I

Ing. Vladimír Jehlička

Ing. Vladimír Jehlička

Vyvíjame účtovnícke programy AdmWin ( daňová evidencia, podvojné účtovníctvo ) previazaných evidenciou faktúr, skladu, pokladní, zákaziek, objednávok, kníh jázd, korešpondencie a miezd do jedného informačného systému. Tieto účtovnícke programy upravujeme na objednávku.
naše produkty: Účtovnícke programy
Poslať správu
INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.

Naša firma sa zaoberá výrobou a predajom strojov pre obalový priemysel a obalových materiálov. Ponúkame predovšetkým prevíjačky, rezačky, extrudéry, obojstranne lepiace pásky pre výrobu sáčkov, dvojvrstvovú vlnitú lepenku, klopové krabice.
naše produkty: Dvojvrstvová vlnitá lepenka, Extrudéry bublinkových fólií, Lepiace pásky s potlačou, Prevíjacie stroje na stretch fólie, Recyklačné stroje, Stroje na výrobu a spracovanie obalov, Stroje na výrobu vreciek, Systémy inteligentného balenia
Poslať správu
INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

INPO, spol. s r.o., Kovárna Hošťálková

Firma INPO, spol. s r.o. má k dispozícii päť výrobných liniek, LZK2500 ton a tri linky s lismi LZK1600 ton, jednu linku pre normalizačné a izotermické žíhanie, tri sferoidizačné komorové pece a jednu vákuovú pec pre kalenie zápustiek.
naše produkty: Výkovky, Zápustkové výkovky
Poslať správu
IMPOL TRADE s.r.o.

IMPOL TRADE s.r.o.

Hľadáte tapety na stenu? Moderné vliesové tapety za skvelé ceny! Pravidelné akčné ponuky a výpredaje tapiet. Nájdete u nás tiež samolepiace tapety a fólie, fototapety a obrazy. Zadarmo doprava pri nákupe nad 60 €.
naše produkty: Samolepiace tapety a fólie, Tapety, Tapety na stenu, Tapety na steny, Výfuky
Poslať správu
INTEKA Brno spol. s r.o.

INTEKA Brno spol. s r.o.

Dodávky a montáž zariadenia v oblasti tepelnej energetiky, tepla a kompletného rozsahu technológií úpravy vody, vrátane stavebných prác, silnoprúdu, riadiacích systémov, merania a regulácie.
naše produkty: Tepelná energetika
Poslať správu
I.B.C., a.s.

I.B.C., a.s.

I.B.C. a.s. - výroba vysoko kvalitného rehabilitačného zariadenia a pomôcok. Už od roku 1996 ponúka svojím partnerom i spotrebiteľom rehabilitačné pomôcky nielen pre domáce využitie, ale aj pre rehabilitačné zariadenia, kúpeľné domy, wellness centrá.
naše produkty: Polarizačná lampa, Suchá vodná masáž
Poslať správu
IRON - ART, s.r.o.

IRON - ART, s.r.o.

Najväčší výrobca kovaného-kovového nábytku v Českej republike. Zameriavame sa predovšetkým na výrobu ručne kovaných-kovových postelí, stoličiek, stolov, doplnkov a záhradného nábytku. Všetko vyrábané z masívnej ocele s veľkým podielom ručnej práce. Záruka na výrobky je 10 rokov.
naše produkty: Kovaný nábytok, Kovové postele, Kovový nábytok
Poslať správu
IMTRADEX, a.s.

IMTRADEX, a.s.

Výroba a predaj: paletové, konzolové a policové regálové systémy ako stabilné, tak v pojazdnom ( posuvnom ) prevedení, a ďalej vjazdové a prechodové regály, priebežné regály, samonosné skladovacie silá a oceľové plošiny.
naše produkty: Konzolové regály, Paletové regály, Policové regály, Posuvné regály, Regály
Poslať správu
Ing. Zuzana Krejčová

Ing. Zuzana Krejčová

Naša firma sa zaoberá farbením krištáľových lustrových ovesov, sklenených perál a iných drobných sklenených predmetov. Táto služba je určená predovšetkým výrobcom krištáľových svietidiel, figúrok a bižutérie. Ponúkame vysokú kvalitu služieb a krátke dodacie lehoty.
naše produkty: Farbenie perlí, Farbenie skla, Lustrové ovesy
Poslať správu
IMIT spol. s r.o.

IMIT spol. s r.o.

Sme rýdzo českou firmou podnikajúcou v odbore obkladov viac ako 17. rokov. Našim zákazníkom ponúkame obklady a obkladové zostavy s Liaporom. V našom portfóliu nájdete širokú škálu obkladov pre interiér i exteriér.
naše produkty: Kamenné obklady, Obkladový kameň
Poslať správu
IRISA, výrobní družstvo

IRISA, výrobní družstvo

Firma s dlhoročnou tradíciou na českom trhu. V súčasnej dobe má 4 výrobné programy: výroba a predaj sklenené vianočné ozdoby ( banky ), lisovanie a montáž výrobkov z termoplastov, nástrojáreň ( výroba foriem pre vstrekovanie a vákuovanie plastov ) a kartonáž.
naše produkty: Kartonáž, Lisovňa plastov, Vianočné dekorácie, Vianočné ozdoby, Vstrekovanie plastov
Poslať správu
ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o.

