Vysávače

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 20
ECOCLEAN, spol. s r.o.

ECOCLEAN, spol. s r.o.

Firma Ecoclean sa zaoberá dovozom, distribúciou a servisom čistiacej a upratovacej techniky. Predávame priemyselné vysávače, extraktory, umývacie automaty, zametacie stroje, pomocnú upratovaciu techniku, sanitárny tovar vrátane spotrebného materiálu, profichémiu.
Ukáž na mape   internet: www.ecoclean-praha.cz  
naše produkty: Čistiaca a upratovacia technika, Extraktory, Podlahové pady, Priemyselné vysávače, Umývacie stroje, Vysávač do výšok, Zametacie stroje
Poslať správu ECOCLEAN, spol. s r.o.
NEWAG, spol. s r.o.

NEWAG, spol. s r.o.

Centrálne vysávače Husky a Duovac s unikátnou zárukou 25 rokov. Najzdravšie riešenie pre Váš čistý domov - nevíri prach a zbaví Váš dom prachu a alergénov. Špičková kvalita a široká predajná sieť a 25 rokov praxe v obore. Ponúkame taktiež sklzy bielizne Artox.
Ukáž na mape   internet: www.centralni-vysavace-husky.cz  
naše produkty: Centrálne vysávače, Sklzy na bielizeň, Vysávač GarageVac
Poslať správu NEWAG, spol. s r.o.
WELDING PROGRESS

WELDING PROGRESS

Ponúkame široký sortiment zdrojov pre všetky metódy zvárania ( zváračky bodové, oblúkové a plazmové ), prídavné materiály, príslušenstvo, ochranné pomôcky, filtračné zariadenie a brusivo od domácich ajzahraničných výrobcov, vybavenie pre autoservisy a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aku vŕtačka, Brúska uhlová, Motorové píly, Nabíjačka autobatérií, Ochranné pomôcky, Pneumatické náradie, Robotický vysávač, Štiepačka, Záhradná technika, Zváracia technika, Zváračky, Zváranie
Poslať správu WELDING PROGRESS
BEAM ČR s.r.o.

BEAM ČR s.r.o.

Distribúcia, centrálne vysávače pre byty, rodinné domy, komerčné a priemyslové objekty. Ponuka jedinečnej filtrácie GoreTex u agregátov Beam. Sme výhradným dovozcom centrálnych vysávačov BEAM ELECTROLUX.
Ukáž na mape  
naše produkty: Centrálne vysávače
Poslať správu BEAM ČR s.r.o.
Jan Jagoš - HYGMONT

Jan Jagoš - HYGMONT

Autorizovaný predajca čistiacich strojov Kärcher - vysokotlakové mycie stroje s ohrevom i bez ohrevu, vysávače, zametacie stroje, podlahové mycie stroje, čističe na koberce, paročističe. Servis záručný a pozáručný - Kärcher.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čistiace stroje, Čistiace stroje Kärcher, Vysávače Kärcher
Poslať správu Jan Jagoš - HYGMONT
Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Roman Rozsypal - EKOELEKTRO

Ponúkame centrálne vysávače značky BEAM ELECROLUX pre dom i priemysel. Obchodné zastúpenie pre Moravu. Veľkoobchod, maloobchod, kompletné dodávky, výber z celého sortimentu, odborné montáže, návrhy realizácií, záručný a pozáručný servis.
Ukáž na mape  
naše produkty: Centrálne vysávače, Masážne vírivé bazény
Poslať správu Roman Rozsypal - EKOELEKTRO
M.A.C. progress, s.r.o.

M.A.C. progress, s.r.o.

Vyrábame celokovové priemyslové vysávače značky RAPID v niekoľkých typových radách. Tieto vysávače sa vyznačujú veľkou mechanickou odolnosťou v ťažkých podmienkach vo všetkých odvetviach priemyslu a služieb. Sme česká firma a ponúkame vám kvalitný český výrobok.
Ukáž na mape  
naše produkty: Priemyslové vysávače celokovové
Poslať správu M.A.C. progress, s.r.o.

ELCO s.r.o.

Vysávače
Ukáž na mape  
Poslať správu ELCO s.r.o.

Karel Fait

Vysávače
Ukáž na mape  
Poslať správu Karel Fait
Stránka:   1 2 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.