Zariadenie nehnuteľností

Je tu 35 sekcií v ktorej sú 18 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 286
GAPA MB, s.r.o.

GAPA MB, s.r.o.

Vyrábame čistiace rohože, textilné rohože, vstupné rohože, hliníkové a kartáčové rohože. Protiúnavové a ergonomické rohože do priemyslu. Textilné rohože s logom firmy. Bazénové rohože. Štandardné rohože pre rodinné domy a domácnosť. TOPWELL, OPENWELL, SHATWELL.
Ukáž na mape   internet: www.gapa.cz  
naše produkty: Čistiace rohože, Čistiace zóny, Rohože, Rohožky, Textilné rohože, Vstupné rohože
Poslať správu GAPA MB, s.r.o.
Střechy Vaníček spol. s r.o.

Střechy Vaníček spol. s r.o.

Opravy, rekonštrukcie a zateplenie plochých striech priemyselných objektov, obytných a panelových domov. Používame fóliu Protan. Vyrábame klampiarske prvky na CNC strojoch SCHECHTL. Klampiarske výrobky zakúpite na našom e-shope.
Ukáž na mape   internet: www.strechy-vanicek.cz  
naše produkty: Klampiarske prvky, Ploché strechy, Strešné svetlíky
Poslať správu Střechy Vaníček spol. s r.o.
LÁF NEREZ s.r.o.

LÁF NEREZ s.r.o.

Výroba nerezových zariadení, odvodňovacie systémy, vpusty, žľaby, rošty, nerezové dvere prevádzkové, chladiarenské, výroba a montáž solárnych kolektorov. Zakázková výroba podľa požiadaviek ( nádrže, vane a podobne ).
Ukáž na mape   internet: www.laf.cz  
naše produkty: Chladiarenské dvere, Kúpeľňové žľaby, Nerez na mieru, Nerezové nádrže, Nerezové zábradlie, Nerezový podlahový vpust, Zákazková výroba nerez
Poslať správu LÁF NEREZ s.r.o.
COMMODUM, spol. s r.o.

COMMODUM, spol. s r.o.

Naša rýdzo česká firma sa úspešne realizuje na domácom i zahraničnom trhu už od roku 1988. Nosným programom je výroba schodov, plotov, obkladových a podlahových paluboviek, v zákazkovej výrobe sú to drevostavby rodinné domy, zateplené a nezateplené chaty.
Ukáž na mape   internet: www.commodum.cz  
naše produkty: Drevené schodiská, Drevené schody, Schodiská
Poslať správu COMMODUM, spol. s r.o.
MILT s.r.o.

MILT s.r.o.

Vyrábame a realizujeme interiérové premiestniteľné priečky, sklenené priečky, posuvné mobilné akustické steny, vstavby a velíny do priemyselných a skladových hál. Disponujeme mnohými skúsenými odborníkmi, ktorí sú schopní riešiť aj neštandardné požiadavky našich zákazníkov. Kancelária spoločnosti v Prahe, Brne a Bratislave.
Ukáž na mape  
naše produkty: Mobilné priečky, Montované systémy, Posuvné priečky, Presklené steny, Prestaviteľné priečky, Skladacie steny, Sklenené priečky, Sklenené steny
Poslať správu MILT s.r.o.
PRESIZA s.r.o.

PRESIZA s.r.o.

Vyrábame a dodávame hliníkové konštrukčné systémy s veľmi vysokou mechanickou odolnosťou pre zastrešenie zimných záhrad a systém posuvných okien a dverí. Zimné záhrady sú vybavené presklenými otváracími a posuvnými oknami a dverami rôzneho druhu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hliníkové zimné záhrady, Zimná záhrada, Zimné záhrady
Poslať správu PRESIZA s.r.o.
JAP spol. s r. o.

JAP spol. s r. o.

Vyrábame stavebné púzdra pre posuvné dvere, segmentové, točité, klasické schodiská do interiéru i exteriéru a sťahovacie schody do stropu aj do steny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Bočnicové schodiská, Posuvné dvere, Povalové sťahovacie schody, Schody, Stavebné púzdro, Točité schodisko
Poslať správu JAP spol. s r. o.
SWN Moravia, s.r.o.

SWN Moravia, s.r.o.

Výroba drevených schodísk, kovových schodísk, kombinovaných schodísk, vretenových schodísk, obkladov betónových schodísk, samonosných schodísk z masívu, kovu a nerezovej ocele. Drevených zábradlí, nerezových zábradlí, kovových zábradlí a balkónov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené schodiská, Kovové schodiská
Poslať správu SWN Moravia, s.r.o.
Schody Stadler s.r.o.

Schody Stadler s.r.o.

Vyrábame schody, schodiská oceľové, drevené a kombinované. Projekcia, výroba a montáž. Celodrevené, oceľové, vonkajšie, stavebné schodisko.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené schodisko, Drevené schody, Oceľové schodisko, Oceľové schody
Poslať správu Schody Stadler s.r.o.
TEVEKO s.r.o.

TEVEKO s.r.o.

Výroba, kovovýroba, zámočnické práce: haly, oceľové a nerez konštrukcie, svetlíky z polykarbonátov, prístrešky, oceľové, nerezové a presklené zábradlie. Zváranie ( oceľ, nerez, hliník ), kovoobrábanie, strihanie, ohýbanie. Hydraulika: hydraulické hadice.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezové zábradlie
Poslať správu TEVEKO s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.