Š

ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o.

ŠPINAR - software s.r.o. výhradný dodávateľ programu TurboCAD, TurboCADCAM, TurboFLOORPLAN, DAEX. Program pre návrh domu, návrh interiéru, návrh kuchyne, návrh kúpeľne, návrh záhrada, stavebné projektovanie, stavebná architektúra, výroba nábytku.
naše produkty: CAD program, Návrhy interiérov, Program návrh interiéru
Poslať správu
Štukatérství Martin Bezdička

Štukatérství Martin Bezdička

Vyrábame fasádne profily štandardných tvarov, ale aj na objednávku pre historické centrá s požiadavkom na zachovanie pôvodných štukatúr. Vykonávame reštaurátorské práce, projekčnú a poradenskú činnosť. Vyrábame sadrové profily na výzdobu interiérov.
naše produkty: Fasádne profily, Podstrešné rímsy, Sadrové ozdobné prvky
Poslať správu
Špringl

Špringl

Vyrábame a predávame sklenené tlačené perly, sklenené ohňové perly, sklenené točité perly - lampové perly a drevené gombíky. Jedná sa o klasické aj originálne tvary, v rôzných farbách a farebných kombináciach, s rôznými povrchovými úpravami.
naše produkty: Bižutérne komponenty, České korálky, Sklenené korálky, Sklenené točené perly, Tlačené sklenené perly
Poslať správu
ŠKRAMPAL spol. s r.o.

ŠKRAMPAL spol. s r.o.

Firma bola založená v roku 1993 a v roku 2003 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzeným. Zaoberáme sa špecializovaným veľkoobchodom a maloobchodom v oboroch voda, vykurovanie a plynoinštalácia. Zdarma poskytujeme poradenstvo v obore.
naše produkty: Inštalačný systém PVC - CPVC, Krbové kachle, Viacvrstvová rúrka Pex - Al - Pex
Poslať správu
ŠINDLER´S. s.r.o.

ŠINDLER´S. s.r.o.

Ponúkame kompletný sortiment nerezovej ocele. Nerezové plechy, rúrky, armatúry, jekly, príruby, klapky, potravinárske šrubovanie, hadice a spojovací materiál. Nerezová oceľ pre potravinársky, hutnícky, chemický, pivovarnícky, liehovarnícky a mliekárenský priemysel.
naše produkty: České sklo, Fotoaparáty, Nerezová oceľ
Poslať správu
ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

ŠKODA MACHINE TOOL a.s.

Vyrábame ťažké horizontálne frézovacie a vyvrtávacie stroje priemer vretena 140 - 300 mm, frézovacie a vyvrtávacie hlavy, otočné stoly, ťažké hrotové sústruhy maximálny priemer obrobku 1000 - 5200 mm, špeciálne stroje na kľukové hriadele a rotory turbogenerátorov.
naše produkty: Frézovacie vyvrtávacie stroje
Poslať správu
Šimara & Škrla

Šimara & Škrla

Naša firma sa zaoberá pokladaním liatých anhydritových podláh. Našimi zákazníkmi sú súkromné osoby, ktoré využívajú našu prácu pre výstavbu rodinných domov a firmy pre stavbu priemyselných objektov. Ponúkame odborné poradenstvo v tomto obore.
naše produkty: Anhydritové podlahy, Anhydritové potery, Liaté podlahy
Poslať správu

České firmy

KSK, s.r.o. Zvarovanie a spájky NAUTIG SE Plavidlá a lode GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba rt steel s.r.o. Potrubia a trúbky KORAN, spol. s r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.