Skladové a technologické kontajnery

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 17
KOVAR a.s.

KOVAR a.s.

Vyrábame a dodávame špeciálne oceľové technologické kontajnery, materiálové kontajnery, skladové kontajnery, nákladné kontajnery, kontajnerové prestavby, rámy a oceľové konštrukcie.
Ukáž na mape   internet: www.kovar.eu  
naše produkty: Agregátové kontajnery, Kontajner pre kogeneračnú jednotku, Kontajnery, Kontajnery na zákazku, Oceľové kontajnery, Offshore kontajnery, Prestavby kontajnerov, Špeciálne kontajnery, Technologické kontajnery, Výrobca technologických kontajnerov
Poslať správu KOVAR a.s.
Alena Dorňáková KOVOVÝROBA

Alena Dorňáková KOVOVÝROBA

Vyrábame oceľové kontajnery Abroll, Avia, prepravné, lisovacie, Mulden, skladové, technologické, korby a radlice. Ponúkame kovovýrobu, zámočnícku výrobu, oceľové konštrukcie, neštandardnú kusovú výrobu, hutnícky materiál a jeho úpravu, krátenie a rezanie.
Ukáž na mape   internet: adkov.cz  
naše produkty: Abroll kontajnery, Avia kontajnery, Oceľové kontajnery, Vaňové kontajnery
Poslať správu Alena Dorňáková KOVOVÝROBA
PROMAN s.r.o.

PROMAN s.r.o.

Ponuka skladovacej techniky pre zariadenie skladov, dielní, archívov, knihovní, kancelárií. Regály paletové, regály policové, regály konzolové, regály vjazdné a prejazdné, regálové plošiny, paletové regály spádové, paletové regály pojazdné a ďalšie regály.
Ukáž na mape   internet: www.proman.sk  
naše produkty: Konzolové regály, Policové regály, Skladové plošiny
Poslať správu PROMAN s.r.o.
Modul Container s.r.o.

Modul Container s.r.o.

Vyrábame mobilné kontajnery, ktoré je možné využiť tak samostatne, ako aj po vynechaní vnútorných stien variabilne skladať do zostáv. Naše portfólio tvoria obytné a sanitárne kontajnery, skladové a technologické kontajnery, kombi kontajnery, špeciálne kontajnery, rámy a iné.
Ukáž na mape   internet: www.modulcontainer.cz  
naše produkty: Mobilné obytné kontajnery, Modulové kontajnery
Poslať správu Modul Container s.r.o.
PEGAS CONTAINER s.r.o.

PEGAS CONTAINER s.r.o.

Výrobný program spoločnosti PEGAS CONTAINER s.r.o.: obytné a sanitárne kontajnery, špeciálne kontajnery, kontajnery vyrobené na zákazku, kontajnerové zostavy ( vrátane montáže ), skladové kontajnery. Ďalej ponúkame statické a tepelné výpočty k našim výrobkom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kontajner, Kontajnerové zostavy, Obytné kontajnery, Prenájom kontajnerov, Sanitárne kontajnery, Skladové kontajnery, Špeciálne kontajnery, Výroba kontajnerov
Poslať správu PEGAS CONTAINER s.r.o.
CONTIMADE s.r.o.

CONTIMADE s.r.o.

Výroba a predaj obytných a sanitárnych kontajnerov ContiMade pre samostatné použitie alebo výstavbu objektov širokého použitia. Z kontajnerov staviame ubytovne, kancelárie, výrobné priestory, predajne, sklady, školy, banky, pošty, nemocničné zariadenia a ďalšie stavby.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kancelárske kontajnery, Kontajner, Kontajnerové zostavy, Moduly, Obytné kontajnery, Sanitárne kontajnery, Výroba kontajnerov
Poslať správu CONTIMADE s.r.o.
Stavounie-CZ, s.r.o.

Stavounie-CZ, s.r.o.

Vyrábame drevené obaly, prepravné debny, prepravné kontajnery, transportné a prepravné debny, ochranné balenie pre tuzemsko a export. Tepelne impregnujeme všetky drevené obaly podľa FAO. Vyrábame obaly všetkých typov a veľkostí pre všetky druhy prepravy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Balenie do fólie, Drevené obaly, Preprava tovaru, Prepravné debny, Prepravné debny, Exportné balenie tovaru, Priemyslové balenie, Tlaková impregnácia dreva
Poslať správu Stavounie-CZ, s.r.o.
KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.

Vyrábame obytné, sanitárne a skladové kontajnery. Vyrábame kontajnery v troch kategóriách: štandardný kontajner C3, ekonomický kontajner E3, stavebné priestorové moduly. Rámy všetkých typov sú štandardne vyrábane zo žiarovo zinkovaného plechu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Ekonomický kontajner, Obytný kontajner, Sanitárne kontajnery
Poslať správu KOMA MODULAR CONSTRUCTION s.r.o.
Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.

Návrhy, výroba a montáž skladových regálov v prevedení - pevné regály, policové regály, konzolové regály, pojazdné regály, mostové žeriavy, poschodové sklady, kovový nábytok. Vybavenie archívov, výrobných hál a skladov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pojazdné regály, Regály
Poslať správu Obchodní společnost KREDIT, spol. s r.o.
STORE Business s.r.o.

STORE Business s.r.o.

Návrh, výroba a montáž : regálové systémy a skladovacia technika. Policové regály stacionárne i mobilné pre archívy, sklady, dielne, knižnice a spisovne. Paletové regály, konzolové regály, viacposchodové a atypické regály, kovový nábytok a šatné skrinky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Skladové regály pre archív
Poslať správu STORE Business s.r.o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.