B

Biomag

Biomag

Vývoj a výroba patentovanej 3D pulzovej magnetoterapie Biomag. Liečebné a rehabilitačné prístroje pulzovej magnetoterapie Biomag sú veľkým prínosom ako v zdravotníctve, tak v domácej starostlivosti. Produkty magnetoterapie Biomag sa predávajú v 20 krajinách sveta.
naše produkty: Domáca magnetoterapia Biomag® LightFit DUO, Magnetoterapeutický prístroj, Magnetoterapia, Magnetoterapia pre domáce použitie, Magnetoterapia pre domácu starostlivosť Biomag® Lumio 3D-e, Magnetoterapia prístroje, Veterinárna magnetoterapia
Poslať správu
BEMA Lanškroun s.r.o.

BEMA Lanškroun s.r.o.

Vyrábame a dodávame plastové obaly - plastové fľaše na mycie prostriedky, aviváže, dezinfekciu, PET fľaše na víno, pivo aj mlieko, plastové kanystre, sudy, dózy, kyblíky, špeciálne fľaše pre bazénovu chémiu. Ďalej plastové uzávery - rozprašovače, pumpičky, flip-top, pull push a bezpečnostné uzávery CRC.
naše produkty: Fľaše na dezinfekcie, Fľaše na mlieko, PET fľaše na víno, Plastové fľaše, Výroba PET fliaš
Poslať správu
Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry s.r.o.

Bílek Filtry s.r.o. vyrába, obchoduje a aplikuje filtre, filtračné zariadenie kvapalín a sanitačné stanice CIP z antikoróznych ocelí v Českej republike i zahraničí. Projekty, poradenstvo v obore filtrácia a sanitácia pre potravinárstvo, strojárenstvo, chémiu, farmáciu.
naše produkty: Filtrácia, Filtrácia piva, Filtre
Poslať správu
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Vyrábame a predávame bowlingové dráhy. Kompletné dodávky na kľúč, zariadenie a príslušenstvo. Výstavba, servis kolkární, bowlingových dráh vrátane projektov. Poradenstvo v oblasti rentability a výstavby bowlingových dráh. Poradenstvo predaja na leasing.
naše produkty: Bowlingové dráhy, Kolkárske dráhy, Výroba športových potrieb
Poslať správu
B+J MIKESKA

B+J MIKESKA

Firma B+J MIKESKA si ako predmet svojej činnosti zvolila výrobu a predaj prenosných lyžiarských vlekov s nízkym vedením lana ( malé lyžiarské vleky ). Všetky typy vlekov sú certifikované pre predaj v EU podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2000/9/ES.
naše produkty: Výroba lyžiarských vlekov
Poslať správu
BENKOR s.r.o.

BENKOR s.r.o.

Sme česká spoločnosť s viac než sedemdesiatročnou tradíciou. Našou špecializáciou je výroba korenia, bylín a sušenej zeleniny. Kladieme zvýšený dôraz na zásady racionálnej výživy. Zásobujeme trh viac než stopäťdesiatimi druhmi korenia a bylín a takmer sto druhmi zmesí.
naše produkty: Korenie, Nakladacie prípravky, Sušené bylinky, Zdravá výživa
Poslať správu
BISO - Keibel s.r.o.

BISO - Keibel s.r.o.

Strojárstvo - rezanie plechu laserom, zváranie nerezovej ocele, CNC obrábanie. Výroba strojov s mechanickým pohonom - drtiče, mulčovače, rozmetadlá hnoja, rotory. Kovovýroba na zákazku. Práškové a mokré lakovanie, výroba zberacích senážnych vozov. STS Strakonice.
naše produkty: Lakovanie ocele, Zváranie oceľových konštrukcií, Prášková lakovňa, Práškové lakovanie kovov, Výroba poľnohospodárskej techniky, Výroba rotorov, Zberací voz Horal, Zberacie vozy, Zváranie ocele
Poslať správu
Bohemia Trade CZ s.r.o.

Bohemia Trade CZ s.r.o.

Teplom zmrštiteľné LDPE a HDPE fólie, BOPP fólie, BOPET fólie, PVC fólie, polyolefín, striech fólie, PVC sleeve, teplom zmrštiteľné rukávce, odnosné tašky s potlačou i bez potlače, konfekčné vrecia, odpadové a mraziace sáčky a stroje na skupinové balenie výrobkov.
naše produkty: BOPET fólie, BOPP fólie, CPP fólie, Fixačné stretch fólie, Obalové fólie, Polyolefín, PVC sleeve fólie
Poslať správu
BULGARIATOUR, spol. s r. o.

BULGARIATOUR, spol. s r. o.

Špecialista pre Vašu dovolenku v Bulharsku a Grécku. Dovolenka v Bulharsku na celom čiernomorskom pobreží. Dovolenka v Grécku-Thassos, Kréta, Chalkidiki-Athos. Letecky z Prahy, Pardubíc a Brna na 8/11/12 a 15 dní. Dieťa za cenu 2.290 Kč. Predaj leteniek a ubytovania.
naše produkty: Dovolenka Bulharsko, Dovolenka Grécko, Zájazdy Bulharsko, Zájazdy Grécko
Poslať správu
BMB OCEL s.r.o.

BMB OCEL s.r.o.

