Bytový nábytok

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 430
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Najväčší výrobca kovaného-kovového nábytku v Českej republike. Zameriavame sa predovšetkým na výrobu ručne kovaných-kovových postelí, stoličiek, stolov, doplnkov a záhradného nábytku. Všetko vyrábané z masívnej ocele s veľkým podielom ručnej práce. Záruka na výrobky je 10 rokov.
Ukáž na mape   internet: www.kovany-nabytok.sk  
naše produkty: Kovaný nábytok, Kovové postele, Kovový nábytok
Poslať správu IRON - ART, s.r.o.
Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.

Naša spoločnosť poskytuje servis v oblasti prvotného spracovania dýh. Hlavným výrobným programom sú dýhové zosadenky. Ďalším výrobkom, ktorý produkujeme, sú matričné dýhové role pre výrobu hrán. Ponúkame predaj širokého sortimentu dýh vrátane exotických.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čalúnené sedacie súpravy, Drevotrieskové dosky, Dýhové zosadenky, Dýhy, Spracovanie dýh
Poslať správu Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
STRAKOŠ NÁBYTEK

STRAKOŠ NÁBYTEK

Výroba a on-line predaj bytového nábytku so zameraním na jedálenské stoly a predovšetkým stoličky. Okrem stolov a stoličiek ponúkame aj celé kuchynské zostavy, postele, nočné stolíky, skrine, komody, písacie stoly, detský nábytok, obývacie steny, záhradný nábytok a psie búdy.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevená rastúca stolička, Jedálenské stoličky, Jedálenské zostavy, Jedálenský sety, Komody, Obývacie steny, Záťažové stoličky
Poslať správu STRAKOŠ NÁBYTEK
Sofa Design s. r. o.

Sofa Design s. r. o.

Výroba čalúneného sedacieho nábytku na zákazku od klasiky až po modernu. Výber z viac ako 60 modelov v rôznom prevedení a kombinácii. Veľký výber poťahových látok ako od českých výrobcov, tak od zahraničných dodávateľov. Je možné dodať aj vlastný poťahový materiál.
Ukáž na mape  
naše produkty: Čalúnené kreslá ušiak, Čalúnené sedacie súpravy, Čalúnený sedací nábytok
Poslať správu Sofa Design s. r. o.
FERSTO, s.r.o.

FERSTO, s.r.o.

Výroba všetkého zakázkového a sériového nábytku - kancelársky nábytok, kúpelňový nábytok, nábytok kuchynský, spálňový, detský, nábytok pre vybavenie obchodov, reštaurácií, hotelov a bánk. Grafické návrhy na PC, CNC strojné obrábanie - lamino, dýha, masív, lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Atypický nábytok, Kancelársky nábytok, Výroba nábytku
Poslať správu FERSTO, s.r.o.
M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.

Výroba a predaj: pružiace komponenty, pružiny pre výrobu čalúneného nábytku - pružinové kostry ( Bonnell a Minibonnell ), vlnité pružiny ( vlnovce, zick-zack ) a taštičkové pružiny.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pružiny pre výrobu matracov a čalúneneho nábytku, Taštičkové pružiny, Vlnité pružiny
Poslať správu M.K.R. PLUS /M.K.R. +/, spol. s r.o.
NABAU, s.r.o.

NABAU, s.r.o.

Zakázková výroba nábytku a interiéru, schodisko, vnútorné a vchodové dvere, nábytok z masívu, vstavané skrine, drevené a laminované podlahy, výroba kuchýň na zakázku. Stavebné práce, prenájom strojov, stavba rodinných domov na kľúč, fasády, okná, pozemné práce.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nábytok z masívu, Vchodové dvere z masívu
Poslať správu NABAU, s.r.o.
WOODFACE spol. s r.o.

WOODFACE spol. s r.o.

Vstavané skrine a šatne na mieru, výroba, predaj, montáž. Široká ponuka materiálov, systémov otvárania a doplnkov vo všetkých cenových kategóriách. Grafický návrh, kalkulácie, zameranie, doprava zdarma. Všetko i na splátky. Volajte zdarma 800 179 260.
Ukáž na mape  
naše produkty: Šatníkové skrine Woodface, Skrine na mieru Woodface, Vstavané skrine Woodface
Poslať správu WOODFACE spol. s r.o.
UNIS - N spol. s r.o.

UNIS - N spol. s r.o.

Naša firma vyrába drevený nábytok z masívu. V našom sortimente môžete nájsť drevené skrine, skrinky, TV skrinky, komody z masívu, drevené prádelníky, knihovne, postele z masívu, príborníky, konferenčné stolíky, jedálenské stoly a drevené stoličky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Drevené postele, Drevený nábytok, Drevený nábytok z masívu, Nábytok z masívu, Postele z masívu, Výroba nábytku
Poslať správu UNIS - N spol. s r.o.
JITONA a.s.

JITONA a.s.

Zastávame významné postavenie na európskom trhu nábytku. Sme český výrobca a exportér nábytku. Vyrábame spáľne, obývacie izby a jedálne z masívu alebo dýhované. Export tvorí 96 % obratu.
Ukáž na mape  
naše produkty: Výroba spální, Výroba obývacieho nábytku
Poslať správu JITONA a.s.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.