Pružiny

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 41
AXTONE s.r.o.

AXTONE s.r.o.

Komerčné kováreň s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby výkovkov, rozvalcovaných krúžkov a tepelného spracovania ocelí. Naše výrobky rotačného tvaru sú využívané predovšetkým v strojárenstve na výrobu puzdier, prírub, ozubených kolies, ložísk.
Ukáž na mape  
naše produkty: Prstencové trecie pružiny, Servis prstencových pružín, Tepelné spracovanie ocele, Valcované krúžky, Výkovky
Poslať správu AXTONE s.r.o.
HESTEGO a.s.

HESTEGO a.s.

HESTEGO s.r.o. vyrába teleskopické kryty, nosiče káblov, stieracie systémy, krycie mechy, teleskopické pružiny, roletové kryty, článkové zásteny, otočné okná, upínacie systémy. Sme schopní vyhovieť predstavám a potrebám i tých najnáročnejších zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovovýroba, Nosiče káblov, Práškové lakovanie, Skladané krycie mechy, Spracovanie plechov, Stierače vodiacích plôch, Teleskopické kryty, Teleskopické pružiny, Zámočnícka výroba
Poslať správu HESTEGO a.s.
PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.

Vyrábame pružiny tlačné, pružiny ťažné, pružiny krútiace, pružiny dvojkrútiace, pružiny tvarové, závlačky. Spracovanie drôtu 3D, rovnanie drôtu, autopútače a iné diely z drôtu kruhového prierezu. Naše výrobky vyrábame podľa prianí a požiadaviek zákazníka.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pružiny, Skrutné pružiny, Ťažné pružiny, Výroba pružín
Poslať správu PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.

ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.

Ponúkame stroje a zariadenia pre tvárnenie plechov ( spájanie plechov presadením a rozlisovaním - clinching, utĺkanie, vyťahovanie, bombírovanie, lemovanie a falcovanie ), plynové vzpery ( plynové pružiny ) tlačné, ťažné, s tvrdou blokáciou, s pružnou blokáciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dúchadlá, Plynové vzpery, Stroje na spájanie plechu, Stroje na tvárnenie plechov
Poslať správu ECKOLD & VAVROUCH, spol. s r.o.
M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

Výroba a predaj: pružiace komponenty, pružiny pre výrobu čalúneného nábytku - pružinové kostry ( Bonnell a Minibonnell ), vlnité pružiny ( vlnovce, zick-zack ) a taštičkové pružiny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku, Taštičkové pružiny, Vlnité pružiny
Poslať správu M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
PÉROVNA s.r.o.

PÉROVNA s.r.o.

PÉROVNA s.r.o. vyrába vinuté a tvarové pružiny tvárnené za studena z drôtu dia 0,13 - 13 mm. Vinuté pružiny sú vyrábané v prevedení tlačné pružiny, vrátane ventilových, pružiny ťažné a pružiny skrutné. Zabezpečené sú tepelné i povrchové úpravy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pružiny, Skrutné pružiny, Ťažné pružiny, Tlačné pružiny
Poslať správu PÉROVNA s.r.o.
GREWIS, s.r.o.

GREWIS, s.r.o.

Výrábame tanierové, listové a tvarové pružiny tvarované za tepla. Náhradné diely pre poľnohospodárske stroje. Povrchová úprava : vrhanie - guličkovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Náhradné diely pro poľnohospodárske stroje, Tanierové pružiny
Poslať správu GREWIS, s.r.o.
SV výrobní, s.r.o.

SV výrobní, s.r.o.

Vyrábame a predávame nárazníkové, skrutkové, listové pružiny a pružinové elementy z materiálov 14260, 51CrV4 a ekvivalentov. Použitie: nárazníky, tiahla, odpruženie koľajových a cestných vozidiel, strojných súčastí drtičov, mlynov, výklopníkov, pecí, výťahov a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nárazníkové pružiny
Poslať správu SV výrobní, s.r.o.

IVEZA

Pružiny
Ukáž na mape  
Poslať správu IVEZA
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.