Etikety a štítky

Je tu 1 sekcia v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 43
GRANITOL akciová společnost

GRANITOL akciová společnost

Sme najväčší výrobca vyfukovaných PE fólií a viazacích PP pások v Českej republike so 120-ročnou tradíciou. Vyrábame LDPE a HDPE fólie, tašky, vrecia, vrecká, viazacie PP pásky. Fólie dokážeme potlačiť až 8 farbami.
Ukáž na mape   internet: www.granitol.cz  
naše produkty: Fólie pre skupinové balenie, HDPE fólie Mikroten, Mikroténové vrecká, Paletizačné fólie, Perforované fólie, PP viazacie pásky, Reklamné tašky
Poslať správu GRANITOL akciová společnost
SELOS Magnetics, s.r.o.

SELOS Magnetics, s.r.o.

Vyrábame magnety pre priemysel, magnetické materiály, elektromagnety, flexibilné magnety, magnetické separátory, magnetické dopravníky. Naša spoločnosť distribuuje a servisuje závitorezy ROSCAMAT a Microtap, upínače S.C.M. a náradie RUKO.
Ukáž na mape   internet: www.selos.cz  
naše produkty: Bremenové magnety, Elektromagnety, Feritové magnety, Magnetická fólia, Magnetické menovky, Magnetické pásky, Magnetické separátory, Magnetické štítky a výseky, Magnetické upínače na brúsenie, Magnetické upínače na frézovanie, Neodymové magnety, Permanentné magnety, Závitorez
Poslať správu SELOS Magnetics, s.r.o.
TECOM paper s.r.o.

TECOM paper s.r.o.

Zaoberáme sa spracovaním papiera a polygrafickou výrobou. Vyrábame roličky do pokladní s možnosťou potlače, samolepiace etikety a kartónové visačky, registračné papiere pre zdravotníctvo a priemysel, parkovacie lístky, vstupenky, cestovné lístky, kancelársky papier.
Ukáž na mape   internet: www.tecompaper.cz  
naše produkty: Parkovacie lístky, Samolepiace etikety
Poslať správu TECOM paper s.r.o.
PODHORAN LUKOV a.s.

PODHORAN LUKOV a.s.

Abroll mulden kontajner, medzinárodná kamiónová doprava, opravy a emisie nákladných vozidiel a traktorov, oprava autoagregátov výmenným spôsobom, sieťotlač, reklamná tlač, plošné spoje, výroba nábytku, postele, prenájom kongresová sála, vináreň.
Ukáž na mape   internet: www.podhoran.cz  
naše produkty: Abroll kontajner, Štítky
Poslať správu PODHORAN LUKOV a.s.
GABEN, spol. s r. o.

GABEN, spol. s r. o.

Identifikácia vo výrobných procesoch a logistike. Čiarové kódy - implementácie do systémov. Tepelné tlačiarne pre tlač samolepiacich etikiet. Spotrebný materiál pre tlač - etikety, TTR farbiace pásky. Snímače čiarových kódov. Mobilné terminály pre zber dát.
Ukáž na mape  
naše produkty: Aplikátory etikiet, Etikety, Farbiace pásky, RFID etikety, RTLS, Samolepiace etikety, Snímače čiarových kódov, Terminály čiarových kódov, Tlačiarne etikiet
Poslať správu GABEN, spol. s r. o.
SVS, spol. s r.o.

SVS, spol. s r.o.

SVS, Spol. s.r.o. vyrábame odolné samolepiace a špeciálne etikety pre automobilový, chemický, farmaceutický a spotrebný priemysel. Sme držiteľom certifikácie ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004.
Ukáž na mape  
naše produkty: Braillovo písmo, Etikety a štítky, Visačky
Poslať správu SVS, spol. s r.o.
EPRIN spol. s r.o.

EPRIN spol. s r.o.

Spoločnosť EPRIN je popredným dodávateľom pre Českú republiku a krajiny EÚ v oblasti AID, tlačiarne, snímače, terminály, RFID, aplikátory, etikety, farbiace pásky, spolupráca s renomovanými výrobcami, najlepšie referencie vo všetkých oboroch.
Ukáž na mape  
naše produkty: Automatická identifikácia, Aplikátory etikiet, Bezpečnostné etikety, Samolepiace etikety, Čítačky čiarových kódov
Poslať správu EPRIN spol. s r.o.
A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.

Vyrábame plastové PP a PVC samolepiace pásky, LDPE ohraničujúce pásky a perforované štítky so zákazkovou potlačou. Dodávame široký sortiment obalových a reklamných materiálov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lepiace pásky, Maskovacie lepiace pásky, Placky so zatváracím špendlíkom, Potlačené lepiace pásky, Stretch fólia
Poslať správu A.A. Potištěné lepicí pásky s.r.o.
Agentura-D, s.r.o.

Agentura-D, s.r.o.

Výroba, vývoj v súlade s ISO 9001 : hliníkové, nerezové a mosadzné štítky, PVC, plasty, papier, ovládacie prístrojové panely, samolepky, klávesnicové fólie, psie a evidenčné známky, etikety, informačné systémy, leptanie, gravírovanie, dierovanie a UV lakovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Nerezové štítky, Samolepky, Sieťotlač
Poslať správu Agentura-D, s.r.o.
Identcode s.r.o.

Identcode s.r.o.

Vyvíjame a vyrábame komponenty parkovacích systémov, platobné automaty, zariadenia pre triedenie a výdaj mincí, priemyslové terminály pre zber dát a riadenie výroby, snímače 2D kódov pre priemyselné aplikácie a hardwarové kľúče pre ochranu software.
Ukáž na mape  
naše produkty: 2D priemyselné snímače čiarového kódu, Prístupové systémy, Platobné automaty, Priemyselné dátové terminály
Poslať správu Identcode s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 daľšie  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.