Trojhviezdičkové hotely

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 457
Hotel IRIS

Hotel IRIS

Hotel v Českej republike u Novomlýnskej stanice. Rekreačné a školiace stredisko, firemné akcie. Kapacita 76 lôžok, reštaurácia, kongresová hala, fitness, sauna, uzavreté parkovisko, letná terasa, úschovňa bicyklov. Ochutnávka vín a ďalšie služby podľa požiadaviek klientov.
Ukáž na mape   internet: www.hotel-iris.cz  
naše produkty: Hotel v Českej republike, Ubytovanie v Českej republike, Wellness víkend
Poslať správu Hotel IRIS
Hotel Almond s.r.o.

Hotel Almond s.r.o.

Ponúkame komfortné ubytovanie na okraji mesta Teplice v malom rodinnom hoteli ALMOND. Hotel je vyhľadávaný pre svoje pokojné a tiché prostredie a jeho umiestnenie je výhodné pre turistov i obchodníkov s vyššími nárokmi na kvalitu služieb.
Ukáž na mape   internet: www.hotelalmond.cz  
naše produkty: Hotel v Tepliciach, Ubytovanie v Tepliciach
Poslať správu Hotel Almond s.r.o.
Hotel INOS *** Praha

Hotel INOS *** Praha

Hotel INOS, 10 minút od historického centra, ponúka 32 izieb a 1 apartmán. Vybavenie izieb: WC, sprcha či vaňa, fén, sat TV, telefón, sejf a internet. K dispozícii raňajkový bufet, lobby bar a garáže pre osobné autá. V blízkosti Kongresové centrum Praha.
Ukáž na mape   internet: www.hotelinos.com  
Poslať správu Hotel INOS *** Praha
HOTEL BRIDGE

HOTEL BRIDGE

Hotel Bridge se nachádza v oblasti Praha 9, približne 15 minút jazdy metrom od centra. Poskytujeme ubytovanie v 69 izbách. Ubytovanie je vhodné pre študentov či školské zájazdy, turistické skupiny, aj pre rodiny s deťmi, alebo tiež pre pracovné pobyty.
Ukáž na mape   internet: www.hotelbridge.cz  
Poslať správu HOTEL BRIDGE
HOTEL CITY ***

HOTEL CITY ***

Ponúkame ubytovanie v izbách štandardu ***plus. Izby sú vybavené LCD televízormi, minibarmi, pripojenie k internetu WiFi zdarma, WC a kúpeľňou. Raňajky, obedy, večere či iba krátke posedenie u kávy je možné v našej štýlovej reštaurácii so zimnou záhradou.
Ukáž na mape   internet: www.hotel-city-pisek.cz  
Poslať správu HOTEL CITY ***
Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Hotel Alessandria ponúka ubytovanie v Hradci Králové. K dispozícii sú jednolôžkové aj dvojlôžkové izby, apartmány aj bezbariérová izba. Izby sú vybavené sociálnym zariadením, vaňou alebo sprchou, minibarom, TV so satelitom a telefónom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Hradec Králové, Kongresová sála Hradec Králové, Penzión Hradec Králové, Ubytovanie Česká republika, Ubytovanie Hradec Králové
Poslať správu Hotel Alessandria Hradec Králové
AVANTI Hotel

AVANTI Hotel

Hotel AVANTI Brno - špecialista na firemné akcie a konferencie. On-line objednávky, ubytovanie, gastronómia, služby, rezervácie vstupeniek na kultúrne akcie v Brne a okolí, konferenčné priestory, wellness centrum, bowling a iné.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel v Brne, Konferenčné priestory Brno
Poslať správu AVANTI Hotel
Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

Príjemné ubytovanie ponúka hotel Bohemia Relax Františkovy Lázně Česká republika. Hotel v blízkosti centra Františkových Lázní. Bezplatné strážené parkovisko priamo pri hoteli. Ubytovanie v hoteli vo Františkových Lázňach s možnosťou kúpeľných procedúr.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kúpeľný hotel, Hotel Františkovy Lázně, Wellness hotel
Poslať správu Hotel Bohemia
Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE

Hotel ARCADIE sa nachádza v historickom centre malebného juhočeského mesta Český Krumlov, ktoré je zapísané v zozname prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO. Súčasťou objektu je hotelová reštaurácia v pivničných priestoroch, ďalej pizzéria a predajná galéria.
Ukáž na mape  
naše produkty: Český Krumlov ubytovanie, Hotel Český Krumlov, Ubytovanie Český Krumlov
Poslať správu Hotel ARCADIE
Hotel MAS

Hotel MAS

Hotel MAS ponúka kompletné ubytovacie a gastronomické služby, poriadanie kongresov, školenia. Kľudná lokalita Južné Čechy. V cene vstup do hotelového bazéna a raňajky. Južné Čechy - ideálne miesto pre firemné akcie, semináre, kongresy a ubytovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Ubytovanie Južné Čechy
Poslať správu Hotel MAS
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.