ISAN Radiátory s.r.o. vyrába rúrkové a dizajnové radiátory ISAN MELODY, sálavé konvektory ISAN EXACT a konvektory s lamelovým výmenníkom ISAN EXACT ECOLITE, podlahové konvektory ISAN TERMO , článkové radiátory ISAN ATOL a radiátory z rebrových rúrok ISAN SPIRAL.
naše produkty: Kúpeľňové dizajnové radiátory, Lamelové radiátory, Podlahové konvektory, Sálavé konvektory
Poslať správu
Impex Car corp.,s.r.o.

Impex Car corp.,s.r.o.

Autopožičovňa Praha. Predaj a prenájom luxusných vozidiel popredných svetových značiek : Audi, BMW, Mercedes Benz, Porsche, Ferrari, Rolls Royce, Bentley, Hummer, Infiniti, Lamborghini. Dovoz na objednávku, servis, ručné mytie vozidiel, poistenia a leasing vozov.
naše produkty: Autopožičovňa Praha, Luxusné vozy Praha, Požičovňa luxusných áut v Prahe
Poslať správu
INGO HOTEL ARNIKA

INGO HOTEL ARNIKA

Hotel v južných Čechách na Šumave ležiaci na úpätí Boubína. Hotel má vlastné tenisové kurty, minigolf, lyžovanie 400 m od hotela. Sauna a krytý bazén sú súčasťou hotela. Okrem možnosti ubytovania sa v hoteli nachádza reštaurácia, salóniky, Lobby bar.
naše produkty: Hotel Šumava, Šumava ubytovanie, Ubytovanie Šumava, Ubytovanie v hoteli na Šumave
Poslať správu
Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Institut mikroelektronických aplikací s.r.o.

Identifikačné systémy, platobné a GSM aplikácie, konzultácie. NFC. Dochádzkové, prístupové, vjazdové, korelačné a stravovacie systémy. ID systémy pre výdajové automaty. Internetové kiosky s platobným terminálom. SW a služby pre dochádzky a prípravu miezd.
naše produkty: Mobilná čítačka kariet, NFC technológia, Plastové karty
Poslať správu
ISOBAST s.r.o.

ISOBAST s.r.o.

Výroba plochých vysekávaných tesnení a pások z penových chemických materiálov, samolepiace alebo bez lepidiel. Vypěňované tvarové PUR diely do foriem. Predaj penových materiálov a používaných lepidiel ( obojstranne samolepiace fólie s krycou vrstvou ).
naše produkty: Dielce na pozemné staviteľstvo, Penové materiály pre cestné stavby, Samolepiace tesnenie, Tesnenie pre automobilový priemysel, Tesniace pásky, Výroba tesnenia
Poslať správu
IREL, spol. s r.o.

IREL, spol. s r.o.

Spoločnosť IREL, s r.o. patrí medzi najväčších pestovateľov a spracovateľov Pestreca mariánskeho v Európe. Ponúka potravinové doplnky a kŕmne doplnky z Pestreca mariánskeho. Je spracovateľom extraktov a vyrába humánnu a veterinárnu kozmetiku.
naše produkty: Kŕmne doplnky, Ostropestřcový olej, Potravinové doplnky, Sprchový gél CAPILLAN
Poslať správu
INTRIS, s.r.o.

INTRIS, s.r.o.

Svoju činnosť orientujeme na vytlačovanie plastov, najmä mäkčeného PVC, polyetylénu a polypropylénu. Ponúkame: klipovacie pásky, viazacie pásky, opláštené viazacie drôtiky, viazacie bužírky, hadičky a bužírky, plastové profily, PE a PP trubičky a ďalšie.
naše produkty: Bužírky, Klipovacie pásky, Viazacie pásky
Poslať správu
INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.

INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY s.r.o.

Hlavnou činnosťou je medzinárodná preprava zásielok - letecká preprava, námorná preprava, kombinovaná preprava a cestná preprava. K týmto službám ponúka spoločnosť zabezpečenie colnej deklarácie a možnosť skladovania. Import a export z / do celého sveta.
naše produkty: Medzinárodná preprava
Poslať správu
INT-EX , s.r.o.

INT-EX , s.r.o.

Základnou činnosťou je výroba a montáž plastových okien a dverí. Ďalšou činnosťou, ktorou sa naša spoločnosť zaoberá, je výroba a montáž vstavaných skríň. Svoje služby ponúkame predovšetkým v Stredočeskom a Ústeckom kraji.
naše produkty: Plastové dvere, Plastové okná Ústí nad Labem - INT-EX , s.r.o.
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.