Športové potreby

Je tu 6 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 154
Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Výroba stuh - ELAS, s.r.o.

Vyrábame a predávame pružné aj pevné stuhy pre výrobcov spodného prádla a odevov, ale taktiež pre automobilový priemysel, nábytkárov, reklamné agentúry, zdravotníctvo, pre výrobu športových potrieb. Sme dcérskou spoločnosťou firmy Gabler Band AG z Rakúska.
Ukáž na mape   internet: www.elas.cz  
naše produkty: Gumolana, Lemovky, Odevné stuhy, Popruhy tkané, Prádlové gumy, Pruženka so silikónom, Pruženky, Technické stuhy
Poslať správu Výroba stuh - ELAS, s.r.o.
XRIDE - skateshop a snowboard shop

XRIDE - skateshop a snowboard shop

Prevádzkujeme skateshop a snowboard shop. Predávame - snowboardy, snowboard komplety, snowboard bundy, snowboard nohavice. Značky Horsefeathers, Meatfly, Burton, Niedecker, Option, Nfa, Vehicle, Osiris, Ipath, DC shoes, DVS, Lakai, Vision, Sapient, Mill.
Ukáž na mape  
naše produkty: Horsefeathers bundy, Horsefeathers shop, Meatfly bundy, Ruksaky Dakine, Šiltovky, Skate oblečenie, Skate topánky, Skateshop Meatfly, Snowboard shop, Snowboardové bundy, Snowboardové komplety, Snowboardové oblečenie
Poslať správu XRIDE - skateshop a snowboard shop
AFARS, s.r.o.

AFARS, s.r.o.

Výroba odevov pre poľovníctvo, lov a voľný čas. Maloobchodný a veľkoobchodný predaj - zbrane, strelivo, optika, nože, vzduchovky, lovecké odevy, lovecké topánky. Šijeme uniformy, poľovnícke spoločenské obleky, oblečenie do prírody a na cestovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Lesnícke odevy, Lovecké potreby
Poslať správu AFARS, s.r.o.
Zdeněk Hrubý - HC Compact

Zdeněk Hrubý - HC Compact

Výroba a predaj : posilovacie stroje, posilovacie lavice, činky, viacúčelové lavičky, ribstoly, profi stroje a ďalšie príslušenstvo pre vybavenie fitcentier, športová výživa a oblečenie. Špecializovaná predajňa KETTLER : ergometre, rotopedy, crosstrenažéry a ďalšie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Posilovacie lavice, Posilovacie stroje, Rotopédy KETTLER, Športová výživa, Vybavenie fitcentier, Vybavenie fitness
Poslať správu Zdeněk Hrubý - HC Compact
NIR, spol. s r.o.

NIR, spol. s r.o.

Predávame gulečníkové stoly, stolný futbal, šípky a všetky príslušenstva. Gulečníky LONGONI, BRUNSWICK, WIK, PROSTAR. Servis gulečníkových tág. Gulečníky - servis a poťahovanie. Ponúkame všetko pre gulečník, futbal, šípky. Zásielková služba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gulečník, Gulečníkové stoly, Stolný futbal
Poslať správu NIR, spol. s r.o.
HAPPY SPORT

HAPPY SPORT

Špecializované predajne nového i použitého vybavenia pre zimné športy. Ponúkame zjazdové lyže, snowboardy, lyžiarské i snowboardové topánky, viazanie, palice, lyžiarské i snowboardové oblečenie. Doplnky: rukavice, okuliare. Požičovne a servis lyží a snowboardov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Požičovňa lyží a snowboardov, Zjazdové lyže
Poslať správu HAPPY SPORT
MIBO - profi koloběžky

MIBO - profi koloběžky

Naša firma má dlhoročné skúsenosti s výrobou kolobežiek podľa konštrukcie overenej desiatkami rokov prevádzky. Kolobežky MIBO s atestom českej štátnej skúšobne spĺňajú normy: ČSN EN 71-1, ČSN EN 71-3, ČSN ISO 42-10, Vyhlášku ministerstva dopravy číslo 102/91.
Ukáž na mape  
naše produkty: Kolobežky
Poslať správu MIBO - profi koloběžky
MILOSLAV JANSA - LIGO

MILOSLAV JANSA - LIGO

Spoločnosť LIGO vyrába široké spektrum výrobkov z gumy. V súčasnosti dodáva sortiment výrobkov nielen na Český trh, ale i do rôznych krajín Európy. Spoločnosť sa zaoberá taktiež malosériovou a zákazkovou výrobou. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.
Ukáž na mape  
naše produkty: Gumené bandáže, Kotúče k olympijským činkám, Lisovanie gumy, Olympijské činky
Poslať správu MILOSLAV JANSA - LIGO
BOWLCZECH LIMITED

BOWLCZECH LIMITED

Zabezpečujeme maloobchodný i veľkoobchodný predaj doplnkov pre bowlingové centrá a pre hráčov. Dodávame náhradné diely na zariadenia rôznych značiek. Zabezpečujeme výstavby bowlingových centier, servis a rekonštrukcie bowlingových centier.
Ukáž na mape  
naše produkty: bowlingová obuv, Bowlingové dráhy, Stavby bowlingových dráh
Poslať správu BOWLCZECH LIMITED
WARMPEACE s.r.o.

WARMPEACE s.r.o.

Špecializujeme sa na výrobu vybavenia do prírody, predovšetkým na páperové spacie vaky, outdoorové oblečenie a ďalšie doplnky.
Ukáž na mape  
naše produkty: Páperové spacie vaky
Poslať správu WARMPEACE s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.