Reštauračné služby a pohostinstvá

Je tu 10 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 110 celkom 254
Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Novoměstský pivovar spol. s r.o.

Reštauračný pivovar. Vlastná výroba 11° piva - kvasnicový nefiltrovaný svetlý a tmavý ležiak. 340 miest v atraktívnych rozsiahlych priestoroch. Prehliadka s odborným výkladom. Vynikajúca typicky česká a medzinárodná kuchyňa. Pivné večery so živou hudbou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česká reštaurácia v Prahe, Český pivovar v Prahe, Reštauračný pivovar v Prahe, Výroba piva
Poslať správu Novoměstský pivovar spol. s r.o.
GASTROART CZ, spol. s r.o.

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Profesionálne gastro zariadenie, kuchyne, gastro vybavenie: konvektomaty, umývačky, konvektomat Retino, UNOX, riady a náradie, ľadovne, chladničky, mrazničky, fritézy, grily na kurčatá, nerezový nábytok, kávovary, mikrovlnné rúry.
Ukáž na mape  
naše produkty: Cukrárske chladiace vitríny, Elektrická údržba a vykurovacia nádoba, Empiro Arena, Gastro konvektomaty, Nerezové kuchyne
Poslať správu GASTROART CZ, spol. s r.o.
AMBI CZ, s.r.o.

AMBI CZ, s.r.o.

Reštaurácie a kaviarne v Prahe s českou, talianskou, brazílskou, francúzskou, tex-mex kuchyňou, s cieľom obnoviť tradíciu gurmánstva v Čechách a oživiť české kulinárske umenie. Degustačná reštaurácia v Prahe predstavuje pokrmy vybranej českej gourmet kuchyne.
Ukáž na mape  
naše produkty: Česká kuchyňa, Reštaurácie v Prahe, Talianska reštaurácia v Prahe
Poslať správu AMBI CZ, s.r.o.
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** ponúka moderný komfort, konferenčné priestory a reštauráciu v unikátnom prostredí záhrad historického areálu Břevnovského kláštora v Prahe, nedaľeko centra i letiska. Nesie ekologické označenie The Flower a Ekologicky šetrná služba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Břevnovský kláštor
Poslať správu Hotel Adalbert
Restaurace Hliněná Bašta

Restaurace Hliněná Bašta

Špeciality z čerstvých rýb. Ponúkame živé húmre a langusty. K jedlu patrí dobré víno, ktoré u nás môžete ochutnať z oblasti Žernosek a vína francúzske. Na oslavy, jednania ponúkame dva salóniky v 1. a 2. poschodí veže. Romantická terasa nad rybníčkom.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rybia reštaurácia Praha
Poslať správu Restaurace Hliněná Bašta
Hotel Club

Hotel Club

Hotel Club ponúka hotelové a ubytovacie služby v krásnom prostredí moravského slovácka. Hotel Club ponúka firemné školenie, firemnú image, vinný sklípek s cimbálovou muzikou. Hotel je vhodný pre firemné akcie i pre rodinné rekreácie a cykloturistiku.
Ukáž na mape  
Poslať správu Hotel Club
Restaurace Česká Hospoda

Restaurace Česká Hospoda

Reštaurácia sa nachádza v srdci Starého Mesta. Na prelome 19. a 20. storočia bola obľúbeným miestom Franza Kafky. Na prahu 21. storočia tu nájdete priestory pre poriadanie firemných večierkov, svadieb, obedy či večere pre cestovné kancelárie. Školenia s projekciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Jedlo v Prahe
Poslať správu Restaurace Česká Hospoda
U Fleků

U Fleků

Reštaurácia U Flekov, výroba piva ( pivovar ), kabaretný program, múzeum. Pivo ( flekovský 13° ležiak ) ktoré sa v pivovare varí od roku 1499. Denne živá hudba a možnosť prehliadky múzea pivovaru u Flekov.
Ukáž na mape  
Poslať správu U Fleků
Olympik Holding, a.s.

Olympik Holding, a.s.

Skupina hotelov Olympik ( Hotel Olympik Artemis****+, Olympik****, Olympik Tristar***+ ) ponúka ubytovanie v centre Prahy. Zaisťuje programy pre kongresy, konferencie, semináre, incentívnu a kongresovú turistiku, sekretárske služby, tlmočenie a preklady.
Ukáž na mape  
Poslať správu Olympik Holding, a.s.

VIA VENTI, s.r.o.

Reštauračné služby a pohostinstvá
Ukáž na mape  
Poslať správu VIA VENTI, s.r.o.
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.