Tyče oceľové ťahané i valcované, Uzavreté profily zvárané
Poslať správu FAVEX, s.r.o.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.

Naša spoločnosť vytvorila pružný celok, ktorého sila spočíva v stabilnej pozícii českého výrobcu s perfektným zázemím a najväčším tržným podielom v dvoch komoditách - odpadové potrubie z polypropylénu ( HT ) a kanalizačné potrubie z PVC ( KG ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Kanalizačné systémy OSMA, Plastové kanalizačné potrubné systémy, Plastové potrubie, Potrubné systémy
Poslať správu Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s.r.o.
MEGA, spol. s r. o.

MEGA, spol. s r. o.

Kováčstvo. Vyrábame potrubné diely z ocele v množstvách od 1 kusa. Využitie pre chemický, potravinársky, plynárenský, energetický, vodárenský priemysel. Ďalej vyrábame príruby krkové, prechody, tvarovky, armatúry, trúbky, potrubie, výkovky. Dodávka produktov do 48 hod.
Ukáž na mape  
naše produkty: Príruby krkové, Tvarové výkovky
Poslať správu MEGA, spol. s r. o.
KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.

Výroba, návrh a kompletizácia vzduchotechnických zariadení, klimatizáciou. Vyrábame vzduchotechnické potrubia z čierneho aj pozinkovaného plechu, kruhové i čtyřhranné, potrubí z nerezového plechu a hliníkové izolované potrubia typu ALP. Zakázková kovovýroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Vetranie, Vzduchotechnika
Poslať správu KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol. s r.o.
Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.

Dodávky, servis, kalibrácia a výroba prístrojov. Jedná sa o tlakomery, manometre, teplomery, snímače tlaku, snímače teploty, teplomerové puzdrá (jímky), návarky, šrúbenia, oddeľovacie membrány, kalibrácie tlaku a teplôt, opravy meracej, regulační techniky a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Meracia technika, Teplomerové nádržky, Teplomery, Tlakomery, Zákazková kovovýroba
Poslať správu Průmyslová měřící technika Wplus, spol. s r.o.
MBNS - International, spol. s r.o.

MBNS - International, spol. s r.o.

Výroba tlakových nádob, kolón, reaktorov, separátorov, kondenzátorov, nádrží, zásobníkov, miešadiel, výmenníkov tepla, chladičov, rúrkových zväzkov, predhrievačov, pecí a rúrkových systémov pecí, kotlov, kolektorov, potrubných dielcov, ohyby rúrok, výkovky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Tlakové nádoby
Poslať správu MBNS - International, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.