Volný čas

Je tu 4 sekcia v ktorej sú 51 podsekcií

 
Stránka:   1 2 3 4 daľšie
Zobrazujem firmy 120 celkom 66
UNIHAL - Svět montovaných hal

UNIHAL - Svět montovaných hal

Ponúkame výrobu oceľových konštrukcií, montáž a dodávku montovaných hál - výrobné haly, sklady, administratívne haly, predajné haly, autosalóny, poľnohospodárske haly, športové haly, opláštenie hál a rekonštrukciu oceľových hál. Zateplené i nezateplené haly.
naše produkty: Montované haly, Montované výrobné haly, Oceľové konštrukcie, Opláštenie hál
Poslať správu UNIHAL - Svět montovaných hal
Astron Buildings s.r.o.

Astron Buildings s.r.o.

Spoločnosť Astron Buildings vyrába oceľové konštrukcie a montované haly Astron. Oceľové montované haly Astron slúžia ako priemyselné haly, výrobné haly, športové haly, obchodné komplexy, sklady, logistické centrá, zimné štadióny, viacpodlažné budovy, hangáre, nadzemné parkoviská a ďalšie.
naše produkty: Haly na kľúč, Montované haly, Oceľové haly, Oceľové konštrukcie, Priemyselné haly, Priemyselné stavby na kľúč, Športové haly, Výrobné haly
Poslať správu Astron Buildings s.r.o.
Jan Benda - Požární služby

Jan Benda - Požární služby

Vykonávame preventívne kontroly objektov, revízie požiarnych hydrantov vrátane zabezpečenia predpísaných kontrol ďalších požiarne bezpečnostných zariadení. Predaj hasiacích prístrojov, požiarnych hydrantov a ďalšieho vybavenia pre profesionálnych i dobrovoľných hasičov.
naše produkty: Požiarna výzbroj, Požiarny šport
Poslať správu Jan Benda - Požární služby
BOWLING - CENTRUM s.r.o.

BOWLING - CENTRUM s.r.o.

Vyrábame a predávame bowlingové dráhy. Kompletné dodávky na kľúč, zariadenie a príslušenstvo. Výstavba, servis kolkární, bowlingových dráh vrátane projektov. Poradenstvo v oblasti rentability a výstavby bowlingových dráh. Poradenstvo predaja na leasing.
naše produkty: Bowlingové dráhy, Kolkárske dráhy, Výroba športových potrieb
Poslať správu BOWLING - CENTRUM s.r.o.
B+J MIKESKA

B+J MIKESKA

Firma B+J MIKESKA si ako predmet svojej činnosti zvolila výrobu a predaj prenosných lyžiarských vlekov s nízkym vedením lana ( malé lyžiarské vleky ). Všetky typy vlekov sú certifikované pre predaj v EU podľa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2000/9/ES.
naše produkty: Výroba lyžiarských vlekov
Poslať správu B+J MIKESKA
ESA Interplan s.r.o.

ESA Interplan s.r.o.

Vyrábame moderné nafukovacie haly s lanovou konštrukciou. Vykonávame montáž a servis priamo u zákazníka. Všetky materiály a jednotlivé komponenty sú obstarávané u renomovaných dodávateľov z krajín Európskej Únie. Podpora škôl v Nepále a Tibete.
naše produkty: Nafukovacie haly
Poslať správu ESA Interplan s.r.o.
CALYPSO GROUP s. r. o.

CALYPSO GROUP s. r. o.

Výroba, predaj, prenájom, montáž a servis pretlakových nafukovacích hál a ich príslušenstva. Výroba a montáž rozvádzačov, elektroinštalácie, elektrické rozvody, riadenie a regulácia.
naše produkty: Nafukovacie haly
Poslať správu CALYPSO GROUP s. r. o.
Callipso ProSport s. r. o.

Callipso ProSport s. r. o.

Výroba, predaj, prenájom, montáž a servis pretlakových nafukovacích hál a ich príslušenstva. Výroba a montáž rozvádzačov, elektroinštalácie, elektrické rozvody, riadenie a regulácia.
naše produkty: Nafukovacie haly
Poslať správu Callipso ProSport s. r. o.
2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře

2G je česká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou prikrývok a zahlávkov plnených dutým vláknom alebo prírodnou výplňou ( perie, ovčia vlna, ťavia srsť, bambus ) klasických i atypických rozmerov. Zdravotných zahlávkov, podložiek a výplní pre nábytkársky priemysel.
naše produkty: Anatomické vankúše, Luxusné obliečky Swarovski, Páperové prikrývky z prírodných materiálov, Prešívané prikrývky, Prikrývky z dutého vlákna, Spacie vaky
Poslať správu 2G-spol. s r.o. - Přikrývky a polštáře
Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Vyrábame a predávame pružné aj pevné stuhy pre výrobcov spodného prádla a odevov, ale taktiež pre automobilový priemysel, nábytkárov, reklamné agentúry, zdravotníctvo, pre výrobu športových potrieb. Sme dcérskou spoločnosťou firmy Gabler Band AG z Rakúska.
naše produkty: Gumolana, Lemovky, Odevné stuhy, Popruhy tkané, Prádlové gumy, Pruženka so silikónom, Pruženky, Technické stuhy
Poslať správu Výroba stuh - ELAS, s.r.o.
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Reštauračný pivovar. Vlastná výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný svetlý a tmavý ležiak. 340 miest v atraktívnych rozsiahlych priestoroch. Prehliadka s odborným výkladom. Vynikajúca typicky česká a medzinárodná kuchyňa. Pivné večery so živou hudbou.
naše produkty: Česká reštaurácia v Prahe, Český pivovar v Prahe, Reštauračný pivovar v Prahe, Výroba piva
Poslať správu Novoměstský pivovar spol. s r.o.
XRIDE - skateshop a snowboard shop

