Výroba plastových polotovarov

 
Stránka:   1 2 3 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 22
VJB PARTNER, spol. s r.o.

VJB PARTNER, spol. s r.o.

Špecialista na zákazkovú výrobu v oblasti vstrekovania plastov, lisovania plechov, práškového lakovania, potlače výrobkov a ich finálne kompletovanie. Ponúkame spoľahlivosť dodávok, kvalitu a zdravý pomer cena – výkon.
Ukáž na mape   internet: www.vjbpartner.cz  
naše produkty: Dištančné podperné stojky, Kovové výlisky, Lakovanie práškovými farbami, Lisovanie plechov, Nástrojáreň, Plastové výlisky, Práškové lakovanie, Revízne dvierka, Stojky pre duté a zdvojené podlahy, Tampónová tlač, Tvarovacie valce do profilovacích liniek, Tvarovanie plastov, Vstrekovanie plastov
Poslať správu VJB PARTNER, spol. s r.o.
SAVEA spol. s r.o.

SAVEA spol. s r.o.

Vyrábame priemyselné diely zo sklom vystužených plastov ( GFK ), kovovýroba, montované výrobky ako kompletné karosérie, diely karosérií, obloženie, zvárané konštrukcie, diely s PUR-penou a koľajové vozidlá. Ďalej kovové rámy, konštrukcie vlečných traktorov, priemyselné diely, predajné stánky.
Ukáž na mape   internet: www.savea.cz  
naše produkty: Certifikovaná výroba, Diely karosérií, Kompletácia dielov lepením, Nadstavby vozidiel, Priemyselné montáže, Sklolaminátové diely, Sklom vystužené plasty, Zvárané diely, Zvárané konštrukcie
Poslať správu SAVEA spol. s r.o.
VINYL-FLEX, s.r.o.

VINYL-FLEX, s.r.o.

Firma VINYL-FLEX, s.r.o. je výrobcom a predajcom plastových krytiek a povrchovej úpravy kovov plastom. VINYL-FLEX ponúka nielen finálne plastové výrobky a povrchovú úpravu plastov, ale i rôzne technické riešenia a výrobu prototypov.
Ukáž na mape   internet: www.vinylflex.cz  
naše produkty: Ochranné krytky, Plastové krytky
Poslať správu VINYL-FLEX, s.r.o.
TITAN - Multiplast s.r.o.

TITAN - Multiplast s.r.o.

Dodávame plastové dosky a profily z plastov. Predajný sortiment tvorí dutinkový i plný polykarbonát, plexisklo, PET-G a technické plasty PE, PP, PVC, PVDF, PA, PTFE. Zváracia technika, dutinkové a bublinkové PP dosky. Formátujeme a obrábame CNC. Doprava zdarma.
Ukáž na mape  
naše produkty: Dosky z plexiskla, Dutinkový polykarbonát, Komôrkový polykarbonát, Ľahčené PVC dosky, Nepriestrelné sklo, Plexisklo, Polykarbonát, Polykarbonátové dosky, Protihlukové steny, Solárne články, Technické plasty, Zváračky plastov
Poslať správu TITAN - Multiplast s.r.o.
K&S, lisovna plastů

K&S, lisovna plastů

Vyrábame a predávame plastové výlisky - plastové nábytkové kovanie, priechodky na kábly, vzdušníky, koliečka, kladičky, klzáky, krytky ( skrutiek, konfirmátov, montážnych otvorov, excentrov ), plastové diely vstrekovaním z vlastných foriem i z foriem zákazníkov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kovania na postele, Lisovňa plastov, Plastové nábytkové kovanie, Plastové úchytky, Vstrekovanie plastov
Poslať správu K&S, lisovna plastů
ISOBAST s.r.o.

ISOBAST s.r.o.

Výroba plochých vysekávaných tesnení a pások z penových chemických materiálov, samolepiace alebo bez lepidiel. Vypěňované tvarové PUR diely do foriem. Predaj penových materiálov a používaných lepidiel ( obojstranne samolepiace fólie s krycou vrstvou ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Dielce na pozemné staviteľstvo, Penové materiály pre cestné stavby, Samolepiace tesnenie, Tesnenie pre automobilový priemysel, Tesniace pásky, Výroba tesnenia
Poslať správu ISOBAST s.r.o.
KUTIFEL s.r.o.

KUTIFEL s.r.o.

Ručná a strojná výroba automobilového a priemyslového tesnenia. Automobilové tesnenia pod hlavy válcov, sacie a výfukové systémy, ventilové vrchnáky, olejové vane, vodné pumpy, karburátory pre všetky typy áut vrátane veteránov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Atypická tesnenie, Automobilové tesnenia, Ploché tesnenie, Výroba plochého tesnenia
Poslať správu KUTIFEL s.r.o.
INTRIS, s.r.o.

INTRIS, s.r.o.

Svoju činnosť orientujeme na vytlačovanie plastov, najmä mäkčeného PVC, polyetylénu a polypropylénu. Ponúkame: klipovacie pásky, viazacie pásky, opláštené viazacie drôtiky, viazacie bužírky, hadičky a bužírky, plastové profily, PE a PP trubičky a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bužírky, Klipovacie pásky, Viazacie pásky
Poslať správu INTRIS, s.r.o.

Gastro Sipper s.r.o.

Výroba plastových polotovarov
Ukáž na mape  
Poslať správu Gastro Sipper s.r.o.

ADA Zlín, s.r.o.

Výroba plastových polotovarov
Ukáž na mape  
Poslať správu ADA Zlín, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.