Hotely

Je tu 29 sekcií v ktorej je 0 podsekcie

 
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie
Zobrazujem firmy 2130 celkom 822
Hotel MAS

Hotel MAS

Hotel MAS ponúka kompletné ubytovacie a gastronomické služby, poriadanie kongresov, školenia. Kľudná lokalita Južné Čechy. V cene vstup do hotelového bazéna a raňajky. Južné Čechy - ideálne miesto pre firemné akcie, semináre, kongresy a ubytovanie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Ubytovanie Južné Čechy
Poslať správu Hotel MAS
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Hotel Alexander ponúka ubytovanie v 24 moderne vybavených izbách vhodných nielen pre firemnú, ale i rodinnú a turistickú klientelu. Ideálny východiskový bod pre výlety do prírody a za pamiatkami alebo aktívnu dovolenku ( golf, cykloturistika a iné ).
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotel Plzeňsko, Ubytovanie Plzeňsko
Poslať správu Hotel Alexander
OREA HOTELS s.r.o.

OREA HOTELS s.r.o.

Najväčší český hotelový reťazec s 25 hotelmi po celej Českej republike a na Slovensku. Ponúkame horské, športové, seniorské, vianočné, silvestrovské pobyty, relaxáciu v kúpeľoch a wellness, rodinnú dovolenku, aktívny odpočinok. Široká ponuka konferenčných priestorov.
Ukáž na mape  
naše produkty: Firemné akcie, Horské pobyty, Hotel Mariánske Lázně, Kúpeľné pobyty, Kúpeľné pobyty Mariánské Lázně, Ubytovanie Krkonoše, Wellness hotel Mariánské Lázně, Wellness pobyty
Poslať správu OREA HOTELS s.r.o.
Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Hastal Prague Old Town

Hotel Haštal sa nachádza v samom srdci Prahy v Starom Meste, obklopený radou historických pamiatok. Rodinná atmosféra hotela sa snúbi s možnosťou prechádzok k neďalekému Staromestskému námestiu ( orloj, Týnský chrám ) a k návšteve blízkej Národnej galérie.
Ukáž na mape  
naše produkty: Rodinný hotel v centre Prahy
Poslať správu Hotel Hastal Prague Old Town
Royal Route s.r.o.

Royal Route s.r.o.

Poskytujeme ubytovanie v Prahe a ČR (hotely i pre skupiny). Služby v Prahe - sprievodci, doprava, vstupenky, plavba na lodi, svadby, rauty, semináre, kongresy, konferencie, školenia, firemné akcie v Prahe i mimo Prahu. Služobné cesty do Prahy a celej ČR.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Českej republike, Hotely v Prahe, Konferencie a školenia, Osobná doprava po Českej republike, Preprava osôb v Prahe, Ubytovanie v Českej republike, Ubytovanie v Prahe
Poslať správu Royal Route s.r.o.
Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz

Hotel Chvalská Tvrz se nachádza v pokojnej časti Prahy 9. Je prestavaný z historických hospodárskych stavieb na moderný, klimatizovaný hotel. Romantický hotel Chvalská Tvrz je moderne zariadený hotel s kongresovými sálami, salónikom a vynikajúcou reštauráciou.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Prahe, Kongresový hotel, Lacné ubytovanie Praha 9, Moderný hotel v Prahe, Pokojné ubytovanie v Prahe
Poslať správu Hotel Chvalská Tvrz
ABC - ubytování - cestování

ABC - ubytování - cestování

Ponúkame osobne preverené hotely, penzióny, chaty a chalupy pre ubytovanie v súkromí a rodinnú dovolenku v oblasti Južné Čechy, Šumava, Lipno, Orlík, Český Krumlov a iné oblasti v Českej Republike. Hotely, penzióny, chaty a chalupy – široký výber.
Ukáž na mape  
naše produkty: Hotely v Čechách, Kúpeľné ubytovanie, Penzióny v Čechách
Poslať správu ABC - ubytování - cestování
Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert*** ponúka moderný komfort, konferenčné priestory a reštauráciu v unikátnom prostredí záhrad historického areálu Břevnovského kláštora v Prahe, nedaľeko centra i letiska. Nesie ekologické označenie The Flower a Ekologicky šetrná služba.
Ukáž na mape  
naše produkty: Břevnovský kláštor
Poslať správu Hotel Adalbert
Penzion Vila Park

Penzion Vila Park

Luxusunterkunft unweit des Stadtzentrums von Valašské Meziříčí, Vsetín, Beskiden-Gebiet. Zweibettzimmer und ein Appartement mit hochwertiger Ausstattung. Internetanschluss, Fernseher, Radiowecker und Telefon, eigene Toilette und Bad. Bewachter Parkplatz, Garten.
Ukáž na mape  
naše produkty: Luxusné ubytovanie Valašské Meziříčí, Ubytovanie v Beskydoch
Poslať správu Penzion Vila Park
Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr ****

Hotel Purkmistr je súčasťou komplexu Pivovarský dvor Plzeň, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí pamiatkovej rezervácie Selská náves v Plzni -Černicích. Komplex zahŕňa okrem hotela pivnicu s minipivovarom, reštauráciu, konferenčný sál, bar s bowlingom a originálne Prvé pivné kúpele s wellness centrom v Plzni.
Ukáž na mape  
naše produkty: Pivovar Purkmistr, Pivovarský hotel
Poslať správu Hotel Purkmistr ****
Stránka:   späť   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 daľšie  
Copyright © 2001 - 2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.