Sprostredkovanie ubytovania

Je tu 2 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 176
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v Českej republike u Novomlýnskej stanice. Rekreačné a školiace stredisko, firemné akcie. Kapacita 76 lôžok, reštaurácia, kongresová hala, fitness, sauna, uzavreté parkovisko, letná terasa, úschovňa bicyklov. Ochutnávka vín a ďalšie služby podľa požiadaviek klientov.
Ukáž na mape   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v Českej republike, Ubytovanie v Českej republike, Wellness víkend
Poslať správu Hotel IRIS
A Plus hostel

A Plus hostel

Ponúkame lacné ubytovanie v centre Prahy. Hostel leží v historickom centre iba 10 minút od Václavského alebo Staromestského námestia. Hostel patrí svojou kapacitou k najväčším a najlacnejším v centre Prahy. Ponúkame niekoľko typov ubytovania už od 220 Kč.
Ukáž na mape   internet: a-plus-hostel.czechtrade.sk  
naše produkty: Hostel v centre Prahy, Lacné ubytovanie v centre Prahy
Poslať správu A Plus hostel
Agency InterBohemia s.r.o.

Agency InterBohemia s.r.o.

Ponúkame chaty, chalupy a iné rekreačné objekty k prenájmu. Kvalitné a pritom lacné ubytovanie na horách i pri vode v tuzemsku. Čaká Vás krásna letná či zimná dovolenka. Sprostredkujeme ubytovanie v súkromí, rekreačné pobyty, hotely, penzióny, apartmány.
Ukáž na mape  
naše produkty: Chaty a chalupy, Chaty k prenájmu, Chaty v Čechách, Dovolenka leto 2016, Dovolenka v Čechách, Ubytovanie v Čechách
Poslať správu Agency InterBohemia s.r.o.
AZ Hostel

AZ Hostel

Hostel je umiestnený priamo v historickom centre Prahy u Václavského námestia. Je vzdialený 5 minút chôdze od Hlavnej stanice, 10 minút chôdze od Hlavnej autobusovej stanice - Florenc, a sto metrov od stanice metra Můstek i Muzeum, tras A, B a C.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hostel v centre Prahy, Lacné ubytovanie v centre Prahy, Lacný hostel v Prahe
Poslať správu AZ Hostel
ADRIA DATABANKA s.r.o.

ADRIA DATABANKA s.r.o.

Rezervačný systém ponúkajúci ubytovanie v súkromí v krajinách Chorvátsko a Slovinsko. Ponúkame pobrežie a ostrovy ( Chorvátsko ), Julské Alpy ( Slovinsko ) - apartmány, penzióny, robinzonády, majáky, hotely, vily, plavby ( Chorvátsko ), hory ( Slovinsko ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Chorvátsko apartmány, chorvátsko majáky, Dovolenka v Chorvátsku, Robinzonády Chorvátsko, Ubytovanie v Chorvátsku
Poslať správu ADRIA DATABANKA s.r.o.
MP Holding, a.s.

MP Holding, a.s.

MP Holding v súčasnej dobe vlastní empírový zámok, zrúcaninu boskovického hradu a Hotel pod zámkom, 4 500 ha lesa a poľností. Hlavnou podnikateľskou aktivitou spoločnosti je orientácia na poskytovanie služieb v cestovnom ruchu a lesnícka a drevárska výroba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priestory pre firemné akcie, Reštaurácie Boskovice, Svadby na zámku, Ubytovanie Boskovice, Víkendové pobyty južná Morava, Zámok Boskovice
Poslať správu MP Holding, a.s.
Prestige Apartments

Prestige Apartments

Ubytovanie v apartmánoch v centre Prahy - Staré mesto, ulica U Obecného dvora, Bílkova a Skalecká nedaľeko pamiatok ako napríklad Karlov most, Staromestské námestie či Staré židovské mesto. Plne vybavené apartmány možno využiť ku krátkodobému i dlhodobému pobytu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Apartmány v Prahe ku krátkodobému prenájmu
Poslať správu Prestige Apartments
TEHUM, a.s.

TEHUM, a.s.

Ubytovanie v kúpeľnom a historickom centre Teplíc. 15 *** luxusných priestranných izieb ( telefón, TV-SAT, internet, chladnička, vaňa, bidet, fén, trezor ). Reštaurácia 11-23hod, salónik, terasa, garáže, parkovisko, výťah, detské ihrisko. Príjemná rodinná atmosféra.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Paradies Teplice, Ubytovanie Teplice
Poslať správu TEHUM, a.s.
Hotel Union Praha

Hotel Union Praha

Hotel Union Praha poskytuje ubytovanie v centre Prahy. Izby sú vybavené štýlovým nábytkom, TV, minibarom, kúpelňa + WC, sušiče vlasov, možnosť pripojenia k internetu WIFI, telefón.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v centre Prahy, Lacné ubytovanie Praha, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Union Praha
VESTA a.s.

VESTA a.s.

Cestovná agentúra Vesta zaisťuje ubytovanie v Prahe vo všetkých cenových kategóriách. Ponúkame príjemný nocľah blízko centra Prahy ( Hotel Kafka, Amadeus a hostel Vesta ), okružné jazdy, výlety, folklórny večer a ďalšie služby podľa požiadaviek klienta.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Prahe, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu VESTA a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.