Stavebné príslušenstvo

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 131
PROFIL Team s.r.o.

PROFIL Team s.r.o.

Od roku 2003 je PROFIL Team s.r.o. spoľahlivým a stabilným partnerom pre veľkoobchodné dodávky podlahových a obkladových profilov a líšt k dokončovaniu realizácií stavieb, interiérov, podláh, podlahových krytín, obkladov a dlažieb.
Ukáž na mape   internet: www.profilteam.cz  
naše produkty: Podlahové profily, Podlahové lišty
Poslať správu PROFIL Team s.r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábame a realizujeme interiérové premiestniteľné priečky, sklenené priečky, posuvné mobilné akustické steny, vstavby a velíny do priemyselných a skladových hál. Disponujeme mnohými skúsenými odborníkmi, ktorí sú schopní riešiť aj neštandardné požiadavky našich zákazníkov. Kancelária spoločnosti v Prahe, Brne a Bratislave.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné priečky, Montované systémy, Posuvné priečky, Presklené steny, Prestaviteľné priečky, Skladacie steny, Sklenené priečky, Sklenené steny
Poslať správu MILT s.r.o.
PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s.

PKZ Keramika Poštorná a.s je podnikom s viac než 130 ročnou tradíciou. Už v roku 1867 boli v Lichtenštajnskej tehelni vypálené prvé tehly a následne bol sortiment rozšírený o ďalšie stavebné prvky. Poštorenské výrobky sa stali vyhľadávaným tovarom po celej Európe.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dlažba pre chemické prevádzky, Kamenné dlažby, Kanalizačná kamenina, Keramické komínové vložky, Mrazuvzdorná kameninová dlažba, Ručná keramická výroba, Vonkajšia mrazuvzdorná záhradná keramika, Výroba keramiky
Poslať správu PKZ Keramika Poštorná a.s.
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Vyrábame ucelený program plastových profilov pre kontaktné zatepľovanie objektov a sádrokartónových konštrukcií. Ďalej vyrábame základné profily pre kancelársky nábytok a špeciálne profily podľa požiadavky zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dilatačný profil pevný, Ochranné rohy, Plastové nábytkové profily, Plastové stavebné profily, Profily pre zatepľovacie systémy
Poslať správu BH - PLAST, spol. s r.o.
V-KUTY spol. s r.o.

V-KUTY spol. s r.o.

Naša firma zaisťuje komplexný servis a dodáva podlahové rošty a schodiskové stupne pre stavebné a technologické oceľové konštrukcie. Spracujeme dopyt a zhotovíme ponuku na dodávku podlahových roštov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Plechové profily, Podlahové rošty, Schodiskové stupne
Poslať správu V-KUTY spol. s r.o.
NOVING ROŠTY s.r.o.

NOVING ROŠTY s.r.o.

Oceľové podlahové rošty zvárané, lisované a tahokovové, točité (špirálové) schodiská z nich, kompozitné rošty, prelamované nosníky a výpalky. Konštrukcie, projektovanie a diagnostika oceľových konštrukcií stavebných a technologických vrátane mostných.

naše produkty: Kompozitné rošty, Oceľové podlahové rošty, Rošty z ťahokovu, Schodiskové stupne
Poslať správu NOVING ROŠTY s.r.o.
L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.

L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.

Naša spoločnosť, založená v roku 1990, aktívne pracuje na trhu stavebnej a manipulačnej techniky. V súčasnej dobe firma predáva nové aj použité stroje JCB, zabezpečuje ich servis a predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva.
Ukáž na mape  
naše produkty: Minibagre JCB, Minirýpadlá JCB
Poslať správu L.T.-obchodní a stavební společnost spol. s r.o.
LIKOV s.r.o.

LIKOV s.r.o.

Výroba a predaj stavebných profilov a príslušenstva. Hliníkové a plastové profily - zakladacie soklové, rohové, dilatačné, okenné, hmoždinky, sklovláknité tkaniny, geotextílie, nopové a strešné fólie, ventilačné mriežky - pre zatepľovací systém, suchú stavbu, omietky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rohový profil, Soklový profil
Poslať správu LIKOV s.r.o.
FISCHER & PARTNER a.s.

FISCHER & PARTNER a.s.

S ohľadom na vzrastajúci trend náročnosti trhu sa spoločnosť FISCHER & PARTNER a.s. vydala cestou poskytovania maximálneho servisu so zameraním na predaj Top výrobkov zahraničných, ale i českých firiem ako sú Resopal, Gutmann, Moller, Hoppe, Normbau.
Ukáž na mape  
naše produkty: Medziokenné vložky
Poslať správu FISCHER & PARTNER a.s.

Zdeněk Poláček

Stavebné príslušenstvo
Ukáž na mape  
Poslať správu Zdeněk Poláček
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.