Naša hlavná činnosť je smerovaná na predaj hutného materiálu. V súčasnej dobe sa špecializujeme na pažnice Union a sortiment rúrok, hlavne na rúrky oceľové bezšvíkové hladké, závitové 11353, 11523, špirálovo zvárané, kotlové 12021 a 12022 a ďalšie rúrky.
naše produkty: Hutný materiál, Kovové rúry, Oceľové profily, Oceľové rúrky bezšvíkové, Oceľové rúrky konštrukčné, Oceľové rúrky zvárané, Rúrky z ocele, Rúry
Poslať správu
BH - PLAST, spol. s r.o.

BH - PLAST, spol. s r.o.

Vyrábame ucelený program plastových profilov pre kontaktné zatepľovanie objektov a sádrokartónových konštrukcií. Ďalej vyrábame základné profily pre kancelársky nábytok a špeciálne profily podľa požiadavky zákazníkov.
naše produkty: Dilatačný profil pevný, Ochranné rohy, Plastové nábytkové profily, Plastové stavebné profily, Profily pre zatepľovacie systémy
Poslať správu
Blažek Glass s.r.o.

Blažek Glass s.r.o.

Vyrábame unikátne sklenené pilníky, určené predovšetkým na pilovanie nechtov. Pôvodne bola naša výroba založená na tradičnom brúsenom olovnatom krištáli s bohatými i modernými dekormi. Takmer 95% produkcie vyvážame prakticky do celého sveta.
naše produkty: Ručne dekorovaný olovnatý krištáľ, Sklenené pilníky
Poslať správu
BANES, spol. s r.o.

BANES, spol. s r.o.

Firma Banes s.r.o sa predovšetkým zaoberá obrábaním na objednávku, na sústružníckych automatoch. V roku 94 sme rozšírili svoje pole pôsobnosti na montážne strojárenské práce v hromadnej výrobe. Naša firma je teda rozdelená do dvoch divízií obrábanie a montáže.
naše produkty: CNC sústruženie, Dlhotočné automaty, Skrutky pre rezné doštičky, Zákazkové CNC obrábanie
Poslať správu
Brusírna skla - Jaroslav Ježek

Brusírna skla - Jaroslav Ježek

Hlavným výrobným programom sú sklenené lustrové diely, lustrové ovesy a repliky starých lustrov. Ďalej vyrábame lustrové misky, tulajky, stredové diely, gule, špice, tienidlá. Lustrové ovesy - pendle IA, IB, vachtle, prizmy, hrušky, zvončeky a ovocie.
naše produkty: Brúsený krištáľ, České sklo, Krištáľové závesky, Sklenené lustrové diely, Sklenené lustrové ovesy, Výroba lustrových ovesov
Poslať správu
BRICOL - M, spol. s r.o.

BRICOL - M, spol. s r.o.

Sme distribútorom obalového skla s najväčšou ponukou u vinných, sektových a alkoholových fliaš v Českej republike. Bohatý sortiment zahŕňa fľaše na víno, fľaše na alkohol, zaváracie poháre, dózy a demižóny, koštéry, karafy a darčekové sklo.
naše produkty: Fľaše na alkohol, Fľaše na víno, Obalové sklo, Zaváracie poháre
Poslať správu
BAUDEKOR s.r.o.

BAUDEKOR s.r.o.

Plastové palubovky a parapety - malopredaj, inštalácia, veľkoobchod. Dodávame a pokladáme plávajúce podlahy, parkety, lino, PVC, marmoleum, linoleum, exotické dreviny a korok značiek Parador, Kronotex, Quick step, Pergo, Tarkett, Armstrong, Forbo, Fatra.
naše produkty: Belgické plastové palubovky a parapety, Drevené podlahy, Interiérové ​​dvere, Kamenný koberec, Laminátové podlahy, Plávajúce podlahy, Vinylové podlahy
Poslať správu
BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.

Vyrábame a predávame krby od návrhu po realizáciu. Celoliatinové krbové vložky, teplovzdušné a teplovodné krby, krbové stavebnice. Ďalej ponúkame spracovanie kameňa od krbových obkladov po kuchynské dosky a parapetné dosky.
naše produkty: Krbové stavebnice, Krbové vložky, Mastencové kachle, Peletkové kachle, Teplovodné krby, teplovzdušné krbové vložky
Poslať správu
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projekcia, výroba a montáž oceľových montovaných hál. Výrobné a priemyselné haly, poľnohospodárske haly, skladové haly, športové a jazdecké haly. Výroba a predaj ľahkej strešnej krytiny, trapézových plechov, C / Z profilov, presvetľovacích panelov.
naše produkty: Hangáre, Montované oceľové haly, Stajne pre kone, Ľahké plechové strešné krytiny
Poslať správu
BODEN - MATTE, spol. s r.o.

BODEN - MATTE, spol. s r.o.

Veľkoobchod so širokým sortimentom hutných materiálov - legovaná oceľ, rúrky, tyče ( kruhové, ploché ), plechy. Ponúkame oceľ z vlastného skladu, zo skladov našich partnerov v Českej republike i v zahraničí, poprípade priamo z ocelární doma i v cudzine.
naše produkty: Hutnícky materiál, Legovaná oceľ, Oceľové rúrky
Poslať správu
BAZÉN LIBEREC

BAZÉN LIBEREC

Plavecký bazén 50 m a detský bazén, bazénik, kĺzavka a vírivka pre batoľatá, tobogány 107 a 150 m. Sauny, i spoločná, pary, vírivky, vonkajšia vírivka a divoká rieka, skokanský sektor, slnečná lúka a solária. Výuka plávania, potápania, aquaerobik.
naše produkty: Aquapark Liberec, Plavecký bazén Liberec, Wellness centrum Liberec
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.