XRIDE - skateshop a snowboard shop

Prevádzkujeme skateshop a snowboard shop. Predávame - snowboardy, snowboard komplety, snowboard bundy, snowboard nohavice. Značky Horsefeathers, Meatfly, Burton, Niedecker, Option, Nfa, Vehicle, Osiris, Ipath, DC shoes, DVS, Lakai, Vision, Sapient, Mill.
naše produkty: Horsefeathers bundy, Horsefeathers shop, Meatfly bundy, Ruksaky Dakine, Šiltovky, Skate oblečenie, Skate topánky, Skateshop Meatfly, Snowboard shop, Snowboardové bundy, Snowboardové komplety, Snowboardové oblečenie
Poslať správu XRIDE - skateshop a snowboard shop
Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.

Spoločnosť ponúka poplatkové lovy, služby v poľovníctve, lesnícke služby v rámci starostlivosti o les a o poľovný revír, zalesňovanie vrátane dodávky sadeníc, ťažbu dreva a jeho výkup, dopravu dreva, poradenstvo v obore lesníctvo, odbornú správu lesa, nájom lesa.
naše produkty: Dotácie na hospodárenie v lesoch, Poplatkové lovy, Prevoz dreva, Realizácia záhrad, Výkup a predaj dreva
Poslať správu Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO, spol. s r.o.

MONT-KOVO ponúka montované haly - výrobu i montáž. Montujeme zateplené haly, nezateplené haly, výrobné haly, sklady, predajné haly, športové haly, administratívne haly. Ponúkame zastrešenie haly, zateplenie haly, opláštenie haly, oceľové konštrukcie.
naše produkty: Montované haly, Oblúkové haly, Oceľové konštrukcie, Športové haly
Poslať správu MONT-KOVO, spol. s r.o.
A A A radiotaxi s.r.o.

A A A radiotaxi s.r.o.

Taxislužba v rámci Prahy, ČR a zahraničia. Príde pre Vás najbližšie z 1200 áut. Zastavenie po Prahe zdarma. Oznámenie približnej ceny jazdy dopredu. Zvýhodnené jazdy pre firmy, objednávanie pomocou SMS, Nonstop prevádzka, online, zelená linka, hovoríme anglicky.
naše produkty: Doprava v Prahe, Lacné taxi Praha, Doprava z letiska Praha, Vyhliadkové lety balónom
Poslať správu A A A radiotaxi s.r.o.
SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

SVITAP J. H. J. spol. s r. o.

Výroba technických tkanín: bavlna, ľan, polyester a konfekcia. Textilné haly, stany, plachty, party stany, pergoly. Podstrešné a iné fólie, syntetické usne a koženky. Bytový textil z mikrovlákna - Sleep Well® a Ovečka®, utierky. Vysokopevnostné viazacie PET pásky.
naše produkty: Hebké povlečenie, Kašírované fólie, Koženky, Montované textilné haly, Paropriepustné podstrešné fólie, Povlečenie z mikrovlákna, Protipovodňové hradenia, Športové montované haly, Ťažké ľanové tkaniny, Textilné garáže, Textilné klimamembrány, Tkaniny pre pracovné ošatenie
Poslať správu SVITAP J. H. J. spol. s r. o.
BORGA s.r.o.

BORGA s.r.o.

Projekcia, výroba a montáž oceľových montovaných hál. Výrobné a priemyselné haly, poľnohospodárske haly, skladové haly, športové a jazdecké haly. Výroba a predaj ľahkej strešnej krytiny, trapézových plechov, C / Z profilov, presvetľovacích panelov.
naše produkty: Hangáre, Montované oceľové haly, Stajne pre kone, Ľahké plechové strešné krytiny
Poslať správu BORGA s.r.o.
DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

DOMAFIT FITNESS, s.r.o.

Špecialista na posilovacie stroje! Vybavenie posilovní pre domáce posilovne, hotelové a verejné posilovne - všetko pre posilovanie, zvyšovanie kondície a zdravý životný štýl. Rotopedy, bežecké a crossové trenažéry, posilovacie lavice a veže, činky, doplnky.
naše produkty: Domáce trenažéry, Posilovacie stroje Impulsefitness, Posilovacie stroje Tuff Stuff, Vybavenie posilňovní
Poslať správu DOMAFIT FITNESS, s.r.o.
BAZÉN LIBEREC

BAZÉN LIBEREC

Plavecký bazén 50 m a detský bazén, bazénik, kĺzavka a vírivka pre batoľatá, tobogány 107 a 150 m. Sauny, i spoločná, pary, vírivky, vonkajšia vírivka a divoká rieka, skokanský sektor, slnečná lúka a solária. Výuka plávania, potápania, aquaerobik.
naše produkty: Aquapark Liberec, Plavecký bazén Liberec, Wellness centrum Liberec
Poslať správu BAZÉN LIBEREC
MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o.

MP LESY, spol. s r.o. sa zaoberá predajom dreva, výkupom dreva od ostatných vlastníkov lesov, pestovaním a následným predajom sadeníc. Predaj dreva je uskutočňovaný vo všetkých hrúbkových a kvalitatívnych triedach v drevinnej skladbe SM, BO, MD, BK v dĺžkach 2-14 m.
naše produkty: Poplatkové lovy, Predaj a nákup dreva
Poslať správu MP LESY, spol. s r.o.
Stránka:   1 2 3 4 daľšie  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.