Služby v stavebníctve

Je tu 7 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
MT Hardy s.r.o.

MT Hardy s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá predovšetkým výškovými prácami. Kam sa nedostane lešenie, či iná technika, tam sa dostaneme my. Máme dlhoročnú prax a bohaté skúsenosti v oboroch pokrývačstvo, izolatérstvo, lakýrnictvo, stavebné práce, klampiarenstvo a ďalšie.
Ukáž na mape   internet: www.hardymt.cz  
naše produkty: Čistenie fasád, Čistenie odkvapov, Dilatačné špáry, Nátery fasád, Nátery odkvapov, Nátery plechových striech, Ochrana proti holubom, Opravy fasád, Opravy komínov, Postreky proti pavúkom, Umývanie okien vo výškach, Zábrany proti holubom
Poslať správu MT Hardy s.r.o.
CRAC spol. s r.o.

CRAC spol. s r.o.

Projektovanie, inžiniersko-dodávateľské služby v oblasti výstavby čistých priestorov a HVAC.Dodávame čisté priestory a HVAC systémy všetkých kategórií na kľúč v priemysle automobilovom,elektronickom, leteckom, v zdravotníctve, farmácii či mikrobiologii.
Ukáž na mape   internet: www.crac.cz  
naše produkty: Čisté priestory, Čisté výrobné prevádzky
Poslať správu CRAC spol. s r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábame a realizujeme interiérové premiestniteľné priečky, sklenené priečky, posuvné mobilné akustické steny, vstavby a velíny do priemyselných a skladových hál. Disponujeme mnohými skúsenými odborníkmi, ktorí sú schopní riešiť aj neštandardné požiadavky našich zákazníkov. Kancelária spoločnosti v Prahe, Brne a Bratislave.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné priečky, Montované systémy, Posuvné priečky, Presklené steny, Prestaviteľné priečky, Skladacie steny, Sklenené priečky, Sklenené steny
Poslať správu MILT s.r.o.
GEOSTAV spol. s r. o.

GEOSTAV spol. s r. o.

Hlavnú činnosť spoločnosti predstavuje špeciálne zakladanie stavieb. Realizujeme štetovnice, pilóty vŕtané i CFA. Dokážeme zabezpečiť mikropilóty, kotvy, protihlukové a tesniace steny. Profesionálny tím pracovníkov dokáže riešiť špeciálne zakladanie komplexne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Štetovnice, Horninové kotvy, Zakladanie stavieb, Záporové paženie
Poslať správu GEOSTAV spol. s r. o.
Patrik Bujdák - Skleněný svět

Patrik Bujdák - Skleněný svět

Firma Sklenený svet dodáva a montuje celosklenené dvere, bezrámové priečky, deliace steny a sklenené zábradlia. Realizujeme objednávky na sklenené výklady, pochôdzne sklá, sklenené schody, Lacobel a izolačné dvojsklá. Zrkadlové steny a obklady farebným smaltovaným sklom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Celosklenené dvere, Pochôdzne sklá, Sklenené markízy, Sklenené podhľady, Sklenené priečky, Sklenené sprchové kúty, Sklenené zábradlia
Poslať správu Patrik Bujdák - Skleněný svět
BLOCK a.s.

BLOCK a.s.

BLOCK a. s. pôsobí v mnohých krajinách sveta. Orientujeme sa na činnosti spojené s projekciou, dodávkou, validačnou činnosťou a servisom stavieb pre náročné technológie ( čisté priestory ) v oblastiach využitia ako je farmácia, chémie, elektrotechnika, zdravotníctvo a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čisté priestory na kľúč, Čisté priestory pre farmáciu, Moderné Operačné sály, Stavby zdravotníckych priestorov, Vybavenie laboratórií
Poslať správu BLOCK a.s.
Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Sigma České Budějovice spol. s r.o.

Spoločnosť Sigma České Budějovice spol. s r. o. sa sústredí na tri hlavné činnosti svojho podnikania, ktorými sú výroba zábradlia, zákazková výroba a výhradné zastúpenie na tuzemskom trhu pre predaj komunálnej čistiacej techniky rakúskej firmy Trilety G.m.b.H. Hallein.

naše produkty: Nerezové zábradlie výroba
Poslať správu Sigma České Budějovice spol. s r.o.
TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

TRIGA Kopřivnice, s.r.o.

Naša spoločnosť funguje od roku 1993. Od svojho vzniku po súčasnosť pôsobíme v stavebnej oblasti a to ako dodávateľ stavebných prác a služieb spojených s technickou správou a údržbou objektov významných obchodných reťazcov a realitných kancelárií.
Ukáž na mape  
naše produkty: Jadrové vŕtanie, Rezanie železobetónu, Rozpočtovanie stavieb, Stenová píla, Práca strojom Caterpillar 246C
Poslať správu TRIGA Kopřivnice, s.r.o.
1. VASTO spol. s r.o.

1. VASTO spol. s r.o.

Naša firma má dlhoročné skúsenosti v obore stavebníctvo. Zamestnávame viac ako 80 kvalifikovaných pracovníkov a radíme sa medzi najväčšie firmy v regióne. Hlavná činnosť: bytové, priemyselné, obchodné a administratívne objekty a výrobné haly.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nízkoenergetické domy, Rodinné domy, Stavebná firma, Stavebná firma Zlín, Strechy Zlín
Poslať správu 1. VASTO spol. s r.o.
CHEMOPRAG, s.r.o.

CHEMOPRAG, s.r.o.

Projektová a inžinierska činnosť pre priemyselnú výstavbu. Výber staveniska. Územné a stavebné konanie. Dokumentácie pre výstavbu a prevádzku. Zabezpečenie dodávok. Dohľad výstavby na stavenisku. Kolaudácie a povolenie na uvedenie do prevádzky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Územné a stavebné konanie
Poslať správu CHEMOPRAG, s.r.o.
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.